6:2

finał (4:2)

08.05.2013, 21:30 • Santiago Bernabeu • Krzysztof Jałocha

Na dziś to wszystko. Dziękuje za uwagę! Dobranoc (23:26:41)
Koniec spotkania na Santiago Bernabeu. Doskonała pierwsza połowa, dużo słabsza druga. Real wygrywa 6:2 z Malagą i powiększa swoją przewagę nad Atletico. Jednak teraz w Madrycie wszyscy myślą, czy Mou zostanie czy jednak odejdzie

90+3

Portillo i Santa Cruz. Klepka piłkarzy Malagi, ale dobrze Varane

90+2

Nacho fauluje Portillo. Minuta do końca meczu

90+1

Gol dla Realu!
Fabinho i DI MARIA rozgrywają piłkę na prawym skrzydle. Argentyńczyk przyjmuje na 16 metrze. Bardzo precyzyjnie uderza na bramkę i Kameni był bez szans na obronę

Doliczone 3 minuty

90

Diego Lopez uprzedza Cruza. Fabinho wyprowadza akcję

89

Santa Cruz i Isco wyprowadzają kontrę. Osamotnieni nie zdołali nic zrobić. I teraz kontra Realu. Ronaldo wpada w pole karne i uderza z prawej nogi. Chyba skiksował i rozpocznie z rzutu od bramki Kameni

88

Fabinho do Higuaina. Ten mocno zagrywa w pole karne po ziemi. Nikt nie przeciął tej piłki i z autu Malaga

87

Doskonale Fabinho odbiera piłkę Isco. Teraz jednak złe zagranie do Higuaina. Aut dla Malagi

86

Fabinho niedokładnie zagrywa. Strata piłki i Malaga próbuje zaatakować

85

Antunes i Isco chcieli wyprowadzić kontrę. Varane okazał się lepszy i przerywa akcję. Real w natarciu. Alonso uderza z dystansu. Dobrze uderzenie, ale obok bramki

84

Real ciągle w 10. Spokojnie rozgrywają piłkę

83

Wracamy do gry. Piłka oddana Maladze. Kameni rozpoczyna akcję swojej drużyny
Mecz dużo słabszy niż w pierwszej połowie. Mesut Ozil będzie musiał opuścić boisko

81

Na boisku leży Ozil. Piłkarze Malagi wybijają na aut

80

Iturra również ukarany napomnieniem. Faulował Varane podczas wyprowadzania tej kontry. Sędzia powrócił do tej sytuacji

79

Kolejna kontra Realu. Ronaldo w polu karnym. Przewraca się i dostaje żółtą kartkę za symulowanie

78

Fabinho i Di Maria na prawym skrzydle. Argentyńczyk centruje w pole karne. Na spalonym Ozil

6:2

finał (4:2)

Gole: 3. Raul Albiol, 26. Ronaldo, 33. Ozil, 45+1. Benzema, 63. Modric, 90+1. Di Maria – 15. Santa Cruz, 37. Antunes

Kartki:   79. Ronaldo (REA) – 25. Santa Cruz (MLG), 45+1. Demichelis (MLG), 80. Iturra (MLG)   73. Demichelis (MLG)   21. Sanchez (MLG)

Real Madryt: Diego Lopez – Nacho, Raul Albiol, Varane, Coentrao (76. Fabinho) – Ozil, Alonso, Essien, Modric (65. Di Maria), Ronaldo – Benzema (68. Higuain)

Malaga CF: Caballero (42. Kameni) – Sanchez, Demichelis, Lugano, Antunes – Camacho, Portillo, Baptista (27. Iturra), Isco, Eliseu (76. Onyewu) – Cruz

Sędziowie: Jesus Gil