02.02.2013, 22:00 • Estadio Nuevo Los Carmenes • Bartlomiej Olczak

Dziękuję za uwagę i do przeczytania! (23:53:40)
Granada awansuje na 16. pozycję w tabeli.
Najlepszy na boisku chyba Rico, który rządził w środku boiska.
Co ciekawe, Granada nie oddała celnego strzału na bramkę Realu, a mimo to wygrała. Niesamowita sprawa.
Granada zaś grała bardzo pewnie w defensywie i bardzo odważnie w ofensywie. Trochę szczęścia w postaci samobójczego trafienia C. Ronaldo i żelazna taktyka dały gospodarzom 3 punkty.
Trzeba przyznać, że zwycięstwo Granady zasłużone. Real grał dzisiaj bardzo słabo, piłkarze popełniali mnóstwo prostych błędów, akcje się nie zazębiały, a napastnicy fatalnie pudłowali.
Granada pokonuje Real Madryt 1:0! Sensacja na Estadio Nuevo Los Carmenes!

90+3

Ramos dośrodkował, ale C. Ronaldo fatalnie przestrzelił.

90+1

Ostatnia zmiana w Granadzie. Schodzi Nolito, a na boisku melduje się Iriney.

90

Sędzia Mateu dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90

Ramos zbyt mocno dośrodkowywał i Tono spokojnie łapie piłkę.

88

Zbyt mocne podanie Marcelo do Benzemy.

87

Druga zmiana w Granadzie. Schodzi Torje, a w jego miejsce pojawia się Ortiz.

84

Ależ szansa dla Realu! Strzał Callejona obronił Tono, a dobitka Benzemy do pustej bramki z 5 metrów niecelna!

82

Di Maria jak zwykle perfidnie symuluje. Brak słów na zachowanie tego piłkarza.

80

Ighalo okiwał Ramosa, ale jego dośrodkowanie wybił Varane.

79

Żółta kartka dla Marcelo za brzydki faul od tyłu na Torje.

77

Nyom wybija piłkę na rzut rożny. Może teraz Realowi uda się wyrównać?

76

C. Ronaldo poślizgnął się w dogodnej okazji bramkowej.

75

Pierwsza zmiana w Granadzie. Schodzi zmęczony Aranda, a na boisko wbiega Buonanotte.

74

Di Maria wystawił piłkę Callejonowi, a ten fatalnie strzelił wprost w Tono. Jednak i tak Hiszpan był na spalonym.

74

Mecz się zaostrza, coraz więcej brzydkich zagrań i ostrych fauli.

72

Strzały - Granada 3, Real 8. Wynik - Granada 1, Real 0.

71

Jeszcze raz strzelał C. Ronaldo, ale zbyt lekko by zaskoczyć Tono.

69

Strzał lewą nogą Cristiano Ronaldo zostaje zablokowany przez Rico.

67

Modric z premedytacją zagrał piłkę ręką, jednak sędzia Mateu nie pokazał mu drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartki. Piłkarze Granady nie mogą się pogodzić z taką decyzją sędziego.

66

Benzema za lekko podawał do Di Marii i Tono spokojnie interweniuje.

65

Jose Mourinho przeprowadza ostatnią zmianę. W miejsce Coentrao pojawia się Marcelo.

64

Żółta kartka dla Modricia za faul taktyczny na Rico.

63

Modric zbyt lekko podawał do C. Ronaldo.

62

Ighalo uderzył piłkę piętą w powietrzu, ale zbyt lekko i nieprecyzyjnie i piłka minęła bramkę Diego Lopeza o 2 metry.

61

Benzema ponownie na spalonym. Jak na razie jego wejście nic Królewskim nie dało.

61

Znów strzelał C. Ronaldo i spokojnie broni Tono.

60

Zostało pół godziny gry. Real coraz bardziej napiera na Granadę, ale nie może stworzyć sobie stuprocentowej okazji.

59

Di Maria centrował do Benzemy, ale Francuz nie sięgnął piłki. Zresztą i tak był na spalonym.

57

C. Ronaldo uderza z 20 metrów, ale Tono wybija piłkę na rzut rożny.

56

Mocne dośrodkowanie C. Ronaldo wybija Mainz.

54

Żółte kartki dla Ighalo i Xabiego Alonso za przepychankę.

52

Zbyt głębokie dośrodkowanie Di Marii. Pewna interwencja Tono.

50

C. Ronaldo wściekły na sędziego liniowego, gdyż ten uznał, że Realowi nie należy się rzut rożny. Czy C. Ronaldo przeleje frustrację w lepszą grę?

49

Na spalonym C. Ronaldo, który gra dzisiaj zaskakująco słabe spotkanie.

48

Modric powstrzymany przez Siqueirę.

46

Podwójna zmiana w Realu. Jose Mourinho wprowadza Callejona i Benzemę w miejsce Higuaina i Khediry.

46

Zaczynamy drugą połowę!

46

Teraz czekamy na drugą odsłonę!
Granada gra bardzo dobrze, pewnie w obronie i odważnie w ataku. Real jest bezradny i nie może przebić się przez mur obronny Granady. Wydarzenie pierwszej połowy to oczywiście samobójczy gol C. Ronaldo.
Sędzia Mateu nie doliczył do pierwszej połowy nawet minuty. Do przerwy 1:0 dla Granady.

44

Strzał Khediry z 10 metrów bardzo niecelny.

42

Ładna akcja Ighalo lewym skrzydłem, okiwał Varane, ale strzał bardzo niecelny.

40

Real gra zdecydowanie zbyt wolno i bez pomysłu na sforsowanie zasieków obronnych Granady.

39

Siqueira za krótko dośrodkował.

37

Real atakuje, ale obrońcy Granady szczelnie pilnują bramkę Tono.

35

C. Ronaldo trafia w mur.

34

I rzut wolny dla Realu z 20 metrów.

34

Żółta kartka dla Inigo za zagranie ręką.

32

Sędzia Mateu niepotrzebie przerwał grę, gdy C. Ronaldo biegł 1 na 2 na bramkę Tono.

30

Torje powstrzymuje C. Ronaldo.

28

Strzał C. Ronaldo mija bramkę Tono o kilka metrów z prawej strony.

26

Rzut wolny dla Realu z 30 metrów.

24

Higuain uderzał głową - niecelnie. Zresztą i tak był na spalonym.

23

To prawdopodobnie pierwszy gol samobójczy w karierze Portugalczyka.

22

Gol dla Granady!
1:0! GOL SAMOBÓJCZY C. RONALDO! Granada prowadzi! Po centrze Nolito z rzutu rożnego C. Ronaldo musnął piłkę głową i wpadkował ją do bramki Diego Lopeza! Coś niesamowitego!

21

Ależ szansa dla Granady! Aranda podawał do Nolito i w ostatniej chwili piłkę wybił Arbeloa!

20

Granada cały czas doskakuje do piłkarzy Realu uniemożliwiając im szybkie, kombinacyjne akcje.

18

Granada wychodziła kontratakiem 4 na 3, ale Aranda źle to rozegrał.

17

Modric ładnie podał do Khediry, ale Niemiec powstrzymany przez Inigo.

15

Złe podanie Nolito do Ighalo.

14

Złe podanie Xabiego Alonso do Diego Lopeza, niewiele brakowało do kuriozalnej bramki samobójczej.