Słowenia – Islandia

1:2

finał (1:0)

22.03.2013, 18:00 • Stadion Stožice, Ljubljana

Po niezłej drugiej części spotkania Islandia pokonuje na wyjeździe Słowenię 2:1! Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na inne dzisiejsze spotkania na lajfy.com! Będzie się działo! (19:51:24)

90+3

Sigurdsson ukarany żółtą kartką. Ostatni rzut rożny dla gospodarzy.

90+2

Sigthórsson schodzi z boiska. W jego miejsce Danielsson.

90+2

Sævarsson dobrze wybija piłkę z własnego pola karnego.

90+1

Kurtić z dystansu i rzut rożny dla Słoweńców. Ostatnie dwie minuty szans dla graczy z Bałkanów.

90+1

Trzy minuty doliczył arbiter.

89

Dobra interwencja defensorów Islandii. Bardzo dobrze gra ta formacja drużyny gości w dzisiejszym spotkaniu, a szczególnie w drugiej połowie.

88

Kolejny rzut rożny dla graczy gospodarzy.

86

Matavz z dystansu, ale piłka przelatuje w dalszej odległości od bramki Islandii.

85

Korner dla Słowenii.

84

Próbował Dedić, ale piłka w rękach bramkarza gości.

82

Świetne zagranie do Novakovicia, ale Halldórsson ratuje swój zespół przed utratą bramki!

81

Od bramki zacznie golkiper Islandii po złym zagraniu Lazarovicia.

80

Dedić wchodzi za Krhina.

79

Trener Islandczyków, Lars Lagerback może odetchnąć z ulgą.

78

Gol dla Islandii! GYLFI SIGURDSSON po raz drugi!! Pomocnik Islandii dostał podanie przed polem karnym rywala, zwiódł jednego rywala i posłał piłkę obok bezradnego Handanovicia! Wielki mecz tego gracza!