Tottenham Hotspur – Everton F.C.

2:2

finał (1:1)

07.04.2013, 15:05 • White Hart Lane

Po świetnym, fenomenalnym meczu Tottenham Hotspur remisuje z Everton F.C. 2:2. Oba zespoły z czołówki tabeli musiały podzielić się punktami ale taki wynik satysfakcjonuje chyba obie drużyny i wszystkich kibiców. W tym meczu przegrać mogli gospodarze a także goście. Na White Hart Lane sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie i wynik 2:2 nie odzwierciedla tego co działo się na boisku Premier League. W tym meczu mogło paść dużo więcej bramek, jednak mimo tylko czterech trafień mecz oglądało się w dużym napięciu. Dziś brawa należą się zarówno dla gości jak i gospodarzy. Zapraszamy na www.lajfy.com (17:01:33)

89

Piłka meczowa dla Evertonu ale setki nie wykorzystuje Anichebe!

88

W ataku cały czas Tottenham

87

Zmiana w drużynie Everton F.C.: z boiska schodzi Parker, na boisko wchodzi Caroll.

87

Gol dla Tottenhamu!
87 minuta i SIGURDSSON dobija piłkę odbitą od słupka po strzale Adebayora i jest remis!

87

Atak pozycyjny gospodarzy

86

Przy piłce Tottenham

86

Zmiana w drużynie Everton F.C.: z boiska schodzi Mirallas, na boisko wchodzi Naismith.

75

Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur: z boiska schodzi Dembélé, na boisko wchodzi Huddlestone.

55

Świetna okazja dla Tottehamu! Po strzale Dempseya piłka trafia w bramkarza a potem w poprzeczkę!

54

Tottenham na drugą połowę wyszedł mocno zmotywowany i już rusza do ataku!

53

Gol dla Evertonu!
Indywidualna akcja MIRALLASA i Everton prowadzi na White Hart Lane 2:1! Piękne zwody i piękny strzał. Wielkie brawa dla Belga!

53

Zmiana w drużynie Everton F.C.: z boiska schodzi Barkley, na boisko wchodzi Jelavic.

46

Po pierwszej połowie Tottenham Hotspur remisuje z Tottenham Hotspur 1:1 po bramkach Adebayora oraz Jagielki. Pierwsza połowa pokazała, że gospodarze bez Bale w składzie nie składają broni i mają zamiar ten mecz wygrać. Everton szukał swoich okazji ale chyba używał zbyt łatwych środków. Posiadanie piłki z przeważaniem dla gospodarzy, którzy po pierwszej połowie powinni prowadzić.

22

Podwórkowe zagranie ręką Walkera, jednak za to niesportowe zachowanie żółtej kartki nie ma

15

Po rzucie rożnym do remisu doprowadza JAGIELKA! Świetne uderzenie głową ale wcześniej chyba faul! Jest 1:1!

11

Błędy w obronie gospodarzy i szybki atak Evertonu ale strzał obok bramki Llorisa

1

ADEBAYOR wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie! To pierwsza minuta spotkania! Świetne dośrodkowanie i piękna bramka napastnika Tottenhamu!

1

Początek meczu i w posiadaniu piłki gospodarze w białych strojach. Goście na niebiesko

1

Skład startowy:

Tottenham Hotspur: Lloris – Vertonghen, Dawson, Walker, Caulker – Dempsey, Dembélé, Parker, Holtby, Sigurdsson – Adebayor

Everton F.C.: Howard – Heitinga, Jagielka, Baines, Distin – Osman, Coleman, Gibson, Barkley, Mirallas – Anichebe

Sędziowie: A. Marriner – D. Bryan, S. Massey.
Przed Nami już 32 kolejka rozgrywek Premiership w której Tottenham Hotspur podejmować będzie Everton. Mecz tych zespołów z pewnością może przysporzyć wielu emocji. Oba w ostatnich miesiącach czasie spisują się dość dobrze. Ten mecz może być decydującym starciem o Ligę Mistrzów, zatem o taryfie ulgowej i luźnym biegu nie ma mowy, to będzie mecz o bardzo wysoką stawkę.

Gospodarze po świetnych meczach w Lidze Europejskiej i Premier League nieco zwolnili tempo, jednak cały czas w zespole widać potencjał. Mimo rozgrywania meczu na White Hart Lane gospodarze mają chyba największy problem w tym roku. W meczu na pewno nie zagra gwiazda Tottenhamu, ostatnio nazwany przez Zidane najlepszym piłkarzem na świecie Gareth Bale, który w czwartkowym meczu złamał nogę. Kogutom marzy się zwycięstwo w Lidze Eurpoy i wspomniany wcześniej awans do Ligi Mistrzów, jednak czy jest na to szansa? Odpowiedź uzyskamy chyba już w Niedzielę.

Everton ostatnio zachowuje się jak czarny koń całych rozgrywek. Bez dużych gwiazd w zespole, bez skandali i bez specjalnie ciekawych meczy obecnie zajmuje 6 miejsce w tabeli. Z dorobkiem 51 punktów, traci do Kogutów tylko 6 punktów. Ten mecz to będzie spora szansa dla gości, którzy z pewnością będą chcieli wykorzystać problemy przeciwnika. Po trzech zwycięstwach z rzędu, w tym z wiceliderem Premier League czas dołożyć czwarty triumf, który pozwoli zbliżyć się do ścisłej czołówki angielskich rozgrywek.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:05.