0:3

finał (0:2)

14.04.2013, 19:00 • Estadio de la Romareda, Zaragoza

Dziękuję za uwagę i zapraszam na inne nasze relacje live! (20:54:42)
Komentarz do tego meczu jest zbędny, wynik mówi sam za siebie, goście zasłużenie wywożą trzy punkty.
Barcelona odnosi dzisiaj pewne zwycięstwo nad Realem Zaragoza 3:0, po dwóch bramkach Tello i jednej Alcântary.

90+1

Arbiter przedłuża drugą połowę o 3 minuty.

90

Gospodarze w stu procentach wykonali założenia taktyczne i nie uczynili tego z dużym wysiłkiem, dzisiaj było dokładnie widać jakim potencjałem dysponuje Barcelona, bo przecież nie grało w niej dużo podstawowych zawodników.

88

Kolejna świetna akcja Barcelony, niepozorne podanie, po którym Sánchez oddaje strzał, jeszcze lepiej broni bramkarz gospodarzy.

85

Teraz dobre podanie, po którym oddaje strzał napastnik Realu jednak piłka przelatuje przed bramką, gdyż kopał ją z dużego kąta.

84

Zmiana w drużynie FC Barcelona: z boiska schodzi Tello, na boisko wchodzi Villa.

82

González otrzymuje żółtą kartkę, jednak miał on szczęście, że sędzia nie zauważył celowego kopnięcia, za które mógł obejrzeć czerwony kartonik.

81

Zmiana w drużynie FC Barcelona: z boiska schodzi Xavi, na boisko wchodzi Roberto.

78

Zmiana w drużynie FC Barcelona: z boiska schodzi Correia, na boisko wchodzi Abidal.

75

Ładny strzał oddaje Montoya, piłka przelatuje nieznacznie nad poprzeczką.

74

Sánchez szukał miejsca do oddania strzału, jednak za długo zwlekał i stracił piłkę.

72

Rzut wolny po tym faulu fatalnie wykonuje Apono uderzając piłkę wysoko nad poprzeczką.

71

Sánchez dostaje żółtą kartkę za faul na rywalu.

69

Stały fragment gry z narożnika boiska będą mieli goście, dośrodkowanie w pole karne, pewnie wyłapuje Jiménez.

68

Barcelona całkowicie obniżyła tempo gry, pewnie prowadzą, a zawodnicy Zaragozy nie są w stanie im zagrozić.

66

Trener Realu wykorzystał już wszystkie zmiany, których mógł dokonać, jak do tej pory Tito Vilanova nie zmienił żadnego zawodnika w swoim zespole.

64

Zmiana w drużynie Real Zaragoza: z boiska schodzi Postiga, na boisko wchodzi Rochina.

63

Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze, jednak jest on daleko od bramki.

61

Pierwszy mocny strzał po ziemi, który mógł zaskoczyć Valdésa oddaje zawodnik Realu.

60

Pewne prowadzenie oraz gra Barcelony nie daje najmniejszych szans gospodarzom na zdobycie bramki.

56

Rzut wolny z okolic 25 metra dla gospodarzy, jednak zostaje on fatalnie rozegrany, Barcelona przejmuje piłkę.

53

Żółtą kartkę za dyskusję z sędzią otrzymuje Apono.

53

Gol dla Barcelony!
TELLO zdobywa drugą bramkę w dzisiejszym meczu, piękny drybling i strzał po dłuższym słupku, bramkarz bez najmniejszych szans.

51

Barcelona rozpoczęła drugą połowę w takim samym składzie.

48

Kolejna zmiana w drużynie Realu dokonana w przerwie, na boisko wchodzi Orti, a z boiska schodzi Rodriguez.

48

W przerwie gospodarze dokonali zmianę na boisko wszedł Apono, a na ławce zasiadł Mari.

47

Przepiękny strzał oddaje Sánchez, tym razem poprzeczka ratuje zespół Realu.

46

Zawodnicy powoli pojawiają się na boisku, za moment zaczynamy drugą część meczu.
Po pierwszych 45 minutach Barcelona prowadzi 2:0 po bramkach Alcântary i Tello. Drużyna gospodarzy w bardzo trudnej sytuacji, miejmy nadzieję, że po przerwie spróbują chociaż nawiązać walkę z rywalem. Zapraszamy już za kwadrans!

45

Sędzia dolicza jedną minutę do podstawowego czasu gry.

42

Zamieszanie pod bramką Realu wykorzystuje jeden z zawodników Barcelony, oddaje mocny strzał po ziemi, jednak Jiménez dobrze broni.

39

Cudowne prostopadłe podanie Alcântary, na bramkę mocnym strzałem pod poprzeczkę zamienia TELLO.

37

Rzut rożny dla gości, faul na obrońcy Realu i od własnej bramki rozpocznie Jiménez.

36

Piłka już wznowiona do gry, Barcelona konstruuje atak.

35

Mamy przerwę w grze, ucierpiał jeden z zawodników gospodarzy, konieczna jest wizyta medyków na boisku.

33

Zaragoza kompletnie nie istnieje na boisku, można wręcz powiedzieć, że przygląda się grze Barcelony, nie potrafią skonstruować żadnej konkretnej akcji.

30

Za nami 30 minut gry, Barcelona prowadzi 1:0 po bramce Alcântary w 20 minucie.

29

Goście nie narzucają zbyt wysokiego tempa gry, piłka spokojnie krąży pomiędzy zawodnikami.

27

Rzut wolny dla Barcelony na połowie boiska.

23

Żółtą kartkę za brutalny wślizg otrzymuje Movilla.

20

Świetny kontratak Barcelony, kilka podań wymieniają Sánchez z ALCANTARA i ten drugi oddaje precyzyjny strzał, piłka odbija się jeszcze od słupka, bramkarz bez szans.

19

Chaotyczny atak Realu zakończony strzałem jednak zostaje on zablokowany, od rzutu z autu gospodarze.

18

Na spalonym złapany został Sánchez.

17

Dobre kilka podań pomiędzy Fàbregasem a Sánchezem i przed szansą stanął Tello jednak jego strzał powędrował daleko obok bramki.

15

Barcelona spokojnie wymienia piłkę, jednak do tej pory nie udało się jej stworzyć jakiejś stuprocentowej okazji.

12

Na pozycji spalonej napastnik Realu.

11

Od rzutu wolnego na własnej połowie rozpocznie Zaragoza.

10

Piłkarze Barcelony powoli wchodzą w swój rytm gry, wymieniają dużo podań konstruując swój atak.

7

Próba ataku ze strony gospodarzy, jednak niecelne prostopadłe podanie kończy tą akcję.

6

Od rzutu wolnego spod swojej bramki wznowili goście.

5

Kibice dopisali na Estadio de la Romareda, głośny doping dla Realu.

4

Barcelona długo utrzymuje się przy piłce spokojnie rozgrywając swój atak pozycyjny.

2

Pierwszy strzał na bramkę gospodarzy oddaje Tello, piłka wędruje sporo obok bramki.

1

Jedenastki obu drużyn pojawiają się na boisku, za moment zaczynamy!
Za 5 minut rozpoczynamy nasze dzisiejsze spotkanie, zdecydowanym faworytem są goście, którzy będą chcieli podtrzymać serię kolejnego meczu bez porażki.
Zapraszamy na relację NA ŻYWO z Estadio de la Romareda w niedzielę o 19:00!
Spotkanie poprowadzi sędzia Fernández, na liniach pomagać mu będą Cabañero i Canelo. Sędzia techniczny to Santos.
Przed tygodniem Barcelona rozbiła u siebie 5-0 Mallorkę, z kolei Real przegrał na wyjeździe 3-2 z Deportivo.
FC Barcelona to aktualny lider tabeli, z kolei Real zajmuje odległą 17. pozycję, czyli tuż nad strefą spadkową. Każdy mecz dla gospodarzy jest spotkaniem o życie, o utrzymanie w hiszpańskiej ekstraklasie.
W drużynie gości niepewny jest występ Lionela Messiego, który boryka się cały czas z kontuzją. Z podobnych powodów zagrać nie mogą Mascherano i Puyol. Kontuzje męczą też drużynę Realu – Javi, Zuculini, a za kartki pauzować musi Abraham.
W niedzielny wieczór – o godz. 19:00 Real Zaragoza na własnym stadionie podejmie ekipę lidera hiszpańskiej Primiera Division – FC Barcelonę. Zapowiadają się spore emocje, bowiem obie drużyny mają o co grać.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.