27.04.2013, 17:00 • Jacek Rebensztok (@jacek)

Piłkarze Rozwoju po słabym meczu, przegrali u siebie
z Chrobrym Głogów 0:1.Trzeba przyznać że mecz
w wykonaniu gospodarzy był słabym widowiskiem.
Ataki piłkarzy Rozwoju kończyły się przed polem bramkowym Chrobrego, lub piłki były wybijane przez obrońców gości.Piłkarze Chrobrego mieli więcej z gry
i stwarzali więcej sytuacji podbramkowych.Wygrana
piłkarzy gości w pełni pokazała kto dzisiaj "rządził" na boisku. (19:03:23)

90+1

Dośrodkowanie na pole bramkowe Chrobrego znowu
kończy się na obrońcy gości.

90

Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza 3 minuty.

89

Trzecia zmiana w drużynie Chrobrego za Kaliciaka, wchodzi Kozołubski.

88

Rzut rożny wykonywany przez piłkarzy Rozwoju,
piłka zagrywana ląduje na nodze obrońcy Chrobrego.

87

Znowu okres rozgrywania piłki w środkowej strefie boiska.

85

Strzał z dystansu na bramkę Rozwoju z około
25 metrów ,piłka przeniesiona wysoko nad poprzeczką.

83

Zmiana w drużynie Chrobrego boisko opuścił Sędziak na jego miejsce
wszedł Motyl.

81

Atak piłkarzy Chrobrego piłka po uderzeniu głową
ilkowa-Gołąba minimalnie minęła lewy słupek Solińskiego.

79

Trwają ataki piłkarzy gospodarzy , którzy wywalczają
rzut rożny.Piłka po rzucie rożnym wyszła na połowę
piłkarzy Rozwoju.

76

Rzut wolny po ręce piłkarza Chrobrego ,dośrodkowanie
na pole karne strzał Domańskiego piłka uderzona w słupek poprawka przez tego samego zawodnika
piłka ląduje na poprzeczce i wylatuje w pole.

Kolejny strzał piłkarzy Chrobrego na bramkę strzelał
Michalczuk, piłkę po rykoszecie obronił Soliński.

62

Następna kartka dla gracza Rozwoju ,kartką ukarany
Kapias.

60

Ostatnia zmiana w Rozwoju za Świerczyńskiego wchodzi Kut.
Także wszystkie zmiany w Rozwoju trener Smyła wykorzystał próbując
zmienić grę swojego zespołu.

59

Za bezbarwnego w tym meczu Tyca, wszedł Wolny.

54

Zółtą kartką ukarany piłkarz Rozwoju Tyc.

53

Trwają nieskuteczne ataki gospdarzy, gdzie praktycznie
wszystkie piłki padają łupem gości.

51

Dośrodkowanie po faulu piłkarzy Rozwoju i znowu dobra postawa obrońców Chrobrego.

48

Strzał z 25 metrów na bramkę piłkarza Chrobrego, SZCZEPANIAKA i niespodziewane prowadzenie piłkarzy Chrobrego.

46

Zmiana w drużynie Rozwoju za Glenca wszedł Gabriel Nowak.
Piłkarze już wyszli na murawę, drugą połowę rozpoczną gracze Chrobrego.

44

Atak piłkarzy Chrobrego, piłki nie dosięgnął Ziemniak.

42

Strzał z dystansu Króla minimalnie nad poprzeczką bramki Chrobrego.

41

Ponowny atak gospodarzy kończy sie przed polem bramkowym gości.

39

Dośrodkowanie Króla z lewej strony boiska, bramkarza wyręcza obrońca gości.

37

Strzał na bramkę Chrobrego z rzutu wolnego, wykonywanego przez Kapiasa, piłka uderzona wysoko nad poprzeczką

36

Ponowny strzał napastnika gości – Ziemniaka, piłkę ponownie broni Soliński.

34

Dośrodkowanie Chrobrego z prawej strony boiska na bramkę Rozwoju, piłkę znów łapie Soliński.

33

Rzut wolny dla piłkarzy Rozwoju w środkowej strefie boiska.

30

Rzut rożny, z lewego narożnika dośrodkował Michalski, a niecelnie głową na bramkę Rozwoju strzelał Michalec.

29

Kolejny strzał Chrobrego, piłkę uderzał z lewej strony Sędziak, broni Soliński.

27

Strzał piłkarza Chrobrego Szczepaniaka, piłka ląduje
w rękach Solińskiego.

24

Piłkę z autu wyrzuca Król, futbolówka znów pada łupem piłkarzy Chrobrego, którzy wykopują ją na połowę Rozwoju.

23

Próba dośrodkowania wykonana przez piłkarzy Chrobrego, piłka wychodzi za bramkę.

22

Ataki gospodarzy kończą się przed polem bramkowym gości.

19

Próba ataku gospodarzy kończy się przed polem bramkowym gości.

17

Dośrodkowanie piłkarzy Rozwoju z rzutu rożnego, piłkę
w pole wybijają obrońcy Chrobrego.

15

Na bramkę Rozwoju strzelał napastnik gości Ików-Gołąb, dobra obrona Solińskiego.

14

Na początku spotkania piłkarze Chrobrego częściej pod
bramką gospodarzy.

11

Niedokładność graczy Rozwoju w strefie środkowej.

9

Nieporozumienie w szeregach obrony Rozwoju, piłkę dośrodkowują piłkarze Chrobrego, w polu bramkowym
piłki nie dosięgnął napastnik gości.

6

Pierwszy rzut rożny piłkarzy Rozwoju, wykonany krótko i piłkę wybijają obrońcy Chrobrego.

5

Ponowny atak Chrobrego zażegnuje Soliński.

4

Pierwsze ataki piłkarzy gości, akcja zakończona przed polem bramkowym Rozwoju.

1

Mecz od połowy boiska zaczynają piłkarze Rozwoju.
Trójka sędziów wyprowadza już obie drużyny na boisko, piłkarze Rozwoju w koszulkach białych i czarnych spodenkach. Piłkarze Chrobrego na czarno.
Witam ze stadionu Rozwoju przy ulicy Zgody, do pierwszego gwizdka sędziego rozpoczynającego spotkanie pozostało 20 minut. Zgodnie z oczekiwaniami, za pauzującego za kartki Sebastiana Gielzę zobaczymy od pierwszej minuty doświadczonego Tadeusza Tyca, który zebrał pochlebne opinie po meczu w Kaliszu, w którym zagrał w drugiej połowie.
Sędzią głównym tego spotkania będzie Artur Mądrzak
z Warszawy.
Ze statystyk wynika, że Rozwój Katowice jest liderem rundy wiosennej. Dla piłkarzy Chrobrego ten mecz będzie trudną przeprawą.
Po raz drugi piłkarzom Chrobrego przyjdzie udać się na Śląsk. Tydzień temu zremisowali bezbramkowo w Sosnowcu z Zagłębiem, a teraz zagrają w Katowicach.
W sobotnim meczu z Chrobrym z powodu kartek pauzować będą Sebastian Gielza i Łukasz Winiarczyk, ale w odwodzie trenera Smyły znajdują się tacy zawodnicy jak Tadeusz Tyc i Gabriel Nowak.
Zwycięską bramkę dla Rozwoju w 77. minucie strzelił Szymon Kapias zza linii pola karnego w lewy górny róg bramki Calisii. Obserwatorzy tego meczu stwierdzili, że był to gol rodem ze "stadionów świata".
Rozwój w tabeli zajmuje 4. miejsce z 39 punktami, natomiast Chrobry Głogów 10. miejsce z 31 punktami. W ostatniej kolejce, która została rozegrana w środę, Rozwój Katowice wygrał na wyjeździe z Calisią Kalisz 2:1, natomiast Chrobry Głogów grał z Gryfem Wejherowo u siebie i wygrał 1:0.
Witam serdecznie, zapraszam na 26 kolejkę II ligi zachodniej do Katowic na mecz Rozwój Katowice – Chrobry Głogów.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

0:1

finał (0:0)

Gole: 48. Szczepaniak

Kartki:   54. Tyc (ROZ), 62. Kapias (ROZ)

Rozwój Katowice: Soliński – Swierczyński, Szymiński, Domański – Mielnik, Zalewski, Kapias, Tkocz – Król, Tyc, Glenc.

Chrobry Głogów: Janicki – Ziemniak, Damyanov, Michalec, Bugraba, Sędziak – Kowalczuk, Michalski, Szczepaniak – Ilków Gołąb, Kaliciak.

Sędziowie: Mądrzak – Wójcik, Brenda – Kmita