Tottenham Hotspur – Stoke City F.C.

0:0

finał (0:0)

22.12.2012, 16:00 • White Hart Lane, Londyn • Artur

Choć nie obejrzeliśmy dziś żadnej bramki to spotkanie mogło się podobać. Tottenham - Stoke 0-0. Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com! (17:53:12)

90+1

Doskonała interwencja Begovicia po strzale Sigurdssona!

90

Próba dośrodkowania Sandro wybita przez obrońcę, a sędzia dolicza cztery minuty

89

Bale uderza na bramkę, ale broni Begović. Gracz Tottenhamu sugeruje, że był faulowany w tej akcji

89

Faul Nzonziego w walce o piłkę. Jedna z ostatnich szans dla Tottenhamu na przeprowadzenie akcji

88

Bale trafia w mur. Tottenham miał jeszcze rzut rożny, ale dośrodkowanie wyłapał Begović

80

Szybko miał swoją szansę Sigurdsson, ale górą w tym pojedynku był bramkarz Stoke

77

Dużo ożywienia w zespole gości wnosi Jerome, ale jego koledzy nie nadążają za jego podaniami

76

Szybka kontra gospodarzy zakończona celnym strzałem Bale'a. Poradził sobie jednak Begović

75

Kwadrans do końca, czy doczekamy się bramek?

74

Walker powalił swojego przeciwnika niczym zawodowy judoka. Wolny dla Stoke na połowie boiska

73

Defoe traci piłkę w polu karnym gości, okazja na kontrę szybko jednak zatrzymana przez Tottenham

72

Trener Villas-Boas nadal czeka ze zmianami. Jego zespołowi brakuje naprawdę niewiele by zdobyć upragnionego gola

71

Sandro zablokowany w dobrej sytuacji w polu karnym Stoke

69

Komplet zmian w Stoke - Crouch pojawił się na boisku za Etheringtona

68

Gracze Stoke przejęli piłkę i mieli okazję wyprowadzić szybką akcję, zdecydowali się jednak spokojnie rozegrać ten atak

67

Kolejny rzut rożny dla Tottenhamu, trudno zliczyć która to już taka okazja dla gospodarzy

59

Gracze Stoke momentami zamknięci we własnym polu karnym starają się nie dopuścić do utraty gola

57

Bale główkuje, ale z najbliższej odległości nie zdołał trafić w bramkę!

56

Niebezpiecznie było znów pod bramką Stoke, ale strzał Bale'a zablokowali obrońcy

55

Pierwsze dziesięć minut drugiej połowy pod dyktando gospodarzy, ale na tablicy wyników wciąż 0-0

53

Defoe wpadł w pole karne "The Potters", ale jego strzał został zablokowany

51

Płaskie dośrodkowanie w pole karne Stoke mija wszystkich graczy i trafia do zawodnika gości

50

Znów aktywny jest Bale, ale nie potrafią wykorzystać jego umiejętności gracze Tottenhamu

48

Defoe strzela po zagraniu Bale, ale po raz kolejny w tym meczu jest to niecelne uderzenie

47

Caulker próbował przedrzeć się na skrzydle, ale zatrzymali go obrońcy

46

Wilkinson ukarany kartką

46

Po całkiem niezłych 45 minutach na White Hart Lane mamy bezbramkowy remis. Zapraszamy za kwadrans na drugą połowę

45+1

Pokazywał się kolegom do zagrania Bale, ale nic nie wyszło z tej akcji gospodarzy
Dwie minuty doliczone przez sędziego, w ataku Stoke

45

Ależ blisko był Dembele! Minimalnie nie trafił w bramkę pomocnik Tottenhamu

43

Begovic wybił daleką piłkę w kierunku Jonesa, ale znów nie miał wsparcia napastnik Stoke

42

Stoke wybija piłkę na aut, ponieważ na boisku leży Jones

41

Dla odmiany próbowali przedrzeć się prawą stroną gracze Tottenhamu, ale tam również nie stworzyli okazji podbramkowej

40

Rożny dla Tottenhamu szybko wykonał Bale, ale chyba pospieszył się i wybili piłkę gracze Stoke

39

Jones do końca naciskał Llorisa, który musiał wybić piłkę na aut

38

Dobrą sytuację miał Defoe, nie trafił jednak w bramkę Stoke

38

Gracze Tottenhamu nie przejęli się zbytnio i spokojnie oddalili zagrożenie od własnej bramki

37

Źle wykonany rzut rożny, ale będzie okazja z drugiej strony boiska

36

Teraz to goście mają korner, po wybiciu za linię końcową piłki przez obrońców "Spurs"

34

Tottenham wywalczył rzut rożny, ale nie zamienił tej okazji na bramkę, gdyż Adebayor źle uderzył piłkę

32

Aktywny jest na skrzydle Bale i koledzy starają się rozgrywać z nim większość akcji

31

W odpowiedzi Begovicia próbował zaskoczyć Vertonghen, ale czujny był golkiper Stoke

30

Whelan miał okazję wyprowadzić swój zespół na prowadzenie, uderzył jednak za mało precyzyjnie

30

Dużo walki teraz w środku pola, a mało skutecznych zagrań z obu stron

28

Kolejna kartka dla gracza Tottenhamu - tym razem ukarany Vertonghen

26

Gospodarze otrząsnęli się po słabym początku i teraz to oni częściej goszczą pod polem karnym swoich rywali

20

Dobrze znalazł się w polu karnym Vertonghen, jednak niedokładnie dośrodkował do swoich kolegów z zespołu

19

Faul w ataku gracza Stoke. Blisko własnego pola karnego rozpoczną zawodnicy "Spurs"

18

Statystyki pokazują, że to gospodarze są dłużej w posiadaniu piłki, jednak nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Stoke

17

Źle przeprowadzony atak Tottenhamu. Od bramki wznowi Begović

15

Znowu groźnie Jones. Napastnik Stoke uderzył na bramkę, ale jego strzał zdołał odbić Lloris

14

Begović wybija piłkę daleko pod bramkę "Spurs", ale łatwo przejmują ją obrońcy gospodarzy

13

Mała przerwa w grze, po tym jak urazu doznał Dembele

12

Bale próbował indywidualnej akcji na skrzydle, jednak jego dośrodkowanie wybili obrońcy Stoke

11

Gracze Tottenhamu nie tracą zimnej krwi we własnym polu karnym i oddalają niebezpieczeństwo

10

Kolejny rzut rożny dla Stoke

9

"The Potters" dominują niepodzielnie w tym meczu, gospodarze ograniczają się do wybijania piłek jak najdalej od bramki

8

Prostopadła piłka od Dembele została przechwycona przez obrońców Stoke

8

Sandro ogląda pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu

6

Showcross dośrodkował z rzutu rożnego, ale żaden z jego partnerów nie zamknął tej akcji strzałem

6

Jones mocno daje się we znaki defensywie Tottenhamu. Póki co wygrywa większość pojedynków powietrznych

4

Od pierwszych minut dominacja gości, co jest małą niespodzianką

2

Jones wygrał pojedynek główkowy, ale piłka opuściła boisko

1

Ależ okazja na początek! Błąd obrony Tottenhamu i fantastyczną szansę zmarnował Jones

1

Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko. Tottenham wygrał 4 z 5 ostatnich spotkań, a Stoke jest niepokonane od siedmiu meczów
Znamy już składy wyjściowe obu drużyn:

Tottenham Hotspur: Lloris - Vertonghen, Dawson, Walker, Caulker - Lennon, Bale, Dembele, Sandro - Adebayor, Defoe

Stoke City: Begović - Cameron, Huth, Shawcross, Wilkinson - Whelan, Nzonzi, Etherington, Shotton - Jones, Walters

Sędziowie: Lee Mason.