3:1

finał (2:0)

02.02.2013, 15:30 • ESPRIT Arena • Wiktor Bukowski

Dziękujemy i zapraszamy do śledzenia innych relacji na lajfy.com . (17:25:31)
Pan Wolfgang Stark gwiżdże po raz ostatni i Fortuna Düsseldorf wygrywa z VfB Stuttgart 3:1 ! Zasłużone zwycięstwo gospodarzy pozwala im zbliżyć się do Stuttgartu w ligowej tabeli.

Latka z krwawiącym nosem opuszcza boisko.

90+3

Niebezpieczne zderzenie Latki z jednym z zawodników Stuttgartu. Sztab medyczny na murawie.

90+2

Chyba już nic się nie wydarzy w dzisiejszym meczu, przy piłce zawodnicy drużyny przyjezdnej.
Pan Stark dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90

Boisko opuszcza bohater meczu - Kruse. W jego miejsce Bellinghausen.

89

Kvist zagrywa bardzo niecelnie w stronę pola karnego. Od bramki spokojnie rozpocznie Giefer.

89

Kruse do Schahin'a. Ten jednak nie daje rady 1 na 1 w starciu z Taşçı.

88

Na murawie leży Van den Bergh. Rzut rożny dla VfB.

86

Piłkarze Stuttgartu zdecydowanie się otworzyli, atakują większą liczbą zawodników, co może spowodować utratę kolejnej bramki.

85

Faul w środku pola. Rzut wolny dla gospodarzy.

83

Kibice zaczęli świętować zwycięstwo swojej drużyny. Piłkarze jednak muszą poczekać do ostatniego gwizdka Wolfganga Starka.

81

Ależ okazja na 4. bramkę! Lambertz podał w polu karnym do Kruse. Szczęśliwie piłkę wyłapuje bramkarz.

80

Zmiana w zespole Fortuny. Reisinger zmieniony przez Schahin'a.

80

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Van den Bergh. Piłka w rękarz Ulreich'a.

80

Felipe Lopes ukarany za brzydki faul.
Gospodarze chyba odetchnęli po zdobyciu gola, który po raz kolejny powoduje dwubramkową przewagę.
Po raz kolejny to gracze VfB kontrolowali przebieg spotkania, jeden błąd i kontratak Fortuny przynosi kolejną bramkę!

76

Gol dla Düsseldorfu!

Przejęcie piłki w środku pola i niesamowity strzał z około 30 metrów oddaje FINK! Bramkarz nie zdołał przeciąć piłki.

74

Molinaro świetnie centruje na główkę Ibiševicia, który oddaje minimalnie niecelny strzał! Wcześniej uniesiona chorągiewka asystenta - spalony.

72

Zawodnicy Fortuny na swojej połowie, coraz częstsze wrzutki w ich pole karne.

71

Boisko opuszcza Torun, w jego miejsce Okazaki.
Szukuje się ostatnia zmiana w przyjezdnej drużynie.

69

Traore w kolejnej szarży pokonuje rywali. Tym razem jego wrzutka bardzo niecelna - piłka ląduje poza bramką.

67

Pierwsza zmiana w zespole Fortuny. Ilsø zmieniony przez Fink'a.

66

Kvist ukarany żółtą kartką za nieprzepisowe powstrzymanie kontrataku zawodników Fortuny. Rzut wolny.

65

Kolejna świetna akcja Traore! Po raz kolejny ograł dwóch rywali po czym dośrodkował w pole karne, w którym nie było żadnego z partnerów.

63

Przed szansą Ilsø! Zawodnik otrzymał podanie w polu karnym, jednak jego strzał minimalnie mija bramkę.

62

Po strzeleniu kontaktowej bramki obie drużyny stały się bardzo aktywne. Kolejna próba, tym razem próbował Macheda.

60

Gol dla Stuttgartu!

A jednak! Świetny rajd aktywnego Traore, który minął dwóch zawodników przy linii bocznej. Dośrodkowanie w pole karne i rozpędzony GENTNER strzela bramkę!

59

Obrona Fortuny wydaje się być dzisiaj nie do przejścia. Kolejne dobre zatrzymanie akcji przez defensorów.

58

Molinaro niepewnie w swoim polu karnym, co mogło się skończyć utratą kolejnej bramki!

57

Przewinienie Sakai w środku pola.

55

Kruse za to nieprzepisowe zatrzymanie otrzymuje żółtą kartkę.

55

Popis techicznych umiejętności Traore. Kruse, który nie poradził sobie z obrońcą fauluje.

54

Piłkarze Fortuny skoncentrowani głównie na swojej połowie. Z pewnością będą szukali swoich okazji w kontratakach.

52

Tym razem za szybko za obrońców wybiegł Torun, przez co został odgwizdany spalony. Od bramki Giefer.

49

Kruse na spalonym po długim zagraniu Lambertz'a. Kolejna dobre zagranie w stronę strzelca bramek.

48

Podobnie jak w pierwszej połowie to piłkarze Stuttgartu głównie utrzymują się przy piłce.

46

Macheda zmienia Hajnal'a.

46

Od początku drużyna Stuttgartu ze zmianami. Holzhauser opuszcza boisko, za niego Traore.

46

Z pewnością Stuttgart nie złożył jeszcze broni i zapowiada się nam emocjonująca 2. połowa. Zapraszamy.
Świetna pierwsza połowa w wykonaniu piłkarzy Fortuny, którzy po 45 minutach prowadzą 2:0. Bohaterem düsseldorfczyków jest Kruse - zdobywca dwóch bramek.

Sędzia Stark dolicza 1 minutę do pierwszej połowy.

44

Kolejne dobre przejęcie piłki przez Ibiševicia, który rozpędza się w stronę bramki gospodarzy. Dobre ustwienie obrońcy krzyżuje plany Ibiševicia.

43

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Fortuny, do piłki wychodzi Giefer i pewnie ją chwyta.

42

Dobra szansa przed Stuttgartem. Ibišević dogrywa w środku pola karnego, jednak piłka wpada na jednego z obrońców.

41

Bardzo wysunięci piłkarze z Düsseldorfu, dobra końcówka w wykonaniu gospodarzy.

39

Sakai ukarany indywidualnie.

38

Piłkarze Fortuny idą za ciosem! Kolejny atak zawodników gospodarzy.

37

Dobre przejęcie piłki w środku pola przez pomoc Fortuny, długie prostopadłe zagranie za obrońców do KRUSE, który zdobywa swoją drugą bramkę w dzisiejszym meczu.

36

Balogun przejmuje piłkę i pędzi od swojej połowy! Traci on piłkę, do tego fauluje piłkarza Stuttgartu.

35

Dość nieporadnie zawodnicy Fortuny, odegranie do bramkarza i ten musiał się ratować wybiciem piłki na aut.

33

Kolejny raz Lambertz! Dostaje dobrą wrzutkę na głowę i z dużej odległości oddaje strzał, który mija się z bramką.

31

Ciekawy rajd Lambertz'a, który pod polem karnym traci kontrolę nad piłką i kończy się to wybiciem od bramki przez Ulreich'a.

29

Troche za szybkie zagranie za obrońców Stuttgartu, z bramki wybiega Ulreich i wybija piłkę daleko od pola karnego.

28

Dobre zagranie na lewą strone to Tesche, który jednak nie zdążył do piłki, która ląduje na aucie.

26

Gentner wpada w pole karne, zwodem mija jednego z zawodników i oddaje strzał. Na tyle słaby, że piłkę bez problemu łapie Giefer.
W dzisiejszym meczu dobrze zachowują się obie linie defensywne, które blokują wszystkie próby kontrataków.

24

Długie wybicie i piłkarze mieli problem z opanowaniem piłki, na aut wybija Lambertz.

23

Kolejny rzut rożny dla Stuttgartu.

22

Wszyscy zawodnicy Düsseldorfu na swojej połowie, chyba za bardzo boją się zaryzykować utraty bramki.

20

Nic z tego, piłka odzyskana i od nowa piłkarze VfB konstruują swój atak.

19

Molinaro próbował się przedrzeć przez obronę, jednak zostaje powstrzymany i to Fortuna przechodzi do kontrataku.

18

Piłka rozgrywana jest głównie przez defensywę przyjezdnych. Fortuna nie bardzo kwapi się do agresywniejszego odbioru piłki.

17

Rzut rożny dla Stuttgartu.

15

Teraz to zawodnicy Stuttgartu wzięli się do ataku, jednak bardzo niecelne zagranie, po którym piłka wychodzi poza linię boczną boiska.
Świetnie rozpoczęło się to spotkanie dla drużyny gospodarzy, którzy potrzebują punktów, gdyż zajmują daleką lokatę w tabeli.

13

Rzut wolny dla Stuttgartu przed linią pola karnego, jednak słaby strzał oddaje Holzhauser.

13

Malezas traci piłkę po czym szarpie zawodnika VfB za koszulkę za co otrzymuje żółtą kartkę.

10

Po wykonanym rzucie wolnym piłka odbija się od muru, jednak przy piłce utrzymali się gospodarze i piłkę w polu karnym przejął KRUSE, który zdobywa gola.

10

Rzut wolny dla Düsseldorfu przed polem karnym. Dobra okazja do strzału.

8

Przed świetną okazją Fortuna! Tesche rozpędzony wbiega w pole karne i oddaje strzał, piłka trafia jednak w słupek.

7

Aut na wysokości pola karnego Fortuny. Długi wyrzut piłki i dość niepewnie wybijają obrońcy gospodarzy.

6

Holzhauser przed szansą, jednak strzela koło bramki. Od pola bramkowego Giefer.

5

Dobre dośrodkowanie w pole karne, lecz Reisinger nie dał rady przejąć piłki, napastnik przewraca się.

4

Faul Felipe Lopesa, rzut wolny.

3

Dobra akcja gospodarzy, jednak niecelne dośrodkowanie Tesche zakończyło kontratak.

2

Dośrodkowanie w stronę pola karnego, ale obrońcy główkują poza pole karne. Rzut wolny dla Fortuny.

1

Faul dla Stuttgartu.

1

Fortuna Düsseldorf na czerwono, VfB Stuttgart w białych strojach.
Obie drużyny już na murawie. Arbiter W.Stark niedługo rozpocznie spotkanie.
Poprzednie spotkanie tych zespołów zakończyło się w Stuttgarcie bezbramkowym remisem.
Skład startowy:

Fortuna Düsseldorf:
Giefer - Van den Bergh, Latka, Malezas, Balogun - Lambertz, Bodzek, Tesche, Kruse, Ilsø - Reisinger
VfB Stuttgart:
Ulreich - Molinaro, Taşçı, Lopes, Sakai - Kvist, Gentner, Hajnal, Holzhauser, Torun - Ibišević
Sędziowie: W.Stark .
Gospodarze dzisiejszego pojedynku zajmują w tabeli 14. pozycję z 21 punktami, natomiast VfB Stuttgart jest 12. z 25 oczkami.
Zapraszamy na spotkanie 20. kolejki Niemieckiej Bundesligi, w którym spotkają się zespoły Fortuny Düsseldorf oraz VfB Stuttgart.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.