Olimpia E. – Śląsk 0:3
15:00, finał (1/32)
Gole: 11. Piech, 28. Piech (kar.), 90+1. Radecki. 68. Korkliniewski (OLE), 69. Kuczałek (OLE), 73. Eduardo (OLE) – 90+2. Radecki (SLA). Sędziowie: Dominik Sulikowski (Gdańsk) – Winkler, Heinig. Widownia: .
Resovia – Warta 2:0
15:00, finał (1/32)
Gole: 11. Buczek, 38. Buczek. 66. . (RES), 74. . (RES) – 58. . (WAR), 78. . (WAR). Sędziowie: . Widownia: .
KP Starogard Gd. – Górnik Ł. 1:0
15:30, finał (1/32)
Gole: 2. Zyska. 25. Łazaj (SGD), 33. Sosnowski (SGD) – 55. Bętkowski (LCZ), 90+3. Midzierski (LCZ). Sędziowie: . Widownia: .
Toruń – Bytovia 1:3
15:30, finał (1/32)
Gole: 80. Wołkowicz – 25. Hebel, 42. Burkhardt, 90+3. Kołodziejski (sam.).
75. Stryjewski (ELA) – 45. Witkowski (BTW), 90+1. Letniowski (BTW).
Sędziowie:
Maciej Pelka (Piła).
Widownia: .
Dzierżoniów – Jagiellonia 0:1
16:00, finał (1/32)
Gole: 59. Świderski. . Sędziowie: Sebastian Tarnowski (Wrocław). Widownia: .
GKS Drwinia – Wisła Pu. 0:1
16:00, finał (1/32)
Polonia Śr. – Radomiak 4:3
16:00, finał (1/32)
Gole: 47. Wilk, 51. Kujawa, 55. Bartoszak, 63. Apolinarski – 59. Szuprytowski (kar.), 76. Winsztal, 87. Mikita. . Sędziowie: Łukasz Karski (Słupsk). Widownia: .
Tur Bielsk – Termalica 1:4
16:00, finał (1/32)
ROW Rybnik – Cracovia 1:3
16:00, finał (1/32)
Gole: 41. Okuniewicz – 58. Piszczek, 60. Helik, 77. Zenjov. 10. Bojdys (ROW) – 4. Pestka (CRA). Sędziowie: . Widownia: .
KS Paradyż – Puszcza 0:7
16:00, finał (1/32)
Lechia ZG – Wigry 0:1
16:00, finał (1/32)
Gole: 38. Kaczmarczyk. 9. Żukowski (ZIG) – 15. Olszewski (SUW), 52. Kwiaśniewski (SUW). Sędziowie: Tomasz Białek (Drezdenko) – Maciej Cebulski, Czerwiński. Widownia: .
Hur. Morąg – Zagłębie L. 3:2
16:00, finał (1/32)
Gole: 55. Joao Augusto, 81. Boczko, 87. Jajkowski – 17. Mares, 90. Dąbrowski. . Sędziowie: Wojciech Krztoń (Olsztyn). Widownia: .
Legionovia – GKS T. 2:1
16:00, finał (1/32)
Gole: 40. Gołębiewski, 81. Krawczyk (kar.) – 19. Adamczyk.
47. Więdłocha (LGN) – 23. Biernat (GKT), 50. Grzybek (GKT) 79. Biernat (GKT).
Sędziowie:
Główny: Albert Różycki
Asystenci: Arkadiusz Śpiewak, Jakub Jankowski
Asystent techniczny: Konrad Gawroński.
Widownia: .
Bałtyk K. – Rozwój 1:3
16:30, finał (1/32)
Jastrzębie – Piast 1:2
17:30, finał (1/32)
Gole: 74. Weis – 30. Ayong, 37. Gojko. 86. Pacholski (JAS). Sędziowie: Artur Aluszyk (Zachodniopomorski ZPN). Widownia: .
MKS Kluczbork – Podbeskidzie 0:2
18:00, finał (1/32)
Gole: 4. Gandara, 12. Rakowski. . Sędziowie: . Widownia: .
Sandecja – Miedź 0:3
18:00, finał (1/32)
Gole: 5. Forsell, 13. Łobodziński, 72. Basta (sam.). 70. Piter-Bućko (SAN). Sędziowie: . Widownia: .
GKS Bełchatów – Garbarnia 1:1
18:30, koniec po rz. karnych (6:5) (1/32)
Gole: 95. Mularczyk – 93. Kiebzak. 66. Bociek (BCH) – 30. Węsierski (GRB), 49. Nieśmiałowski (GRB), ?. Kozioł (GRB). Sędziowie: sędzia główny: Damian Sylwestrzak, asystent: Krzysztof Stępień, techniczny: Damian Nowak. Widownia: .
GKS K. – Pogoń 1:1
20:30, koniec po rz. karnych (4:3) (1/32)
Gole: 21. Anon (kar.) – 85. Drygas.
29. Kupec (KAT), 75. Łyszczarz (KAT), 105. Puchacz (KAT) – 70. Buksa (POG), 120. Błanik (POG).
Sędziowie:
Główny: Mariusz Złotek..
Widownia: .