Tunezja – Algieria

1:0

finał (0:0)

22.01.2013, 19:00 • Royal Bafokeng Stadium, Rustenburg • Artur

Po mało interesującym spotkaniu Tunezja wygrywa z Algierią 1-0. Po raz kolejny na tym turnieju zadecydowała bramka w końcowych minutach spotkania. Tunezja i Wybrzeże Kości Słoniowej mają 3 pkt., a od porażek w tej grupie rozpoczęły Algieria i Togo. Dziękuję za śledzenie relacji na lajfy.com! (20:56:57)

Gol dla Tunezji!
Kapitalne uderzenie pod poprzeczkę MSAKNIEGO! Strzał nie do obrony!

84

Soudani dośrodkował w pole karne do Slimaniego. Napastnik Algierii strącił tą piłkę, ale nie zdołał skierować jej w kierunku bramki

83

Nie spieszy się obu zespołom. Wygląda na to, że obie drużyny są zadowolone z remisu

75

Harbaoui wpadł w pole karne, ale będąc sam przez Mbolhim nie trafił w bramkę!

74

Ofensywna zmiana w Algierii. Soudani zmienia Cadamuro

73

Feghouli pada w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy! Kontrowersyjna sytuacja

68

Chammam dośrodkował z rzut rożnego, ale uprzedził wszystkich w powietrzu bramkarz Algierii

67

Ifa zgrywa głową do Harbaoui'ego i w ostatniej chwili uprzedził do Mbolhi

66

Obrona Tunezji skutecznie wybija piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego

64

Mesbah faulowany w środku boiska. Domaga się jeszcze kartki dla przeciwnika, jednak bez reakcji ze strony sędziego

58

Dobra akcja Tunezji przerwana i kontra Algierii. Zbyt mocne podanie Slimaniego trafia ostatecznie do Ben Cherify

56

Dobre uderzenie Mesbaha z dystansu, niewiele zabrakło do celu

55

Guedioura kombinacyjnie do Feghouli'ego, jednak zbyt niedokładnie

54

Na boisku wciąż niewiele się dzieje, jedyna różnica jest taka, że teraz to Tunezja prezentuje się lepiej

46

Zmiana w drużynie Tunezji: z boiska schodzi Traoui, na boisko wchodzi Darragi.
Słaby mecz oglądamy dziś w Rustenburgu. Nieco lepiej prezentowali się Algierczycy, jednak do przerwy mamy bezbramkowy remis

45+2

Indywidualna akcja Slimaniego, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i od bramki rozpoczyna Ben Cherifa
Dwie minuty doliczone przez arbitra

45

Harbaoui fauluje w wyskoku Cadamuro i spod własnego pola karnego wznawiają grę Algierczycy

43

Guedioura trafia w jednego ze swoich partnerów, ale i tak na spalonym był Slimani

43

I dobra okazja dla Tunzeji! Khelifa przymierzył w bramkę, ale nie zdołał pokonać bramkarza Algierii

42

Strzał Lacena zablokowany przez obrońców

41

Imponujący rajd Mesbaha, który przebiegł połowę boiska i został powalony na ziemię przez obrońcę

36

Medjani wezwany przez sędziego, który chyba nie będzie tolerował jego kolejnych agresywnych zagrań

35

Belkalam przerwał dobrze zapowiadającą się akcję Tunezji

33

Zagranie w kierunku Slimaniego zbyt mocne. Akcja Tunzeji zakończona spalonym Harbaoui'ego

32

Okazja dla Algierii z kolejnego rzutu rożnego, ale fatalny kiks zaliczył Kadir

31

Źle rozegrany ten stały fragment gry. W odpowiedzi w pole karne zagrywał Khelifa, jednak prosto w ręce Mbolhi'ego

30

Kadir wywalczył rzut rożny. Coraz większa przewaga Algierii

29

Ależ było blisko! Feghouli podał wprost na głowę Slimaniego, a ten trafia w poprzeczkę!

18

Faul Mouelhi'ego i okazja z rzutu wolnego dla Algierii. Do bramki około 27 metrów