Zambia – Nigeria

1:1

finał (0:0)

25.01.2013, 16:00 • Mbombela Stadium • Piotr

Spotkanie Zambia - Nigeria kończy się remisem 1:1. "Super Orły" na prowadzenie wyszły w 57 minucie, kiedy to do siatki rywali trafił Emenike. Wyrównał, pewnie egzekwując jedenastkę, w 85 minucie Mweene. Warto odnotować, iż w pierwszej odsłonie meczu, rzutu karnego nie wykorzystał Obi Mikel. (17:52:04)

90+4

Długie zagranie do Mayuki i ten w ostatniej chwili powstrzymany przez golkipera.

90+1

Zdaje się, że i jedni i drudzy w końcówce spróbują jeszcze zaatakować.
4 minuty doliczone przez sędziego.

90

Dośrodkowanie Kalaby zatrzymał Enyeama.

89

Mbesuma faulowany przy linii bocznej przez Omeruo. Brzydki faul Nigeryjczyka, ale obyło się bez kary indywidualnej.

89

Zmiana w drużynie Nigeria: z boiska schodzi Musa, na boisko wchodzi I. Uche.

87

Kartka dla Emenike.
Ostatnie minuty regulaminowego czasu gry.

87

Mweene wyłapał dośrodkowanie Onaziego.
To trzeci mecz w Grupie C, czyżby trzeci, który zakończy się rezultatem 1:1?

85

Gol dla Zambii!

KENNEDY MWEENE trafia w samo okienko!

85

Egzekutorem jedenastki będzie bramkarz, Mweene.

84

Zdaniem arbitra faulował Onazi, ale jak pokazują powtórki, Pan Ghead Grisha‎ popełnił błąd!