KONE zdobywa bramkę. Bardzo dobre uderzenie napastnika Bologny z 20 metrów.

89

Cavani, dobry strzał, lecz niecelny.

89

Będzie kolejna dobra okazja do strzelenia bramki przez Napoli. Rzut wolny z 18 metrów od bramki Bologny.

88

Insigne uderzał bardzo mocno, ale minimalnie niecelnie.

86

Za mocne podanie do Cavaniego. Piłka w rękach Stojanovicia.

86

Kolejna akcja Napoli, lecz tym razem niedokładnie rozegrana.

85

Kolejna, trzecia w ciągu kilku minut świetna okazja dla Napoli. Głową uderzał Cavani, a Stojanović wyciągnął się jak struna i złapał piłkę.

84

Strzał piłkarza Bologny łapie De Sanctics.

83

Kolejna świetna sytuacja dla Napoli! Pandev w sytuacji sam na sam trafił w słupek, a dobitka Cavaniego na pustą bramkę była niecelna!

82

Powinno być 2:1 dla Napoli! Świetne podanie od Hamsika otrzymał Cavani, który zgrał futbolówkę na jeden kontakt do Pandeva, ten jednak fatalnie spudłował z 10 metrów...

80

Zmiana w drużynie SSC Napoli: z boiska schodzi Dossena, na boisko wchodzi Insigne.

79

Kolejna dobra interwencja Stojanovicia, który wyłapał piłkę.

78

Obrońcy oddalili zagrożenie.

78

Będzie rzut rożny dla Napoli.

77

Niedokładne podanie Hamsika do Cavaniego. Piłkę przejął obrońca.

77

Cavani faulowany.

76

Bologna cofnęła się do obrony, a Napoli próbuje ataku pozycyjnego.

74

Zmiana w drużynie SSC Napoli: z boiska schodzi Zuniga, na boisko wchodzi Fernandez.

73

Strzał Pasquato w ostatnim momencie, wślizgiem zablokował jeden z obrońców.
Wygrany tego meczu zmierzy się w ćwierćfinale z Interem Mediolan.

72

Dobrą okazję do zdobycia bramki mieli piłkarze Bologny, lecz Napoli oddaliło piłkę od własnego pola karnego.

71

Zmiana w drużynie Bologna FC 1909: z boiska schodzi Paponi, na boisko wchodzi Veratti.

70

Do końca spotkania pozostało 20 minut. Jeżeli żadna z drużyn nie przechyli szali zwycięstwa na swoją stronę, konieczna będzie dogrywka!

67

Rzut wolny dla gospodarzy. Do piłki podszedł Inler, który jednak źle uderzył w futbolówkę. Po chwili przejęli ją piłkarze Bologny.

66

Pandev na pozycji spalonej.

66

Kolejne uderzenie Inlera, tym razem celne. Z dużym trudem broni ten strzał Stojanović.

65

Bardzo groźne uderzenie Inlera. Strzał jednak minimalnie minął bramkę Stojanovicia.

64

Fernandez faulowany. Zaostrzyła nam się gra!

63

Zmiana w drużynie Bologna FC 1909: z boiska schodzi Riverola, na boisko wchodzi Portanova.

62

Radaković obejrzał żółtą kartkę.

62

Dobra interwencja De Sanctics'a, który złapał piłkę.

59

Zmiana w drużynie SSC Napoli: z boiska schodzi El Kaddouri, na boisko wchodzi Hamsik.

58

Piłka po strzale Pasquato odbiła się od piłkarzy Napoli.

56

Inler faulował jednego z piłkarzy Bologny. Rzut wolny dla gości.

55

Napoli ma problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

55

Przycisnęli goście. Momentami jest groźnie pod bramką De Sanctics'a.

53

Niecelny strzał Pasquato.

53

W ostatnich minutach gra toczy się głównie w środku pola.

51

Zbyt mocne podanie do Pandeva. Od autu Bologna.

50

Fernandez na spalonym.

49

Piłkarze "na krótko" rozegrali ten stały fragment gry.

49

Tym razem faulowała Bologna. Rzut wolny z dobrej odległości dla Napoli.

48

Daleki wykop Stojanovicia, jednak niezbyt celny...

48

Od autu grę wznowi Bologna.

47

Kolejny faul Napoli. Przy piłce Bologna.

47

Pasquato próbował uderzenia z dalszej odległości. Takim strzałem nie zaskoczył golkipera drużyny z Neapolu.

46

Paponi faulowany przez gracza gospodarzy.

46

Od razu do ataku ruszyli piłkarze Napoli.

46

Piłkarze wracają na boisko. Za chwilę rozpoczynamy drugą część spotkania.
Druga połowa rozpocznie się za 15 minut.
W pierwszej połowie obejrzeliśmy bardzo ciekawe widowisko. Kluczową postacią w Napoli niewątpliwie jest Cavani. Wyróżniającym się zawodnikiem w drużynie gości jest Pasquato, oraz bramkarz Stojanović.

45+1

Dossena dwukrotnie dorzucał piłkę na pole karne. Sytuacje wyjaśnili obrońcy.

45

Prowadzący te zawody - Daniele Doveri doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry pierwszej części meczu.

44

Inler świetnie wypatrzył Pandeva, który podał do Cavaniego, lecz piłkę wybili mu obrońcy. Aut dla gospodarzy.

44

De Sanctics rozpoczyna kolejny atak swojej drużyny.

43

Aut dla Napoli.

41

De Sanctics łapie bezpańską piłkę.

41

Inler wrzucał piłkę na pole karne gości, ale sytuację wyjaśnili obrońcy.

40

Rzut wolny z 35 metrów dla Napoli.

38

Bramkę zdobył PASQUATO, który uderzył piłkę między nogami bramkarza Napoli

37

Po chwili dobra akcja Napoli, podanie do Cavaniego, który strzałem po krótkim słupku próbował zaskoczyć Stojanovicia. Górą bramkarz gości.

36

Szybka kontra zespołu Bologna FC. Jednak strzał zatrzymał się na jednym z obrońców.

35

Pasquato technicznie próbował zaskoczyć bramkarza Napoli, który ostatecznie chwycił futbolówkę.

34

Fernandez ukarany został żółtą kartką.

33

Bardzo ładna akcja Bologny zakończona dobrym strzałem Pasquato. Na posterunku jednak golkiper gospodarzy.

32

Paponi faulował przeciwnika.

30

Cavani nie opanował piłki. Futbolówka w rękach bramkarza gości.

29

Piłka uderzona z rzutu wolnego trafiła w mur złożony z zawodników Napoli.

28

Żółtą kartką ukarany został Britos. Rzut wolny dla gości.
Bilans Napoli w ostatnich 10 meczach u siebie z drużyną Bologna FC to: 5 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Różnica bramek: 17:15 dla Napoli.

27

Świetnie Pandev chciał zagrać do Cavaniego, ale obrońca gości "przeczytał" tą sytuację.

26

Szybka strata gości i tym razem Napoli w natarciu.

25

Kolejna strata Pandeva, z akcją ruszają piłkarze Bologny.

24

Tragiczne zagranie piłkarza Bologny...

23

Zapowiadała się bardzo dobra akcja gospodarzy, ale jeden z pomocników stracił piłkę.

22

Bologna przed szansą, ale Paponi chybił.

21

Drużynie gości ciężko przedostać się pod bramkę Napoli.

20

Grę od rzutu wolnego wznowi Bologna.

19

Było blisko! Bardzo dobre uderzenie Cavaniego broni jednak bramkarz gości.

18

Będzie rzut wolny dla Napoli po zagraniu ręką przez jednego z obrońców FC Bologny.

17

Pandev ładnie przyjął piłkę, ale jego podanie do kolegi z drużyny było niedokładne.

16

Mesto na spalonym.

16

Prosta strata Bologny, nie wykorzystali szansy gospodarze. Od własnej bramki grę wznawia Stojanović.

15

Rzut wolny dla Napoli z okolic środka boiska.

15

Kolejny atak Napoli, jednak Cavani nie opanował piłki. Futbolówkę na chwilę przejęli goście, ale szybko się jej pozbyli.

14

Na pozycji spalonej złapany został Goran Pandev.

11

Gol dla Napoli!
CAVANI strzałem głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyprowadza swój zespół na prowadzenie!

10

Kolejny rzut rożny, po dobrej interwencji Stojanovicia.

9

Kolejna dobra interwencja Stojanovicia. Dobrze wszedł w mecz ten bramkarz.

9

Rzut rożny dla gospodarzy.

8

Pierwsza bardzo groźna akcja Napoli, ale mocny strzał Cavaniego obronił Stojanović.

6

W końcu piłkę przejęła drużyna z Neapolu, która stara się konstruować akcję od linii defensywnej.

5

Kolejny faul gospodarzy. Tym razem faulowany Garics.

4

Goście atakowali na bramkę Napoi, ale Guarante faulował przeciwnika.

3

Dossena bardzo ładnie wymienił piłkę z Cavanim, ale ostatnie podanie tej akcji było niecelne. Stojanović wznawia grę od bramki.

3

Faul Inlera.

2

Pierwszy kontakt z piłką Stojanovicia. Od razu daleki wykop w kierunku napastników.

2

Goście faulowali. Grę od rzutu wolnego rozpocznie Napoli.

1

Pierwsza strata gospodarzy i już wysoki pressing Bologny. Goście rozpoczną wrzutem z autu na wysokości pola karnego Napoli.

1

Trenerem Napoli jest Walter Mazzarri, a Bologny FC Stefano Pioli.
Zawodnicy wychodzą na boisko!
Znamy składy obu drużyn:

SSC Napoli: De Sanctis - Campagnaro, Fernandez, Britos, Mesto - Donadel, Inler, El Kaddouri, Dossena - Pandev, Cavani

Bologna FC 1909: Stojanović - Riveroa, Sørensen, Radaković, de Carvalho - Pasquato, Alberto, Guarante, Garics - Kone, Paponi
Już za 15 minut rozpocznie się spotkanie 1/8 finału Coppa Italia. SSC Napoli na własnym stadionie zmierzy się z drużyną Bologna FC. Zapraszamy do śledzenia wyniku meczu na łamach naszego serwisu.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.