1:3

finał (1:0)

21.12.2012, 20:45 • Stadio Ennio Tardini, Parma • Artur

Dziękujemy za śledzienie relacji i zapraszamy na jutrzejsze spotkania na lajfy.com! (22:40:46)
Cagliari mimo ambitnej postawy przegrywa z Juventusem 1-3. Goście przeważali w drugiej połowie i wykorzystali osłabienie liczebne gospodarzy. Mimo to gospodarzom należą się brawa za walkę do końca

90+5

Gol dla Juventusu!
Giovinco uderza w kierunku bramki, a z najbliższej odległości trafia VUCINIC!

90+4

Vucinic pogubił się w indywidualnej akcji

90+2

Nastrzelony Vidal, do piłki dopada MATRI i po raz drugi pakuje piłkę do siatki! Juventus prowadzi 2-1

90+1

Giovinco przedłużył dośrodkowanie, ale nikt z jego kolegów nie zakończył tej akcji strzałem
Aż sześć minut dolicza sędzia

90

Matri przyjmuje piłkę w polu karnym, ale chwilę potem fatalnie kiksuje

89

Agazzi broni fenomenalnie uderzenie Asamoaha i piłka trafia tylko w słupek!

87

Nene faulowany na połowie Juventusu i kolejne cenne sekundy zyskują gracze Cagliari

75

Agazzi wypuścił piłkę po uderzeniu Vucinicia, a skutecznie dobił ją MATRI!

74

Doskonałe zagranie w pole karne do Marchisio, ale uprzedził go Agazzi

72

Vidal pudłuje z 11 metrów! Za wysoko uderzył gracz Juventusu i Cagliari wciąż prowadzi

72

Vucinic zmienił Lichtsteinera

71

I jest karny dla Juventusu! Del Fabro faulował Giovinco

71

Gospodarzy czeka jeszcze 20 minut obrony przez natarciem grającego w przewadze Juventusu

70

Dośrodkowanie Padoina wybite daleko na połowę Juventusu

69

Długie zagranie od Nainggolana ląduje na aucie, wznowili grę goście

68

Padoin uderzył piłkę bez przyjęcia, ale zabrakło kilkunastu centymetrów do bramki Cagliari

67

Na trybuny został odesłany też trener Cagliari

67

Druga roszada u gospodarzy - Sau opuszcza boisko, a w jego miejsce Del Fabro

65

Astori ukarany czerwoną kartką za faul na Giovinco! W osłabieniu będą grać gracze Cagliari

63

Ależ okazja Juve! Najpierw Bonucci trafia w spojenie słupka i poprzeczki, a potem obok bramki trafił Asamoah, a sędzia nie dopatrzył się faulu ze strony obrońców Cagliari

60

Ribeiro źle przyjął piłkę od Pinilli, po chwili Ekdal dośrodkował w pole karne, ale poradzili sobie obrońcy Juve

59

Błyskawiczny strzał Sau'a z ok. 20 metrów, ale dobrze wybronił to uderzenie Buffon

58

Prosta strata Cagliari. Gospodarze chyba nie mają już wielu sił do prowadzenia ataków

57

Zaostrza się nam spotkanie - kartonikiem ukarany Dessena za faul na Giovinco

55

Pirlo dograł w pole karne do Marchisio. Pomocnik Juve próbował zagrywać jeszcze do Lichtsteinera, ale spóźniony był w tej akcji Szwajcar

51

Mało precyzyjne dzisiaj dośrodkowania Pirlo i po raz kolejny radzą sobie obrońcy Cagliari

47

Potężne uderzenie Marchisio z linii pola karnego, ale Agazzi zdołał złapać tą piłkę

47

Dynamiczna akcja Lichtsteinera, ale w ostatniej chwili wybili piłkę obrońcy Cagliari po dośrodkowaniu Szwajcara

46

Pinilla walczył o piłkę z Buffonem. Od bramki ropoczął bramkarz Juve

46

Sensacyjny wynik do przerwy - Cagliari na boisku Parmy prowadzi z Juventusem 1-0. Goście chcieli chyba wygrać "na stojąco", ale w drugiej połowie muszą się postarać, aby wywieźć dziś jakieś punkty

45

Dobra akcja gospodarzy. Pinilla zdołał dośrodkować w pole karne, tam jednak bez problemów wyłapał piłkę Buffon

44

Uderzenie z dystansu Pirlo trafia prosto w Agazziego

43

Pomysłowe zagranie w pole karne Pirlo do Lichtsteinera - nieco za mocne

42

Lichtsteiner zagrywa do Quagliarelli, ten przytrzymał piłkę i odegrał do Szwajcara, który był już na pozycji spalonej

40

Spokojnie teraz rozgrywają piłkę gracze Cagliari - nie spieszy im się w końcówce tej połowy

39

Quagliarella przytrzymywany w polu karnym przez obrońcę! Sędzia nie odgwizdał jednak karnego

38

Agazzi dobrze wypiąstkował dośrodkowanie Pirlo

37

Astori znów faulował Giovinco i tym razem sędzia ukarał go kartką

36

Zbyt statycznie gracze Juventusu. Brakuje pomysłu na rozegranie piłki w środkowej strefie boiska

34

Dośrodkowanie Marchisio dobrze wybili obrońcy i nie mamy zmiany wyniku w Parmie

33

Faulowany przez Pisano był Asamoah, a po chwili Giovinco wywalczył róg dla gości

32

Długa piłka od Bonucciego do Quagliarelli. Oddał strzał Włoch, ale z trudnej pozycji minimalnie się pomylił

31

Próba dryblingu Asamoaha zakończona niepowodzeniem. Daleko wybijają obrońcy Cagliari

30

Dośrodkowanie Pirlo trafiło do Giovinco, ale bardzo wysoko ponad bramką uderzył napastnik gości

29

Złe rozgranie przez graczy Juve, ale faulowany był Lichtsteiner. Kartka dla Murru

27

Vidal faulował Pinillę i został ukarany żółtym kartonikiem

26

Faul Astoriego na Giovinco. Domagał się Włoch kartki dla swojego rywala

25

Szybka kontra Cagliari zakończona strzałem, ale dobrze zablokowanym przez obronę Juventusu

24

Strzał Pirlo prosto w mur. Utrzymali się przy piłce gracze Juve, ale strzał Lichtsteiner w polu karnym minął bramkę

20

Lichtsteiner doszedł do mocnego zagrania Giovinco, jednak nie zdołał już dobrze odegrać do kolegów z zespołu

18

Muszą znacznie przyspieszyć tempo gry gracze "Starej Damy", jeśli chcą wyrównać stan meczu

16

Mogła być szybka odpowiedź gości, ale Quagliarella nie doszedł do podania w polu karnym od Asamoaha