Olympique Lyon – AS Nancy-Lorraine

1:1

finał (0:0)

12.12.2012, 19:00 • Stade de Gerland • Piotr

Niespodzianka w Lyonie. Lider tabeli Olympique remisuje z AS Nancy 1:1. To miało być łatwe zadanie dla gospodarzy dzisiejszego meczu, a wyszło tak, że to oni musieli odrabiać straty, po bramce Lotiesa. W 83 minucie fantastycznym uderzeniem, Michael Bastos doprowadził do podziału punktów. (20:53:27)

90+4

Niecelnie zza pola karnego uderzył Benzia.

90+3

Uderzenie z rzutu wolnego pewnie wyłapuje bramkarz Lyonu.

90+2

Umtiti obejrzał kartkę za to zagranie.

90+2

Świetnie w kontrataku na bramkę popędził Loties i kiedy uwalniał się spod opieki rywala, został sfaulowany przez Umtitiego.

90+1

Hanmar za Bakara.
4 minuty doliczone.

78

Andre Luiz ukarany przez arbitra.

90

W mur wstrzelił futbolówkę Lovren.

89

Lovren faulowany kilka metrów przed polem karnym. Będzie dobra okazja na uderzenie z rzutu wolnego.

88

Benzia szukał miejsca na lewej flance, gdy znalazł to dośrodkował..ale wprost pod nogi rywali.

87

Pospieszył się Bastos i po podaniu Gomisa został złapany na ofsajdzie.

85

Gdyby Bakar opanował piłkę, to stanąłby oko w oko z bramkarzem Lyonu, ta jednak odskoczyła mu od nogi i wyjaśnił zagrożenie Lovren.

84

Niecelnie uderzał Mvuemba.

83

Gol dla Olympique!
Świetne uderzenie BASTOSA z 20 metrów daje wyrównanie gospodarzom!

83

Indywidualna akcja Bakara powstrzymana przez Bisevaca.

81

Mangani w miejsce Mollo.
Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry, póki co niespodzianka w Lyonie.