Liga Europy UEFA

Anży Machaczkała – Newcastle United

0:0

finał (0:0)

07.03.2013, 18:00 • Stadion Olimpijski Łużniki - Moskwa • Mariusz Dygant (@LajfyInfo)

Byliśmy dzisiaj świadkami typowego meczu na remis. Tym samym Anży Machaczkała przerywa swoją świetną serię zwycięstw "u siebie". To trener Newcastle na pewno jest bardziej zadowolony z tego rezultatu i swoich zawodników, którzy w ataku nie pokazali nic szczególnego, ale w obronie zagrali naprawdę solidnie i nie dali sobie strzelić gola. Z drugiej strony gracze Anży nie byli dziś w swojej zwykłej, wysokiej formie, na co mogła mieć wpływ bardzo długa przerwa w rozgrywkach rosyjskiej ekstraklasy. Kto zostanie ćwierćfinalistą tegorocznej edycji Ligi Europy? Dowiemy się tego za 7 dni i tym razem to Newcastle będzie gospodarzem spotkania. Już teraz zapraszamy na ten mecz! (19:56:43)

90+3

Elliot wznawia grę wykopem. Ostania szansa dla gospodarzy.

90+3

Marveaux posyła piłkę w trybuny.

90+2

Newcastle ma problem z rozegraniem piłki w środku pola, zawodnicy Anży grają naprawdę twardo w odbiorze.

90+1

Traore znów fauluje w ataku. Bardzo nieudany występ napastnika Anży.

90+1

3 minuty doliczone do czasu gry drugiej połowy.

90

Ostatnia zmiana w drużynie Anży. Logashov za Eschenko.

90

Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Żadna z drużyn chyba już nie zaryzykuje otwartego ataku.

89

Długie zagranie Eto'o do Traore okazało się niecelne.

89

Kolejna długa piłka do Sissoko, ale ten był między dwoma obrońcami i nie miał szans na przyjęcie tej piłki.

88

Eschenko ucierpiał w starciu z rywalem. Jest mu teraz udzielana pomoc medyczna.

87

Dobry rajd Eto'o, ale obrońca do końca go naciskał i przez to Kameruńczyk nie mógł oddać wystarczająco silnego strzału.

86

Niecelne dośrodkowanie gracza gości i Gabulov przechwytuje piłkę.

85

Aut dla Srok.

84

Zmiana w drużynie gospodarzy. Shatov kończy swój dzisiejszy występ, a na ostatnie kilka minut na boisku pojawia się Carcela.

84

Zmiana w drużynie Newcastle United: z boiska schodzi Cabaye, na boisko wchodzi Tiote.

83

Mecz zbliża się już do końca, a nadal mamy wynik bezbramkowy. Obie drużyny wiedzą, że w perspektywie jest jeszcze rewanż, dlatego nie ma jakichś huraganowych ataków.