Mali – Niger

1:0

finał (0:0)

20.01.2013, 19:00 • Nelson Mandela Bay Stadium, Port Elizabeth

Przeciętny mecz, w którym Mali po golu Keity pokonuje 1:0 zespół Nigru. Jeżeli drużyna Mali nie poprawi swojej gry to w meczach z Ghaną i Demokratyczną Republiką Konga nie ma czego szukać. Dziękujemy za śledzenie relacji. (20:55:00)

90+4

Długa piłka do Sidibe, pewnie wychodzi golkiper Mali i łapie piłkę.

90+3

Była szansa dla Mali ale piłki nie sięgnął Diakite.

90+2

Od bramki zacznie Samassa.

90+1

Aż cztery minuty dolicza arbiter.

88

Koudize opuszcza boisko, w jego miejsce Alhassane.

86

W końcu udało się zdobyć gola Malijczykom, którzy są dzisiaj zespołem lepszym ale równie nieskutecznym.

84

Błąd Daoudy, który wypuszcza piłkę z rąk po dośrodkowaniu Traore, Seydou Keita znalazł się tam gdzie być powinien i pakuje piłkę do bramki Nigru!

84

Gol dla Mali! KEITA!

83

Szansę miał wprowadzony wcześniej Diakite, ale jego uderzenie zostało w porę zablokowane.

81

Soumalia teraz przed szansą, uderzył ale piłka po koźle w rękach Samassy.

80

Dobra piłka do Traore, ale Malijczyk nie trafia w bramkę.

80

Około dziesięć minut do końca spotkania.

79

Wchodzi na boisko Diakite, piłkarz QPR. S. Diarra siada na ławce.

78

Boubacar zmieniony przez Talatou.

77

Świetna akcja Mali, piłka odegrana przed pole karne do Keity, który lekkim, technicznym strzałem uderza w poprzeczkę!

76

Indywidualna akcja Maazou, piłkarz przebiegł około 40 metrów z piłką po czym zdecydował się na uderzenie, które przeleciało wysoko nad bramką Malijczyków.

75

Kompletnie się nie klei gra graczom Mali. Spotkanie Ghany i DRK byłoby na dużo, dużo wyższym poziomie.

74

Żółta kartka dla Boubacara.

73

Uderzał Maazou ale piłka przeleciała nad poprzeczką Samassy.

71

Kontra Mali zakończona złym zagraniem Diarry.

70

Zbyt lekka główka Sidibe i Samassa nie miał problemów z tym uderzeniem napastnika Nigru.

68

Zagranie do Boubacara, zdecydowanie za mocno.

67

Faulowany jeden z graczy Mali, Kourouma się nie patyczkował.

65

Niski poziom tego meczu.

64

Była okazja dla Mali, ale Diabate zmarnował tę sytuację i strzelił w boczną siatkę.

63

Za M. Traore na boisku pojawia się Sissoko, piłkarz PSG.

62

Będzie rzut rożny dla Nigru, próbował strzelać Boubacar.

60

Zaatakował w końcu Niger, piłka do Sidibe ale dobrze wyszedł Samassa i wygarnął piłką z pod nóg napastnika.

59

Mali gra, a Niger się broni. Tak to póki co wygląda.

57

Próba z dystansu, strzelał Kourouma wysoko, wysoko nad bramką.

56

Złe zagranie Samssy, który nie porozumiał się z Diabate.

56

Spieszy się drużynie Mali ale póki co wciąż bez bramek.

54

Doskonała interwencja Daoudy! Z dystansu strzelał Keita ale bramkarz Nigru popisał się piękną paradą!

53

Strzelał Diawara ale dobrze piłkę zablokował ciałem Kowa.

52

Faul Kouroumy i rzut wolny dla Malijczyków.

51

Strzelał Diabate ale piłka minimalnie mija prawy słupek bramki strzeżonej przez Daoude.

50

Rzut rożny dla Mali.

49

Żółta kartka dla Soumalii.

47

Kolejna długa piłka do Maazou ale znowu piłkę łapie Daouda.

46

Przy piłce gracze Mali.

46

Samassa zastępuje C. Diarre.

46

Piłkarze powoli pojawiają się na boisku.
Po pierwszej połowie Mali bezbramkowo remisuje z Nigrem. Zapraszamy na piętnaście minut przerwy, a już około 20:00 druga połowa spotkania.

45+1

Uderzenie głową Diabate pewnie łapie Daouda.

45+1

Minuta doliczona i rzut rożny dla Mali.

44

Piłkę pewnie łapie Samassa po dośrodkowaniu Lanciny.

43

Powoli swoje akcje konstruują Malijczycy. W drugiej połowie być może na boisku zamelduje się wspomniany wcześniej Sissoko.

42

Sytuacja w polu karnym Mali wyjaśniona przez Wague.

40

Źle piłkę przyjął Traore i była szansa na kontrę dla Nigru.

38

Niezły strzał Traore, ale piłka mija bramkę w odległości około 2 metrów.

36

Bardzo dużo walki w środkowej części boiska, ale też dużo faulów.

34

Fatalny strzał z dystansu w wykonaniu Traore.

33

Soumalia faulował Traore.

31

Błąd Daoudy, piłka do Diawary, ale ten zaskoczony spadającą futbolówką próbował wepchnąć ją do siatki udem, ale nie udało mu się to i zacznie bramkarz Nigru.

30

Faulował teraz Chikoto.

30

Zabrakło dokładnego zagrania w wykonaniu Traore.

29

Dobrze dośrodkowywał Tamboura, piłkę na rzut rożny wybił Kourouma. Rośnie przewaga Mali.

28

Bez bramek w czwartym meczu 29. turnieju o Puchar Narodów Afryki.

27

Pewnie piłkę łapie golkiper Nigru.

26

Zahaczany był S. Diarra i rzut wolny dla reprezentacji Mali.

25

Póki co poziom meczu nie zachwyca.

24

Piłka w rękach golkipera Mali po złym dośrodkowaniu Koudize.

23

W starciu ucierpiał też Sidibe, ale raczej wszystko w porządku z zawodnikiem Nigru.

22

Niepewnie zachował się zespół Malijski, szansę miał Kowa ale strzelił wprost w Samasse!

22

Tym razem rzut rożny z drugiej części boiska, sporo mamy dziś tych stałych fragmentów gry.

20

Uderzał N'Diaye, ale obok bramki.

19

Seydou Keita wywalczył kolejny rzut rożny.

17

Faulowany przy próbie złapania piłki golkiper Nigru.

16

Z powietrza uderzał Traore, piłka odbiła się jeszcze od Chikoto i będzie rzut rożny dla drużyny Mali.

15

Była szansa dla Mali, podawał Traore, ale Diabate źle uderzył i od bramki zacznie Daouda.

15

Próbował S. Diarra, ale szybko stracił piłkę.

14

Dośrodkowanie Tamboury pewnie łapie Daouda.

12

Dużo walki w środkowej części boiska.

11

Na ławce reprezentacji Mali znajduje się chociażby Coulibali, czy też Sissoko.

10

Błąd Samassy, który minął się z piłką, ale Fatoukouma nie trafia w piłkę.

9

Przedzierał się Maazou, ale dobrą interwencją popisał się Wague.

8

Samassa pewnie wyłapuje piłkę.

7

Dzisiejszy mecz to pojedynek Orłów, czyli drużyny Mali z Gazelami, zespołem Nigru.

7

Soumalia leżał na boisku. Obrońca Nigru ma zaledwie 18 lat, a już przed rokiem zagrał we wszystkich meczach swojej drużyny na turnieju w Gwinei.