FC Lorient – AS Saint-Étienne

3:1

finał (0:0)

12.05.2013, 14:00 • Tomek

Po dość ciekawym meczu Lorient pokonało 3:1 Saint-Etienne. Ładnym zakończeniem tego spotkania była świetna bramka z rzutu wolnego Jouffre. Dziękujemy za relację i zapraszamy na inne transmisje. (15:53:21)

90+3

Gol dla Lorient!
Świetne uderzenie z rzutu wolnego JOUFFRE. Ruffier nawet się nie ruszył.

90+2

Jouffre faulowany przez Cohade przed polem karnym gości.

90

Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

89

Uderzenie Roberta zza pola karnego z najwyższym trudem broni Ruffier.

89

Uderzenie zza pola karnego Cohade minimalnie obok słupka bramki Lecomte.

88

Podanie w pole karne do Aubameyanga, ale napastnik gości dał się zatrzymać obrońcom Lorient.

87

Kone pojawia się na boisku w miejsce Le Lana.

86

Po zagraniu Jouffre z woleja uderzał Robert, ale nad poprzeczką.

85

Korner dla Lorient.

84

Piłkarzom gości kontaktowa bramka wyraźnie dodała wiatru w żagle.

83

Żółtą kartką za protesty ukarany Brandao.

83

Dośrodkowanie z prawej strony i piłkę głową do bramki pakuje Aubameyang! Jednak sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

80

Gol dla Saint-Étienne!
Dośrodkowaniu z rzutu wolnego i błąd Lecomte, który chciał piąstkować piłkę, ale uprzedził go ZOUMA i wpakował futbolówkę głową do siatki.

79

Dośrodkowanie Brandao, ale w miejsce, gdzie nie było żadnego gracza Saint-Etienne.

78

Zagranie Roberta w pole karne, piłkę wybił obrońca gości.

77

Dobre wyjście z bramki Lecomte, który wybija piłkę na aut.

Gole: 50. Monnet-Paquet, 67. Robert, 90+3. Jouffre – 80. Zouma

Kartki:   64. Gassama (LOR) – 65. Hamouma (SET), 73. Clerc (SET), 83. Brandao (SET)

FC Lorient: Lecomte, Bourillon, Écuélé Manga, Le Lan (86. Kone), Gassama (74. Baca), Jouffre, Barthelme, Reale (44. Robert), Corgnet, Abu, Monnet-Paquet.

AS Saint-Étienne: Ruffier, Clerc, Ghoulam, Zouma, Perrin, Cohade, Lemoine, Guilavogui, Brandão, Aubameyang, Mollo (59. Hamouma).

Sędziowie: Fredy Fautrel