Cagliari Calcio – Inter Mediolan

2:0

finał (0:0)

14.04.2013, 15:00 • Stadio Is Arenas • Paweł Szymański

Po raz kolejny na Stadio Is Arenas Cagliari nie przegrywa! Fenomenalną formę na własnym stadionie prezentują gospodarze. Dziś pokonali 2:0 Inter Mediolan po dwóch bramkach "Jokera" wprowadzonego w 57 minucie – Mauricio Pinilli.

Ja już dziękuję za śledzenie dzisiejszej relacji i zapraszam na kolejne na Lajfy.com! Dziś jeszcze będzie co śledzić! (16:54:22)

93

Pereira na wykroku złapał Ribeiro i go sfaulował. Rzut wolny dla Cagliari.

90+1

Sędzia Domenico Celi dolicza trzy minuty do podstawowego czasu gry drugiej połowy.

90

Pinilla chyba za bardzo uwierzył w swoje umiejętności. Tym razem Chilijczyk z pierwszej piłki uderzył "świecą" i piłka minęła linię końcową. Zacznie Handanović.

88

Cabrera był faulowany przez Kovacicia i sędzia to zauważył.

86

Zmiana w drużynie Cagliari Calcio: z boiska schodzi Ekdal, na boisko wchodzi Casarini.

85

Ibarbo dostał świetną piłkę i miał dużo czasu, żeby pomyśleć, jak przymierzyć i jak strzelić, ale jakiś proces w jego mózgu się nie powiódł i Kolumbijczyk trafił w poprzeczkę!

84

Ibarbo przewrócił się w polu karnym podczas walki z Juanem, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

83

Świetna prostopadła piłka do Rocchi'ego w porę przejęta przez Rossettini'ego.

82

W akcji zaplątał się Ribeiro i koniec końców piłka wylądowała w rękawicach Handanovicia.

80

Strzał Kolumbijczyka zbyt lekki. Pewnie łapie Agazzi.

79

Agazzi ustawia mur, a do strzału szykuje się Guarin.

79

Pinilla ukarany żółtym kartonikiem za faul na 30 metrze.

76

Świetna akcja Cagliari, którą pewnym strzałem wykończył PINILLA!

To druga bramka Chilijczyka w tym meczu, a przypomnijmy, że Pinilla pojawił się na boisku 19 minut temu!

75

Kolejna zmiana w Interze. Tym razem z powodu kontuzji schodzi Nagatomo, który wszedł osiem minut temu. Zastępuje go Walter Samuel.

74

Zbyt głęboka piłka do Ibarbo. Łapie Handanović.

73

Mocne wbicie piłki w pole karne! Zbyt mocne...

72

Murru ukarany żółtą kartką.

72

Strzał Guarina bardzo słaby i bardzo niecelny... Od bramki zacznie Agazzi.

71

Rocchi!

Było blisko! Włoch strzelił w boczną siatkę!

69

Świetny strzał głową oddał Thiago Ribeiro, ale na posterunku Handanović!

67

Zmiana w drużynie Internazionale Milano: z boiska schodzi Cambiasso, na boisko wchodzi Nagatomo.

66

Próba zagrania prostopadłej piłki do Pinilli nieudana. Przejmują goście.

63

Gol dla Cagliari!

PINILLA wpisuje się na listę strzelców! Chilijczyk pewnym strzałem w środek bramki daje prowadzenie Cagliari!

63

Silvestre ukarany żółtą kartką za faul na Pinilli.

62

Pinilla był przewracany w polu karnym i mamy rzut karny!

61

Alvarez świetnie odebrał piłkę w polu karnym i strzelił, a piłka po jego strzale minimalnie minęła bramkę!

60

Ibarbo po walce z Kuzmanoviciem przewrócił się w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczał.

58

Guarin w walce o piłkę faulował Perico.

57

Zmiana w drużynie Cagliari Calcio: z boiska schodzi Dessena, na boisko wchodzi Pinilla.

56

Świetnie strzelił Guarin, ale jeszcze lepiej zachował się Agazzi, który ten strzał obronił!

54

Zmiana w drużynie Internazionale Milano: z boiska schodzi Gargano, na boisko wchodzi Kuzmanović.

53

Rocchi doszedł do świetnej sytuacji strzeleckiej i strzelił, ale tym razem lepszy był Agazzi, który świetnie ten strzał sparował!

49

Rocchi powalczył o piłkę, ale skuteczniejszy w jej odbiorze był Astori i to on ma futbolówkę przy nodze.

47

Alvarez zagubił się w swojej akcji indywidualnej. Przejmuje Cagliari.

46

Koniec pierwszej połowy! Ciekawej, aczkolwiek nie takiej, która mogłaby zadowolić oko kibica. Czekamy na lepsze drugie 45 minut! Wracamy za kwadrans!

45+1

Pereira pociągał Ibarbo za koszulkę i słusznie obejrzał żółtą kartkę.

45+1

Długie podanie do Rocchi'ego przejęte przez Agazzi'ego.

45

Po wrzutce do strzału doszedł Juan, ale Brazylijczyk spudłował.

44

Po raz kolejny na skrzydle "zadziałał" Zanetti i mamy korner.

43

Alvarez popisał się świetnym strzałem, który minimalnie minął bramkę!

41

Po wrzutce Zanetti'ego do piłki wyskoczył Guarin, ale Kolumbijczyk nieczysto trafił w futbolówkę. Mimo to, jest korner.

40

Ibarbo rajdem po lewej flance nie wywalczył dla Cagliari nic...

37

Pereira świetnie wyłuskał piłkę Ibarbo.

35

Ibarbo! Coś ty zrobił?!

Kolumbijczyk świetnie znalazł się w polu karnym, ale później... nie trafił do pustej bramki z dwóch metrów!

33

Rocchi nie porozumiał się z Cambiasso. Przejmuje Agazzi.

32

Conti ukarany żółtą kartką.

30

Guarin spróbował strzału z woleja. Od bramki zacznie Agazzi.

28

Dobra wrzutka do Rocchi'ego wybita przez Rossettini'ego.

27

Davide Astori spróbował strzału z dalszej odległości, ale lepiej pozostawić tą sytuację bez komentarza... Zacznie Handanović od bramki.

26

Ibarbo świetnie "wparował" w pole karne, ale po chwili stracił piłkę na rzecz Pereiry.

25

Piłka po wrzutce Guarina zatrzymała się już na pierwszym obrońcy Cagliari.

24

Rzut wolny będą mieć goście po faulu na Zanettim.

22

Źle wyprowadzili kontrę gospodarze i piłkę przejął Zanetti.

21

Fenomenalny rajd Alvareza! Argentyńczyk minął pięciu zawodników Cagliari, a później strzelił, jednak jego strzał został zablokowany! To byłaby bramka miesiąca we Włoszech!

20

Kovacić posłał świetną piłkę do Rocchi'ego, ale ten został wzięty "w kleszcze" i się przewrócił. Sędzia w tej sytuacji nie widział faulu.

18

Piłka po wrzutce Perico wylądowała w rękawicach Handanovicia.

17

Goście wyprowadzili świetną kontrę, piłkę dostał Guarin, ale strzał Kolumbijczyka był zbyt lekki!

17

Na spalonym Cambiasso.

16

Zbyt lekko strzelił Guarin i Agazzi pewnie złapał piłkę.

14

Ależ fail Cambiasso!

Esteban świetnie rozegrał piłkę z kolegą, tak, że znalazł się sam na sam z Agazzim i uderzył lobem, a piłka trafiła w słupek!

13

Źle wykonany rzut wolny. Przejmują goście.

12

Tym razem Gargano sfaulował Conti'ego. Kolejny rzut wolny dla Cagliari.

11

Handanović świetnym wyjściem do piłki uratował zespół od groźnej sytuacji dla przeciwnika.

9

Dobre rozegranie po rzucie wolnym, wyłożenie piłki do Ekdala, ale strzał pomocnika Cagliari był zbyt lekki i pewnie złapał Handanović.

9

Juan ukarany żółtą kartką.

8

Juan taktycznie sfaulował Ibarbo. Gospodarze będą mieli rzut wolny.

7

Zmiana w drużynie Cagliari Calcio: z boiska schodzi Cossu, na boisko wchodzi Cabrera.

5

Za mocna piłka do Pereiry i zacznie Perico.

2

Groźnie strzelił Conti, ale jego strzał zablokowany.

1

Skład startowy:

Cagliari Calcio: Agazzi – Perico, Rossettini, Astori, Murru – Dessena, Conti, Ekdal – Ibarbo, Cossu, Thiago Ribeiro

Internazionale Milano: Handanovič – Zanetti, Silvestre, Juan, Pereira – Gargano, Kovačić, Cambiasso – Guarin, Alvarez – Rocchi

Sędziowie: Domenico Celi – Massimiliano Grilli, Claudio La Rocca.
Przekonamy się o 15 w bezpośredniej relacji LIVE na Lajfy.com! Będzie ciekawie!
Warto również wspomnieć o ostatnich pięciu pojedynkach bezpośrednich, w których ani razu Cagliari nie wygrało. To z pewnością też będzie mieć jakieś znaczenie, albowiem Cagliari będzie chciało wreszcie przerwać tą tragiczną serię. Czy im się uda?
Z kolei mecze wyjazdowe Interu, to nie jest ich bajka. Goście na 10 ostatnich spotkań na obcych boiskach wygrali zaledwie trzy razy, sześć razy doznając smaku porażki m.in. ze Sieną i Udinese.
W tym miejscu warto również docenić fenomenalną formę Cagliaru na własnym boisku. Gospodarze bowiem nie przegrali od sześciu spotkań ogrywając m.in. Fiorentinę i Sampdorię.
Patrząc na tabelę Serie A można stwierdzić, że Inter ten mecz musi wygrać. Gościom brakuje zaledwie punktu, by dogonić Lazio i zająć miejsce premiowane występami w europejskich pucharach. Gospodarze to natomiast drużyna na środek stawki. Tracą oni do Interu 11 punktów.
Minimalnym faworytem tego spotkania jest Inter. Kurs na gości oscyluje wokół 2.60.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.