07.04.2013, 21:00 • Grand Stade Lille Métropole

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na więcej spotkań na lajfy.com! (22:53:45)

Zabójcze pierwsze 33 minuty Lille w których zdobyli 4 bramki i ustawili mecz.

Arbiter główny doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

89

Lemina obejrzał żółty kartonik za faul na rywalu.

88

Bliski zamieniania na bramkę nieporozumienia pomiędzy Elaną , a obrońcą był Aliadiere, jednak gracze Lille w porę naprawili swoje błędy.

87

Na spalonym Bruno.

85

Ostatnia zmiana w spotkaniu. Z boiska schodzi świetnie dziś grający Payet, a na końcowe minuty wchodzi Bruno.

84

Centra z prawego skrzydła trafia prosto w rękawice Audarda.

83

Beria fauluje w ofensywie.

81

Rzut rożny dla Lille.

80

Znów przed szansą Payet! Strzela z linii szesnastki, lecz i tym razem się myli.

78

Payet technicznie uderza na bramkę rywala, jednak futbolówka o centymetry mija dalszy słupek!

77

Obie drużyny już wyczekują ostatniego gwizdka. Lille spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie, a goście wyglądają jakby się już pogodzili z wynikiem.

76

Kolejna zmiana. Tym razem w Lille Grigi wejdzie za strzelca jednej bramki Rodelina.

75

Autret szukał strzału z dystansu, jednak uderzenie nie było bardzo niecelne.

75

Gassama faulowany przy linii bocznej.

74

Ostatnia zmiana w drużynie Lorient. Autret zmienia Bartlemego.

72

Lemina faulowany przy linii bocznej.

71

Po raz kolejny Elana świetnym wyjściem z bramki uprzedza Aliadierego przed dojściem do piłki.

70

Całą drużna gospodarzy zamknięta na własnej połowie.

69

Pomimo wyniku 5:0 nie mamy i nie mieliśmy ciągłego napierania na bramkę gości. Lille toczy grę głównie na własnej połowie zmuszając rywala do biegania.

67

Z boiska schodzi strzelec dwóch bramek w dzisiejszym meczu Kalou, a w jego miejsce wchodzi Roux.

65

Na spalonym Kalou.

64

Corner dla Lille.

63

Payet decyduje się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego z ostrego kąta i z ogromnym trudem piłkę broni Audard!

62

W niebezpiecznej odległości od bramki Lorientu faulowany Digne.

61

Na zmianę ecyduje się trener gości – Gourcuff. W miejsce Latuoy wprowadza Leminę.

59

Aliadiere świetnie powstrzymany przez Basę tuż przed polem karnym Lille.

57

Na prawym skrzydle w pole karne przedzierał się Payet, jednak podwojone krycie przez Bacę przynosi zamierzony rezultat i odbiera mu piłkę.

55

Zbyt mocna piłka w pole karne gospodarzy i grę od własnej bramki rozpocznie Elana.

54

Guetye fauluje Lautoę na własnej połowie.

53

I znów przy piłce gospodarze. Wymieniają między sobą bardzo dużą ilość podań.

52

5:0!

RODELIN zarywa klatką piersiową do Kalou, który w polu karnym mocno uderza na bramkę gości. Piłka jednak trafia w poprzeczkę i wraca do RODELINA, który uderzeniem głową skierował futbolówkę do siatki obok bezradnego Audarda!

50

Posiadanie piłki:
Lille: 56%
Lorient 44%

49

Payet w dobrej okazji uderza na bramkę Lorient, jednak Audard okazał się tym razem lepszy.

48

Długa piłka do Monnet-Paqueta, jednak pewnie z bramki wychodzi Elana i łapie futbolówkę.

47

Przy linii bocznej faulowany Barthelme.

46

Zmiana w przerwie spotkania w ekipie Lorient. W miejsce Traore wchodzi Baca.

46

Świetne 33 minuty w wykonaniu Lille, w których strzelili aż 4 bramki. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie również doczekamy się goli.

45+1

Strzał Martina został zablokowany.

45

Arbiter główny doliczył jedną minutę do pierwszej części spotkania.

44

Balmont już wrócił na murawę.

43

Gra zostaje wznowiona. Lille póki co w dziesiątkę.

42

Balmont opatrywany przez sztab medyczny wciąż leży na boisku.

41

W środku pola faulowany Balmont przez Lautoę, za co pomocnik gości zostaje ukarany żółtą kartką.

40

Zbyt mocna centra Monnet-Paqueta i grę z linii piątego metra wznowi Elana.

39

Beria dośrodkowuje z prawego skrzydła, jednak prosto w defensorów Lorient.

38

Dobrze zapowiadająca się akcja gospodarzy, jednak Rodelin niedokładnie dogrywa do partnera.

37

Kalou zagrywa piłkę ręką w środku pola.

36

Długo przetrzymują piłkę na własnej połowie gracze Lille.

34

Rzut wolny dla Lorient na połowie rywala.

33

Gol dla Lille!

Payet z lewej strony uderza zza pola karnego po długim rogu piłka trafia w słupek i szczęśliwie trafia do KALOU, który z pierwszej piłki pakuje futbolówkę do siatki!

Ależ pogrom ze strony Lille w dzisiejszym spotkaniu!

32

Audard pewnym wyjściem z bramki uprzedza Rodelina.

31

3:0!

Jedenastkę na bramkę pewnym strzałem w prawy dolny róg bramki zamienia DIGNE!

30

Manga ukarany żółtą kartką za ten faul na Payecie.

29

Rzut karny dla Lille!

27

Centra w pole karne Lille, jednak gospodarze wygrywają powietrzne starcie.

26

Aliadiere dostał podanie za plecy obrońców, lecz jego strzał z pierwszej piłki przechodzi nad bramką!

25

Centra z prawego skrzydła w szesnastkę Lorient, jednak świetnie piłkę łapie Audard.

24

Kalou fauluje w ataku.

23

Aliadere wywołał wrzawę na trybunach po tym jak w dobrze zapowiadającej się akcji przewwócił się na piłce.

21

Ależ okazja na 3:0! Kalou w świetnej okazji zagrywa do wchodzącego w pole karne, zupełnie niekrytego Payeta, lecz niedokładnie i napastnik gospodarzy nie zdołał oddać celnego strzału.

20

Teraz z kolei piłka jest długo wymieniana pomiędzy graczami Lille, szkoda że głównie na własnej połowie.

19

Spokojnie akcję kreują goście.

17

Świetna piłka Mangi do Kalou, ten próbował lobować bramkarza, lecz piłka przeszła tuż obok słupka!

16

15

Elana w ostatniej chwili pewnym wyjściem z bramki uprzedza Aliaderego!

14

Opadło nam tempo tego spotkania po tych bramkach.

12

Świetne przejęcie Berii, jednak zbyt głęboko dogrywa w pole karne i piłka pada łupem golkipera gości.

11

Rodelin faulowany przez Lautoę.

10

Szanują piłkę miejscowi długo rozgrywając ją na własnej połowie.

8

2:0!

Rodelin strzela zza pola karnego piłkę broni Audard, jednak odbija ją przed siebie. Do futbolówki dopada PAYET, który kieruje ją do siatki z najbliższej odległości!

8 minuta i już 2:0 dla Lille!

7

Aliadere uderza z dystansu, jednak piłka po odbiciu Basy spokojnie trafia w rękawice Elany.

6

Spokojnie piłkę rozgrywają gospodarze.

5

Szansę na podwyższenie wyniku miał Rodelin, jednak piłka po jego strzale przechodzi nad bramką!

4

Mamy pierwszy rzut rożny w spotkaniu. Drużyną wykonującą jest Lorient.

3

Świetna piłka do KALOU, który będąc niekryty w polu karnym pokonuje Audarda z ostrego kąta!