Malaga CF – FC Barcelona

2:4

finał (1:1)

24.01.2013, 22:00 • La Rosaleda

Mateu Lahoz kończy wspaniałe spotkanie na La Rosaleda. Barcelona zwyciężyła w bitwie o półfinał Copa del Rey. Spotkanie dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych emocji, a mecz stał na wysokim poziomie. Dobre zawody arbitra spotkania, a także na pochwałe zasługują piłkarze obu drużyn. Z Malagi wyróżniał się Weligton w obronie, a także Joaquin w ataku. Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne mecze na lajfy.com (23:51:58)

90+2

Jeszcze ostatnia okazja dla Barcelony. Fabregas powalony w polu karnym, ale gwizdek sędziego nie drgnie.

90+2

Piłkarze Malagi bez wiary, a Barcelona czeka na ostatni gwizdek sędziego.

90+1

Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

90

Zmiana w zespole gości. Schodzi Alba. Wchodzi Adriano.

90

Fabregas w polu karnym! Strzela! Broni nogami Kameni! Fantastyczna interwencja bramkarza.

89

Posiadanie piłki 62 % dla Barcelony.

88

Sanchez faulowany na prawej stronie boiska.

87

Za Pedro wchodzi Sanchez.

84

Malaga w posiadaniu piłki. Piłkarze próbuja zmienić wynik spotkania.

81

Na boisku melduje się Saviola. Schodzi Seba.
Alves dośrodkował z prawej strony na główkę Messiego! Napastnik Barcelony uderza nie do obrony i Barcelona krok od półfinału!

80

Gol dla Barcelony! MESSI i wszystko jasne!

77

Na pewno nie będzie dogrywki w dzisiejszym meczu. Czy Malaga jest w stanie strzelić 2 bramki?
Iniesta rozpoczął znakomitą akcję. Podał do Fabregasa, który zwodem minął rywala i oddał piłkę pomocnikowi "Blaugrany". Iniesta dokonał formalności i pokonał Kameniego .

76

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! INIESTA wyprowadza drużynę na prowadzenie!

76

Barcelona w natarciu.

75

Próba stworzenia sytuacji na prawej flance zakończona fiaskiem i od bramki zacznie Pinto.

74

Mascherano fauluje rywala. Stały fragment gry dla Malagi.

73

Messi upada i Mateu Lahoz odgwizduje przewinienie.

72

Alves fauluje Weligtona, ale sędzia nie używa gwizdka. Od bramki zacznie zespół Malagi.

71

Weligton uprzedza rywala i podbudowana Malaga przy piłce.

70

Barcelona wznowiła ! Czy padną jeszcze gole w regulaminowym czasie gry?
Fabregas zwijał się z bólu po przypadkowym nadepnięciu na nogę, ale Malaga w kontrataku nie myslała o wybiciu piłki. Dobre podanie Joaquina do Cruza, który zza pola karnego uderzył futbolówkę w siatło bramki! Piłka wpadła do siatki odbijając się jeszcze od prawego słupka Pinto! REMIS.

68

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! CRUZ doprowadza do remisu!!!!!!!!!!!

66

Kontra Malagi powstrzymana i szczęśliwie od autu zaczną piłkarze Vilanovy.

65

Nieporozumienie piłkarzy Barcelony i od bramki rozpocznie Kameni.

65

Messi w indywidualnej akcji. Było blisko, a oddałby strzał na bramkę Kameniego. Rzut rożny.

64

Na spalonym trzech graczy Barcelony.

63

Za Dude wchodzi Portillo.

61

Malaga musi strzelić, by myśleć o awansie, a to tymczasem "Blaugrana" atakuje i nie pozwala rywalom na gre.

60

Od autu Barcelona.

59

Szansa przed Barceloną! Fabregas ruszył lewą stroną pod bramkę Kameniego, wycofał do tyłu i do piłki dopadł Alves. Nieczysto trafiona piłka odbija się od obrońcy Malagi i trafia do Xaviego, który z dystansu uderza na bramkę! Kameni broni!

58

"Tiki Taka" w wykonaniu Barcelony.

57

Messi główką z 13 metra na bramkę Kameniego! Broni bramkarz Malagi.

57

Próba przerzucenia piłki przez Camacho na lewą stronę zakończona niepowodzeniem.

55

Próba kolejnego dośrodkowania, tym razem z prawej strony, ale dobrze ustawiony Pinto wyłapuje futbolówkę.

54

Okazja dla Malagi z lewej strony. Po dośrodkowaniu Joaquin jednak nie trafia czysto w piłkę i gramy dalej.

53

Alves na spalonym.

53

Dośrodkowanie z prawej flanki wybijają piłkarze Barcelony.

52

Aut dla Malagi z drugiej strony boiska.

51

Messi ruszył z kolejną akcją! Defensorzy wybijają piłkę na aut.
Fantastyczne zagranie Iniesty do Pique, który był ustawiony jako środkowy napastnik! Obrońca przyjął futbolówkę na klatkę piersiową i uderzył obok lewego słupka Kameniego!

49

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PIQUE na 2:1 !!!!

48

Iniesta faulowany. Barcelona przy piłce.

48

Alba fatalnie podaje wzdłuż boiska i rusza Joaquin. Zawodnik Malagi minął dwóch rywali, upada, ale sędzia nie odgwizduje przewinienia i każe grać dalej.

47

Od autu "Barsa".

46

Pierwsza groźniejsza akcja Barcelony pod bramką Kameniego. Obrońcy powstrzymują atak.

46

Malaga rozpoczęła !

46

Sędzia Mateu Lahoz kończy trzecią połowę w dwumeczu 1/4 Pucharu Króla. Mecz stoi na wysokim poziomie z szybkimi akcjami po obu stron. Emocji nie brakuje, a druga połowa powinna dostarczyć ich jeszcze więcej. Kilkanaście minut przerwy i zaraz wracamy.

45+1

Żółta kartka dla Fabregasa za próbe wymuszenia rzutu karnego.

45+1

Minuta doliczona do pierwszej części meczu.

45

Messi faulowany przez Weligtona przed polem karnym.

44

Eliseu mocno z dystansu wysoko ponad bramkę.

43

Błąd obrońców mógł wykorzystać Alves, ale Weligton zachowuje spokój i wybija piłkę z pola karnego.

42

Zbyt mocne podanie Weligtona do Seby. Od bramki Pinto.

39

Okazja dla Malagi! Dobre podanie Demichelisa przed pole karne. Do piłki dopadł Camacho który uderzył na bramkę Pinto! Bramkarz broni!

38

Dobra asekuracja obrońców Malagi i od bramki zacznie Kameni.

37

Teraz Iniesta! Ależ akcja piłkarzy Vilanovy! Wspaniałe rozegranie piłki pomocnika Barcelony, który uderzył futbolówkę z około 15 metra! Piłka trafia w poprzeczkę!

36

Santa cruz przed szansą! Zawodnicy rozegrali krótko stały fragment gry. Dośrodkowali zza obrońców Barcelony i do piłki doszedł Cruz, który nie trafia w bramkę! Sędzia jeszcze odgwizduje spalony.

35

Okazja dla Malagi z rzutu wolnego.

34

Rzut z autu dla Malagi.

33

Messi przewrócony w środkowej części boiska. Czy był tam faulowany? Sędzia nakazuje grać dalej.

32

Żółta kartka dla Busquetsa.

32

Rzut z autu dla "Blaugrany".

31

Przy próbie wyjścia z kontrą Jordi Alba zostaje faulowany.

30

Malaga przed szansą. Po dośrodkowaniu z prawej strony Duda trafia w Alvesa.

29

Dośrodkowanie wybite przez defensorów.

28

Rzut rożny dla Barcelony. Będzie wykonywał Xavi.

27

Niedokładne dośrodkowanie wybijają piłkarze Malagi.

26

Żółta kartka dla Eliseu za faul na rywalu. Okazja z rzutu wolnego dla Barcelony.

25

Messi!! Wyłuskał piłkę przed polem karnym, po czym wbiegł i uderzył na bramkę gospodarzy! Kameni na posterunku! Dobra interwencja bramkarza.

24

Groźnie pod bramką Kameniego! Messi lobem podawał do Iniesty, który został uprzedzony w ostatniej chwilii przez bramkarza Malagi!

24

Barcelona utrzymuje się przy piłce.

22

Eliseu odwdzięcza się tym samym. Pinto od bramki.

21

Bardzo złe zagranie Xaviego. Była szansa na stworzenie dogodnej sytuacji bramkowej.

20

Złe podanie do Joaquina i Mascherano wybija na aut.

19

Malaga z kontrą! Joaquin ruszył z piłką na prawej flance. Jednak podanie Cruza już zablokowane przez zawodników Barcelony i Busquets wychodzi z futbolówką z pola karnego.

18

Wyjście Kameniego na 11 metr, który pewnie łapie piłkę.

17

Rzut rożny dla Barcelony z lewej strony.

16

Joaquin na spalonym.

15

Żółty kartonik dla Iturra za wejście wyprostowaną nogą.

14

Barcelona ruszyła z atakiem. Piłkarze Vilanovy muszą strzelić gola.
Malaga ruszyła z kontratakiem po stracie piłkarzy Barcelony. Wspaniale zawodnicy Manuela Pellegriniego wypatrzyli Joaquina, który dostał piłkę na 15 metr, po czym odwrócił się i uderzył obok lewego słupka Pinto!! Mamy remis i to teraz Malaga jest w półfinale!

12

JOAQUIN!!! GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11

Busquets poślizgnął się i doznał jakiegoś drobnego urazu. Chwila przerwy.

10

Fabregas faulowany w środkowej części boiska.

9

W tym momencie Barcelona jest w półfinale Copa del Rey. Malaga wznowiła gre.
Alves zagrał z Messim na jeden kontakt. Obrońca wszedł w pole karne i dośrodkował idealnie na główkę Pedro, który trafia na pusta bramkę!