Atletico Madryt – Real Sociedad

0:1

finał (0:0)

10.03.2013, 21:00 • Vicente Calderon • Krzysztof Jałocha

Żegnam się już z Państwem i dziękuje za wspólne spędzone 90. minut! Dobranoc (22:48:36)
Pan Ayza kończy te emocjonujące spotkanie na Vicente Calderon! Atletico Madryt przegrywa z Realem Sociedad 0:1 po golu Xaviego Prieto w 53. minucie. Gracze z San Sebastian grali dziś bardzo mądrze i Los Rojiblancos nie zdołali zdobyć gola. Atletico traci drugie miejsce w tabeli, na które wskakuje Real Madryt

90+3

Jeszcze Alda Turan. Centruje w pole karne, ale na spalonym Godin. Kolejne cenne sekundy dla Basków

90+2

Costa wywalczył rzut rożny. Krótkie rozegranie. Piłka wybita i kolejny rzut rożny. Znów piłka wybita
Doliczone 3. minuty do regulaminowego czasu gry

90+1

Zmiana w drużynie Real Sociedad: z boiska schodzi Illarramendi, na boisko wchodzi Ansotegi.

90+1

Falcao otrzymuje żółtą kartkę. Puszczają nerwy graczom gospodarzy

90

Spokojnie gracze Sociedad. Agirretxe wywalczył rzut z autu. Bardzo ładnie to zrobili. Dośrodkowanie, ale żaden gracz nie zdołał dojść do piłki. Bramkarz rozpocznie grę

89

Filipe do Diego Costy. Ten na lewej stronie boiska, ale piłka mu uciekła i rozpocznie Bravo od bramki

88

Turan centruje. Piłka wraca do niego. Wbiega w pole karne i uderza, ale ponad bramką. Do końca regulaminowego czasu gry zostały 2. minuty

87

Illarra do Prieto. Strata i aut. Już jesteśmy na połowie Realu Sociedad. Walka przy narożniku pola gry i będzie korner

86

Bardzo brzydki faul Diego Costy. Niepotrzebnie nadepnął przeciwniki i ma szczęście, że zostanie na boisku! Tylko napomnienie

85

Faul Diego Costy. Piłkarze protestują, ale Pan Ayza jest nieugięty. Faulowany był De la Bella

84

Costa faulowany. Illarra leży na boisku, ale to on faulował. Krótkie rozegranie. Teraz dośrodkowanie w pole karne. Garcia trąci piłkę do Costy, ale ten nie zdołał dojść do tej piłki! Bardzo dobra okazja

83

Diego Costa na lewej stronie boiska. Mija dwóch rywali i centruje. Falcao źle uderza piłkę i jeszcze Adrian, ale ten zamiast strzelać odgrywa jeszcze piłkę i ostatecznie faul na obrońcy Basków.. Dlaczego Adrian nie uderzał na bramkę?

82

Zmiana w drużynie Real Sociedad: z boiska schodzi Vela, na boisko wchodzi Agirretxe.

81

Falcao przegrywa pojedynek główkowy z Gonzalezem. Estrada wywalczył aut i mamy zmianę