27.04.2013, 18:00 • Stadio Atleti Azzurri d'Italia

Ja dziękuję za uwagę i zapraszam na inne nasze relacje live! (20:00:45)
Myślę, że podział punktów jest jak najbardziej sprawiedliwy i nie krzywdzi żadnej z drużyn.
W dzisiejszym meczy mieliśmy remis po bramkach Giorgiego i Gilardino.

W 62 minucie miała miejsce zmiana z boiska zszedł Pasquato, a na jego miejsce wszedł Christodoulopoulos.

90+4

W starciu z rywalem ucierpiał bramkarz gości, wygląda to na poważną kontuzję.

90+1

Sędzia przedłuża druga połowę o 4 minuty.

88

Tym razem w środkowej części boiska faulowany zawodnik gości.

87

Rzut wolny na własnej połowie będzie miała Atalanta.

84

Żółtą kartkę za faul na rywalu otrzymuję Morleo.

83

Rzut rożny dla gospodarzy, faulowany zawodnik Bologny, rozpocznie bramkarz.

82

Ładny strzał z okolic 16 metra broni Curci.

80

Mecz się rozkręcił w końcowych minutach, miejmy nadzieję, że obejrzymy jeszcze jakąś bramkę.

78

Zmiana w drużynie Atalanta BC: z boiska schodzi Giorgi, na boisko wchodzi Radovanovic.

76

Gol dla Bologny!
Wyrównanie! Cudowne podanie za kołnierz obrońców a tam znajduje się GILARDINO i strzałem z bliska nie daje szans bramkarzowi.

75

Zmiana w drużynie Bologna FC 1909: z boiska schodzi Kone, na boisko wchodzi Moscardelli.

74

Sędzia już wznowił grę.

73

Jest przerwa w grze, w starciu tym ucierpieli zawodnicy obu drużyn, konieczna jest wizyta medyków na boisku.

72

Kolejna świetna sytuacja gospodarzy, po strzale z głowy Curci z trudem wybija piłkę.

71

Gościom na odrabianie strat pozostaje niecałe 20 minut.

70

To musiało się stać prędzej czy później Atalanta wyraźnie przeważała a bramka wisiała w powietrzu.

67

Gol dla Atalanty!
Mamy pierwszą bramkę! Dośrodkowanie w pole karne, bramkarz broni, ale wybija piłkę wprost pod nogi GIORGI, a ten oddaje świetne uderzenie z powietrza!

67

Kolejne bardzo dobre uderzenie w wykonaniu zawodnika Atalanty dobrze broni bramkarz.

65

Zmiana w drużynie Atalanta BC: z boiska schodzi Livaja, na boisko wchodzi Parra.

64

Świetne uderzenie, jeszcze lepiej broni bramkarz Bologny.

61

Livaja otrzymuje żółtą kartkę za ostry wślizg.

60

Livaja marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.

59

Zmiana w drużynie Bologna FC 1909: z boiska schodzi Pérez, na boisko wchodzi Guarente.

58

Bologna konstruuje atak pozycyjny.

55

Pod koniec pierwszej połowy zaczęła zarysowywać się przewaga Atalanty, widać, że po zmianie połów nie wyszli z rytmu i nadal atakują.

52

Piłka ląduje w siatce, jednak wcześniej sędzia liniowy unosi chorągiewkę, od bramki rozpocznie Curci.

51

Bardzo dobra sytuacja gospodarzy, piłkę wprost z przed nogi zdejmuje obrońca Bologny.

50

Przed momentem rzut wolny wykonywała Atalanta, jednak za płaskie podanie ląduje na głowie jednego z obrońców gości i zostaje wybite.

49

Obie drużyny rozpoczęły drugą połowę w takich samych składach.

47

Rajd prawą stroną boiska wykonał Livaja jednak bez większego efektu.

46

Zawodnicy pojawiają się na boisku, za moment zaczynamy!
Pierwsza połowa nie obfitowała w duże emocje i sytuacje bramkowe, miejmy nadzieję, że ulegnie to zmianie po przerwie. Zapraszamy już za kwadrans!

45+1

Sędzia przedłuża drugą połowę o 3 minuty.

44

W ciągłym natarciu gospodarze, jednak w dalszym ciągu nie potrafią pokonać bramkarza Bologny.

43

Obrońca Bologny ratuje swój zespół przed utratą bramki wybijając piłkę poza boisko.

41

Teraz dobra wrzutka w pole karne gości, napastnik Atalanty minimalnie mija się z piłką.

40

Piłka wpada do siatki jednak wcześniej na pozycji spalonej był zawodnik Atalanty, od bramki rozpocznie Curci.

38

Próba strzału z dystansu w wykonaniu piłkarza gości, jednak Consigli radzi sobie z tą piłką bez problemu.

37

Z kontrą ruszyła Atalanta jednak piłka zostaje bardzo szybko odebrana.

35

Od rzutu rożnego rozpoczną gospodarze, nieudana wrzutka i piłka zostaje wybita z pola karnego Bologny.

32

Za nami nieco ponad 30 minut gry, jak do tej pory żadna z drużyn nie wypracowała sobie stuprocentowej okazji, liczymy na to że już niedługo rezultat ulegnie zmianie.

31

W 15 minucie żółtą kartkę obejrzał Garics.

29

Pierwsza wymuszona zmiana w zespole Atalanty, z boiska schodzi kontuzjowany Del Grosso, zastępuje go Brivio.

27

Przerwa w grze, na boisku leży zawodnik Atalanty, zostanie zniesiony na noszach.

26

Teraz po kolejnym rzucie rożnym małe zamieszanie pod bramką Consigliego, jednak obrońcy zdołali wybić piłkę.

25

Rzut rożny, krótko rozegrany przez Bolognę kończy się za długim dośrodkowaniem, przy piłce Atalanta.

24

Rzut wolny na własnej połowie wykonują goście.

22

Długa wymiana podań w wykonaniu Bologny, nie potrafią przedostać się pod bramkę rywali.

19

Stały fragment gry z narożnika boiska wykonują gospodarze, dośrodkowanie w pole karne kończy się wyjściem piłki poza płytę, od bramki Curci.

17

Na pozycji spalonej piłkarz gości.

15

Teraz na boisku ucierpiał w starciu zawodnik gospodarzy, konieczna jest wizyta medyków, mamy małą przerwę w grze.

14

Wrzutka w pole karne zostaje natychmiastowo wybita przez obrońców.

13

Obecnie przy piłce Atalanta, jeden z piłkarzy został faulowany na skrzydle boiska i będą mieli rzut wolny.

11

W natarciu Bologna, zamknęła rywali przed 16-tką wymieniając ładne podania.

9

Sędzia odgwizduje przewinienie, od rzutu wolnego na własnej połowie rozpocznie Atalanta.

8

Od rzutu z autu rozpoczną gospodarze.

6

Pogoda dzisiaj nie rozpieszcza piłkarzy, pada deszcz i jest dosyć chłodno, mimo to kibice dopisali.

3

Pierwsza dobra sytuacja gospodarzy, bramkarz fantastycznie broni.

1

Szykuje nam się bardzo zacięte spotkanie, zapraszamy w sobotę do naszego serwisu na godzinę 18:00!
Gospodarze w przypadku wygranej i potknięcia się trzech drużyn przed nimi mogą awansować nawet na 11. miejsce, jeśli do goście odniosą zwycięstwo przesuną się o jedno oczko na 10. pozycję.
W klasyfikacji drużyn wyżej plasuje się Bologna – 11. miejsce, natomiast Atalanta zajmuje 15. pozycję, jednak do swojego jutrzejszego rywala traci tylko jeden punkt, w środkowej części tabeli jest bardzo ciasno.
W poprzedniej serii spotkań gospodarze zremisowali na wyjeździe 1:1 z przedostatnią drużyną w tabeli – Genoą, drużyna przyjezdna również musiała podzielić się punktami z Sampdorią po meczu zakończonym wynikiem 1:1.
Przed nami spotkanie w ramach 34. kolejki Serie A pomiędzy drużynami Atalanta BC – Bologna FC 1909, mecz zaplanowany jest na godzinę 18:00 i odbędzie się na Stadio Atleti Azzurri d'Italia.