FC Augsburg – FSV Mainz 05

1:1

finał (0:1)

10.02.2013, 15:30 • Impuls Arena

Mecz zakończony wynikiem 1:1. Pierwsza połowa bardzo wyrównana jednak druga należała w 100% do drużyny gospodarzy. Widać było przewagę liczebną i to pozwoliło strzelić gospodarzą wyrównującą bramkę. Mainz w drugiej połowie nastawili się na defensywę i kończą spotkanie zdobywając jeden punkt. Zapraszam na nasze inne relacje sportowe na stronie Lajfy.com (17:25:23)

88

Piłka bardzo szybko zmienia właściciela.

86

Goście zaczynają grę na czas, jednak gdy nadarzy się okazja podejmują próbę strzelenia gola

79

Zmiana w drużynie FC Augsburg: z boiska schodzi Werner, na boisko wchodzi Hain.

73

Zmiana w drużynie FC Augsburg: z boiska schodzi Moravek, na boisko wchodzi Vogs.

71

Gospodarze zmieniają bardzo często stronę gry, rozciągają grę

70

Bardzo dużo dośrodkowań w pole karne Mainz

69

Bardzo jednostronna druga połowa. Gospodarze deklasują gości jednak nie potrafią objąć prowadzenia

68

Zmiana w drużynie 1. FSV Mainz 05: z boiska schodzi Caligiuri, na boisko wchodzi Ivanschitz.

68

67

Drużyna gości nie ma chwili oddechu, wciaż muszą się bronić

66

Strzał De Jonga w boczną siatkę

65

Augsburg wykorzystują swoją przewagę liczebną. Graja bardzo szeroko i widać ich przewagę w akcjach ofensywnych

63

61

Doping kibiców gospodarzy wzmaga się wraz z lepszymi sytuacjami zawodników

60

Zmiana w drużynie 1. FSV Mainz 05: z boiska schodzi Soto, na boisko wchodzi Risse.

Gol dla Augsburga!
Po pięknej i dalekiej wrzutce strzał z głowy Möldersa.

46

Po pierwszej połowie, dość wyrównanej, oglądaliśmy jedną bramkę strzeloną przez gości. Mecz przebiega w szybkim tempie i oba zespoły mają wiele groźnych sytuacji. Na nieszczęście Mainz pod koniec pierwszej połowy zostaje wyrzucony zawodnik za brutalny faul. Jak potoczy się druga połowa ? Czy Mainz utrzyma prowadzenie ?

45+1

Parker wyrzucony z boiska za kopnięcie zawodnika w głowę. Bardzo groźny faul i słusznie podyktowana czerwona kartka

24

Bardzo dobry strzał ze strony gości. Parker dysponuje bardzo dobrym i silnym uderzeniem

23

Kolejne niecelne podanie ze strony zawodników w białych strojach.

19

Gol dla Mainz jednak nieuznany. Sędzia twierdzi, że napastnik był na pozycji spalonej. W powtórce było widać iż spalonego nie było.

17

Mainz próbuje swoich sił jednak nie mogą przebić się przez obronę gospodarzy.

5

Bardzo blisko aby został strzelony gol samobójczy jednak bramkarz zareagował w doskonałym tempie. Philip pomylił bramki

Skład startowy:

FC Augsburg: Manninger - Philip, Callsen-Bracker, Klavan, M. De Jong - Baier - Koo, Morávek, Ji, Werner - Mölders.

1. FSV Mainz 05: Wetklo - Pospěch, Svensson, Noveski, Diaz - Kirchhoff - Baumgartlinger, Soto - Ivanschitz - S. Parker, Szalai.

- Paula Verhaegha.
Na przełomie ostatnich 5 lat drużyny spotykały się 6 razy. Mainz królował w dwóch meczach, Augsburg w trzech zaś w rundzie 2008/2009 zespoły zakończyły mecz remisem.
FSV Mainz 05 w roku 2013 rozegrali trzy mecze i w których zremisowali, wygrali oraz przegrali. Mecz z Freiburg skończył się wynikiem 0:0. 3 pkt wywalczyli na wyjeździe z drużyną Greuther Furth, natomiast sromotną porażkę ponieśli w starciu z Bayern Munich.
Fc Augsburg w 2013 roku nie zaznał porażki. Pierwszy mecz w nowym roku rozegrali z Dusseldorfem wygrywając na wyjeździe wynikiem 2:3. Kolejny mecz rozegrali z drużyną Schalke zdobywając w meczy jeden punkt. Remis mieli także w swoim ostatnim meczu z Wolfsburgiem. Czy passa drużyny dalej będzie się utrzymywać ...?
Witam serdecznie i zapraszam na 21 kolejkę ligi niemieckiej - Bundesliga.

W dzisiejszym spotkaniu zmierzą się Augsburg, który mieści się na 17 miejscu w tabeli z Mainz 05, klubem będącym na miejscu 6.

Mecz zostanie rozegrany na stadionie Impuls Arena a poprowadzi go arbiter główny Tobias Stieler (Niemcy).

Ostatnio zespoły spotkały się 22 września był to dobry dzień dla zawodników Mainz 05 ponieważ wygrali 2:0
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.