S.S. Lazio – Pescara Calcio

2:0

finał (2:0)

25.02.2013, 21:00 • Stadio Olimpico • Patryk Oko (@petriu90)

Druga połowa nie przyniosła nam dodatkowych emocji. Lazio Rzym wygrywa dziś pewnie 2-0 po cudownych bramkach Radu i Lulića. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji! Dobranoc! (22:54:05)

90+2

Przewinienie w ekipie gości. Rzut wolny dla Lazio.

90+1

Od rzutu z autu rozpoczną gospodarze.

90

Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89

Dośrodkowanie piłkarze gości, ale Marchetti pewnie łapie piłkę.

88

Od rzutu z autu piłkarze Lazio.

87

Zmiana w drużynie Pescara Calcio: z boiska schodzi Cascione, na boisko wchodzi Sculli.

86

Marchetti pewnie łapie piłkę.

86

Od rzutu wolnego rozpoczną goście.

85

Floccari! Świetne podanie od Pereirinha, ale Pelizzoli na posterunku.

84

Piłka wrzucona w pole karne, ale obrońcy gospodarzy spisują się dziś świetnie.

83

Radu fauluje i od rzutu wolnego goście.

82

Od rzutu z autu wznowią gospodarze.

80

Zmiana w drużynie S.S. Lazio: z boiska schodzi Candreva, na boisko wchodzi Ederson.

78

Caraglio przed szansą, ale obrońcy Lazio na posterunku.

77

Piłkarze Lazio utrzymują się przy piłce na połowie rywala.

76

Piłkarz Pescary zagrał piłkę ręką. Rzut wolny dla Lazio.

75

Lulić na pozycji spalonej.

74

73

Floccari ponownie marnuje świetną okazję. Piłkarz ponownie znalazł się na pozycji sam na sam, ale dał się dogonić obrońcą, którzy odebrali mu piłkę!

72

Caraglio przed szansą! Piłka mija bramkę o kilka centymetrów.

71

Rzut rożny dla ekipy gości.

70

Zmiana w drużynie Pescara Calcio: z boiska schodzi Celik, na boisko wchodzi Caraglio.

69

Rzut wolny dla Pescary.

68

Długa wymiana podań w ekipie Lazio.

67

Caprari w pole karne, ale obrońcy Lazio wybijają piłkę.

66

Od rzutu wolnego rozpoczną piłkarze Pescary. Do bramki około 20 metrów.

65

Zmiana w drużynie S.S. Lazio: z boiska schodzi González, na boisko wchodzi Onazi.

64

Floccari! Piłkarz wychodzi sam na sam, ale uderza prosto w bramkarza gości!

60

Zmiana w drużynie Pescara Calcio: z boiska schodzi Abbruscato, na boisko wchodzi Caprari.

Śledź stronę lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie"

59

Podanie do Hernanesa, ten próbował sprytnie uderzyć, ale został zablokowany.

58

Candreva faulowany. Od rzutu wolnego gospodarze.

58

Strata Pescary, to może być okazja dla Lazio.

57

Hernanes w pole karne, ale dośrodkowanie bardzo niedokładne.

56

Rzut rożny dla piłkarzy Lazio.

55

Candreva próbuje oddać strzał na bramkę, ale zostaje zablokowany przez obrońców.

54

Przewinienie piłkarzy Lazio. Od rzutu wolnego na własnej połowie rozpoczną goście.

53

52

Długie podanie od Ledesma, ale bardzo niedokładne.

51

Groźnie! Dośrodkowanie piłkarzy gości i obrońcy Lazio w ostatniej chwili wybijają piłkę na rzut rożny.

50

Kontratak gości, ale Marchetti pewnie wychodzi do piłki.

49

Od rzutu z autu wznowią piłkarze Pescary.

48

Cascione w pole karnie i w ostatniej chwili piłkę wybija André Dias. Rzut rożny dla gości.

47

Od rzutu z autu na wysokości pola karnego rywali rozpocznie Pescara.

46

Rzut wolny dla ekipy Lazio.

46

Piłkarze są już gotowi na drugie 45 minut! Za chwilę rozpoczniemy!
Pierwsza połowa nie była porywająca i nie obfitowała w piękne akcję. Lazio prowadzi jednak 2-0 po dwóch bardzo dobrych uderzeniach, najpierw Radu, a następnie Lulića. Gospodarze wydają się być już zwycięzcą tego pojedynku. Zapraszamy za 15 minut na drugą część gry!

45+2

Przewinienie gości. Od rzutu wolnego ze środka boiska wznowią gospodarze.

45+2

Spalony piłkarzy Pescary.

45+1

Abbruscato marnuje rzut wolny. Piłka uderzona prosto w mur.

45

Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

45

Rzut wolny dla gości. Do bramki Marchettiego jedynie 16 metrów.

44

Kolejny faul piłkarzy Lazio. Od bramki rozpocznie bramkarz Pescary.

43

Przewinienie gospodarzy. Od rzutu wolnego na własnej połowie rozpocznie zespół Pescary.

42

Pereirinha w pole karne, ale obrońcy wybijają piłkę.

41

Od rzutu z autu na własnej połowie rozpoczną piłkarze Lazio.

40

Kolejny spalony piłkarzy Lazio. Tym razem za obrońcami znalazł się Lulić.

39

Próba ataku Lazio, ale tym razem obrońcy Pescary na posterunku.

38

Na spalonym piłkarze gospodarzy.

37

Od rzutu z autu rozpoczną piłkarze Lazio.

36

Lazio nie zwalnia tempa! Piłkarze ze stolicy Włoch ciągle rozgrywają piłkę na połowie rywala!

34

Gol dla Lazio! Kolejne piękne uderzenie z dystansu! Tym razem SENAD LULIĆ!! Potężny strzał z 16 metrów!!

33

Lazio długo rozgrywa piłkę na połowie rywala.

32

Próba kontrataku gości! Cascione uderza z 16 metrów, ale strzał niecelny.

30

Gospodarze nie zwalniają tempa, ciągle utrzymują się przy piłce na połowie rywala.

29

Gol dla Lazio! Cóż za uderzenie ŞTEFANA RADU!! Piłka posłana z 16 metrów, tuż obok słupka bramki gości!

28

Próba kontrataku gości ,ale Pereirinha na posterunku.

27

Kiepskie wykonanie stałego fragmentu gry przez gości. Piłka opuszcza boisko.

26

Rzut wolny dla gości na połowie rywala.

25

Ledesma podaje w pole karne, ale obrońcy wyjaśniają sytuację.

25

Rzut wolny dla Lazio z około 30 metrów do bramki.

24

Odpowiedź Pescary, ale dośrodkowanie bardzo niedokładne.

23

Piłka wybita, ale Lazio ciągle przy piłce.

22

Candreva uderza z 20 metrów! Piłka odbita od obrońcy i mamy rzut rożny dla Lazio.

21

Kolejne dośrodkowanie piłkarzy Lazio. Tym razem piłkę starał się dograć Lulić, ale bramkarz gości nie miał problemów ze złapaniem tej piłki.

20

Candreva w pole karne, ale obrońcy gości ponownie świetnie ustawieni.

19

Hernanes ponownie! Tym razem piłka mija o centymetry słupek bramki Pescary!

18

Hernanes strzela na bramkę, ale piłka zablokowana.

17

Gospodarze próbują przełamać mur obrońców Pescary. Pereirinha w pole karne, ale Pelizzoli dobrze wychodzi z bramki.

16

Pescara przejmuje inicjatywę i stale utrzymuje się przy piłce.

15

Atak gospodarzy i ponownie świetnie ustawieni są obrońcy Pescary.

14

Lazio od rzutu z autu na wysokości pola karnego przeciwników.

13

Floccari oddaje strzał z przewrotki! Piłka o centymetry mija słupek bramki gości!

12

Odpowiedź Lazio. González wrzuca piłkę w pole karne, ale Lulić posyła piłkę wysoko nad bramką.

11

Cascione strzela na bramkę gospodarzy, ale Marchetti nie ma problemów ze złapaniem piłki.

10

Radu w pole karne, ale obrońcy Pescary pewnie przejmują piłkę.

9

Rzut wolny dla Lazio na własnej połowie.

9

Spalony piłkarzy Lazio. Pelizzoli wznawia grę.

8

Od rzutu z autu, po błędzie piłkarzy Lazio, rozpoczną goście.

7

Candreva w pole karne, ale Pelizzoli pewnie chwyta piłkę.

7

Od rzutu wolnego gospodarze. Po strzale Ledesmy piłka opuszcza boisko.

6

Zmiana w drużynie S.S. Lazio: z boiska schodzi Konko, na boisko wchodzi Pereirinha.

5

Konko nie będzie mógł kontynuować gry. Koneczna jest zmiana!

4

Pescara długo rozgrywa piłkę na własnej połowie boiska.

3

Tym razem w natarciu goście. Obrońcy Lazio oddalają zagrożenie.

2

Konko faulowany. Piłkarz nie podnosi się z murawy. Konieczna jest interwencja medyków.

1

Od rzutu z autu za połowie rywala rozpoczną goście.

1

Pierwsza próba ataku gospodarzy, ale obrońcy Pescary na posterunku.

1

Piłkarze obydwu drużyn pojawili się już na murawie Stadio Olimpico! Za chwilę początek spotkania!
Poznaliśmy już oficjalne jedenastki na dzisiejsze spotkanie! Prezentujemy je poniżej!:

S.S. Lazio: Marchetti - Radu, André Dias, Cana, Konko - Lulić, Hernanes, González, Candreva - Ledesma, Floccari

Pescara Calcio: Pelizzoli - Balzano, Ćosić, Bocchetti, Capuano, Zauri - Rizzo, Bjarnason, Cascione - Celik, Abbruscato

Zapraszamy do śledzenia tego niezwykle interesującego spotkania już od godziny 21.00! Do zobaczenia!
Ostatnie spotkanie dzisiejszych rywali miało miejsce w 7 kolejce Serie A. Wtedy to, piłkarze Lazio Rzym na Stadio Adriatico-Giovanni Cornacchia, pewnie pokonali zespół Pescary, aż 0-3. Bramki dla stołecznych strzelali Klose x2 oraz Hernanes.
Trener piłkarzy ze stolicy Włoch będzie musiał się obejść bez kontuzjowanych: Miroslava Klose, Cristiana Brocchiego, Stefano Mauriego i Mariusa Stankeviciusa. Z powodu kartek pauzować będzie Ciani. W ekipie piłkarzy znad Adriatyku zabraknie: Quintero, D'Agostino, Togniego i Sforziniego.
Zespół Pescary, to beniaminek SerieA, zajmujący dopiero 19 lokatę z 21 punktami na koncie. Podopieczni Cristiana Bergodiego w sześciu ostatnich konfrontacjach zdołali tylko raz zremisować (Palermo 1-1). Ostatnie zwycięstwo, gości dzisiejszego spotkania miało miejsce 6 stycznia 1013 roku w spotkaniu przeciwko Fiorentinie (0-2).
Gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują obecnie 4 miejsce w tabeli ligi włoskiej z dorobkiem 44 punktów. Podopieczni Vladimira Petkovića notują ostatnio spadek formy. W dwóch ostatnich spotkaniach w ramach Serie A, Rzymianie zdobyli zaledwie punkt, remisując na własnym terenie z Napoli (1-1) oraz przegrywając sensacyjnie ze Sieną , aż 3-0! Zespół Lazio nie potrafi wygrać we własnej lidze już od 13 stycznia 2013 roku. Jedynym powodem do zadowolenia jest ostatnie zwycięstwo nad Borussią M’gladbach (2-0) i awans do 1/8 finału Ligi Europy.
Już dzisiaj zostanie rozegrane ostatnie spotkanie w ramach 26 kolejki SerieA. Naprzeciwko siebie staną zespoły Lazio Rzym i Pescary Calcio. Mecz zostanie rozegrany na dobrze znanym kibicom Stadio Olimpico.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.