Stade Rennes – AC Ajaccio

1:1

finał (1:1)

18.05.2013, 21:00 • Stade de la Route de Lorient, Rennes • Robert Bukowski

Sędzia używa gwizdka po raz ostatni i dobrze, bo poziom w drugiej połowie zasługiwał na gwizdy, jakie pożegnały piłkarzy obu ekip po zakończonym spotkaniu. Choć przez większość meczu gospodarze dominowali to wynik pozostał taki, jak po pierwszej połowie – 1:1. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy jutro na lajfy.com! (22:57:37)

90+3

Pitroipa utyka, ale jakoś jeszcze daje radę chodzić. W sumie inni piłkarze też już tylko chodzą po boisku.

90+1

Belghazouani fauluje rywala, otrzymuje żółtą kartkę i naraża swój zespół na zagrożenie z rzutu wolnego.

90

4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry. Ciekawe, czy piłkarzom spodobało się aż tak długie przedłużenie.

89

Świeży S.Diarra postanowił wziąć akcję na swoje barki i wbiegł w pole karne gospodarzy. Jego ostatnie podanie ląduje pod nogą obrońcy.

88

Fatalna końcówka spotkania, dużo fauli, sporo strat. Gracze nie kwapią się do zaatakowania przeciwnika.

87

I kolejna kartka. Erding także wpisuje się do notesu sędziego.

85

Pitroipa opuszcza boisko w asyście lekarzy, którzy teraz spróbują postawic go na nogi poza linią boczną.

84

Kolejny kartonik, tym razem ukarany zostaje André po brzydkim wejściu w nogi przeciwnika.

83

Ładny strzał z dystansu gracza drużyny z Rennes, który jednak przelatuje kilka metrów od słupka.

81

Zybar ukarany drugą żółtą kartką w tym meczu i mamy rzut wolny dla Stade.

80

Co chwila nastepują przerwy w grze, zawodnikom jakby się już nie chciało nawet biegać po murawie.

78

Ostatnia zmiana w Ajaccio: Delort za Sammaritano.

77

Znów przed szansą Erding, długie zagranie przez całą połowę Ajaccio i napastnik nie zdołał opanować piłki zaraz przed golkiperem gości.

76

Przewinienie S.Diarry i mamy szybko rozegrany rzut wolny dla miejscowych.

75

Apam nie zdołał przedrzeć się przez obronę Ajaccio. Wciąż bezskutecznie atakują gospodarze.

73

Mało brakowało i błąd obrońcy wykorzystałby Erding. Nic z tego i piłkę przejmuje Ochoa.

72

Nudno zrobiło się na Stade de la Route de Lorient, czekamy na groźniejsze ataki którejś z drużyn.

70

Napór gospodarzy wciąż nie przynosi efektów, nastepuje wycofanie piłki a kibice zaczynają bić brawo po każdym podaniu.