Stoke City F.C. – Aston Villa

1:3

finał (0:1)

06.04.2013, 16:00 • Britannia Stadium

Sędzia kończy mecz na Britannia Stadium. Aston Villa pokonuję Stoke City 3:1 po golach Agbonlahora, Lowtona oraz Benteke. Dla gospodarzy bramkę zdobył Kightly. Takie mecze można oglądać godzinami. Dużo emocji oraz znakomitych bramek. (17:54:32)

90+3

Kibice powoli opuszczają stadion,a zawodnicy gości będą mieli rzut wolny na wysokości pola karnego

90

Sędzia dolicza 4 minuty

90

Gol dla Aston Villi!
Nieprawdopodna akcja w wykonaniu Aston Villi. Z połowy boiska BENTEKE prowadził piłkę na bramkę gospodarzy i pokonał bramkarza w pojedynku sam na sam.

87

Cóż za bramka!!!! Uderzenie z woleja LOWTONA z ponad 20 metrów trafia w samo okienko bramki Begovicia

85

Zmiana w Aston Villi. Z boiska schodzi Weimann, a za niego pojawia się po dłuższej przerwie z powodowanej kontuzją Bent

81

Odżyli teraz kibice Stoke po tym trafieniu i głośnym dopingiem motywują swoich zawodników do gry

79

Gol dla Stoke!
Świetne zagranie ze skrzydła w pole karne, a tam do piłki dopadł KIGHTLY i nie dał szans bramkarzowi gości

78

Zamieszanie w polu karnym gości lecz zaden z zawodników Stoke nie wykorzystał okazji

76

Zmiana w Stoke City. Boisko opuszcza Shotton, a za niego wchodzi Adam

74

Zmiana w ekipie gości. Boisko opuścił strzelec bramki Agbonlahor, a za niego pojawił się Sylla