Getafe CF – Sevilla FC

1:1

finał (1:1)

19.01.2013, 20:00 • Coliseum Alfonso Pérez • Wiktor Bukowski

Sędzia Lahoz gwiżdże po raz ostatni i mecz Getafe - Sevilla FC kończy się remisem 1:1 (21:50:25)

90+2

Piłkarze przyjezdnych wyraźnie bardziej wierzą w zwycięstwo, coraz częstsze ataki na bramkę Moyi.

90+1

Kolejny rzut rożny dla Sevilli.

90

Sędzia dolicza 3 minuty do drugiej połowy, to z pewnością efekt wielu przerw w grze spowodowanych częstymi faulami i żółtymi kartkami.

88

Stevanovic główkuje w stronę bramki. Rozpocznie bramkarz.

88

W akcji ofensywnej zawodnicy Sevilli! Świetna okazja z rzutu rożnego dla Navasa. Moya popisuje się piękną interwencją!
Piłkarze obu drużyn rozpalili nasze oczekiwania odnośnie drugiej połowy, niewiele jednak się w niej wydarzyło.

85

Zmiana w Sevilli. Rakiticia zmienia Manu.
Okres brzydkiej gry, sędzia jednak studzi emocje rozdając coraz częściej kary.

83

W zdarzeniu brał udział także poszkodowany, który także zostaje ukarany.

83

Po uderzeniu łokciem Torres'a, Kondogbia awanturuje się co kończy się karą dla pomocnika Sevilli.

82

Przepychanki na boisku, przerwa w grze.

81

Kolejna ofensywna próba gospodarzy. Za pole karne wychodzi bramkarz, który popełnia jednak błąd.

80

Nerwowa końcówka spotkania, coraz więcej niesportowych zagrań i fauli.

79

Rzut rożny dla Getafe.

78

Ciekawa próba w ofensywie Getafe. W końcu gospodarze ruszyli do przodu zagraniem w pole karne, które wślizgiem wybija Cicinho.