Śląsk Wrocław – Wisła Kraków

2:1

finał (2:0)

10.04.2013, 18:30 • Lukasz Samek

Koniec meczu. Bardzo ciekawe spotkanie, szczególnie druga połowa. Śląsk w całym meczu był jednak zespołem lepszym i zasłużył na wygraną. Teraz czekają nas wielkie emocje w rewanżu. Śląsk 2 : 1 Wisła. (20:22:55)

90

Rzut rożny dla Śląska. To będzie ostatnia akcja meczu.

90

Rzut wolny dla Śląska, tylko 4 zawodników gospodarzy w polu karnym Wisły.

90

Sobota walczy z Bunozą. Górą Bośniak, ale wybija piłkę na aut.

90

3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90

Sarki ładnie po murawie w stronę Sikorskiego wystarczyło dostawić tylko nogę, ale napastnik Wisły nie trafia w piłkę.

88

Elsner wchodzi za Cetnarskiego.

88

Ładnie walczy Małęcki z dwoma obrońcami Śląska, dośrodkowuje na pole karne, ale faulowany gracz gospodarzy.

86

Kolejna doskonała okazja Sobolewskiego i kapitan Białej Gwiazdy znów za długo czeka z oddaniem strzału. Tylko rzut z autu dla Wisły.

84

Bunoza otrzymuje żółtą kartkę za przepychanki z piłkarzami Śląska.

84

Żółty kartonik dla Sochy za faul.

83

Ostrowski zastępuje Pawelca.

82

Fenomenalna okazja, Gikiewicz w polu karnym Kiksuje jednak i piłka obok słupka. Cios za cios w tym momencie.

81

Sarki wycofuje na linie pola karnego do Wilka, a ten strzela tuż obok słupka. Rzut rożny dla Wisły.

80

Sikorski zmienia Ilieva.

80

Faul z narożnika boiska dla Wisły. Może być groźnie.

76

Od bramki zaczyna Rafał Gikiewicz.

74

Spadło nieco tempo gry.

72

Potężnie strzela Iliev, ale wprost w Gikiewicza.

71

Dwadzieścia minut do końca spotkania. Nadal 2:1, zapowiada się emocjonująca końcówka.