Buffalo – Calgary 0:5
01:00, finał
Składy i statystyki: 11. J. Gaudreau (M. Tkachuk, Ch. Tanev), 22. Mangiapane (Kylington, Ch. Tanev), 34. M. Tkachuk (J. Gaudreau, E. Lindholm), 35. Mangiapane (Backlund, Zadorov), 36. J. Gaudreau (Monahan, M. Tkachuk)
Toronto – NY Rangers 2:1
01:00, finał
Składy i statystyki: 4. Rielly (Simmonds, Bunting), 31. Rielly (Matthews, Tavares) – 44. Dryden Hunt (R. Strome, Kakko)
Montreal – Pittsburgh 0:6
01:00, finał
Składy i statystyki: 4. Crosby (Guentzel, Rust), 13. D. Heinen (Marino, Kasperi Kapanen), 20. Guentzel (Rust, Letang), 34. Blueger (Aston-Reese), 37. B. McGinn (Matheson, Blueger), 60. Blueger (Aston-Reese, Marino)
Florida – New Jersey 4:1
01:00, finał
Składy i statystyki: 20. Verhaeghe (Weegar), 24. Luostarinen (Lomberg, Hörnqvist), 25. Huberdeau (Duclair), 29. Duclair (Huberdeau, Ekblad) – 14. D. Hamilton (Vesey, P. K. Subban)
Philadelphia – Tampa 3:4
01:00, koniec po rz. karnych (0:2)
Składy i statystyki: 2. Giroux (Brassard), 11. Konecny, 60. Giroux (Brassard) – 22. B. Point (Stamkos, Hedman), 35. M. Joseph (Killorn, Bogosian), 59. Stamkos (Hedman, Killorn), kar. Stamkos
St. Louis – San Jose 4:1
02:00, finał
Składy i statystyki: 11. Saad (R. O'Reilly, Perron), 22. R. Thomas (Bučněvič, Perunovich), 31. Saad (Sundqvist, I. Barbašev), 42. Kyrou (Perron) – 29. Dahlén (T. Meier)
Minnesota – Dallas 7:2
02:00, finał
Składy i statystyki: 10. R. Pitlick (N. Sturm, Duhaime), 16. Kaprizov (Zuccarello, V. Rask), 39. Hartman (Goligoski, K. Fiala), 48. Goligoski (J. Eriksson Ek, Greenway), 49. F. Gaudreau (Kaprizov), 54. Zuccarello (Kaprizov, Goligoski), 54. V. Rask (Kaprizov, Zuccarello) – 44. Peterson (Seguin, Glendening), 53. Jamie Benn (Gurjanov, Lindell)
Arizona – Columbus 4:5
03:00, koniec po rz. karnych (2:3)
Składy i statystyki: 6. Dzingel (Galchenyuk, Capobianco), 37. Kessel, 40. Crouse (T. Boyd, Chychrun), 55. Chychrun (Keller, Ljubuškin) – 17. Jenner (J. Voráček, Werenski), 37. Jenner (O. Bjorkstrand, Bean), 38. Danforth (Gavrikov, Roslovic), 54. Werenski (J. Voráček, O. Bjorkstrand), kar. Činachov
Edmonton – Winnipeg 2:1
03:08, koniec po rz. karnych (2:0)
Składy i statystyki: 55. McDavid (Ceci, Keith), kar. McDavid – 54. Ehlers (Scheifele, Connor)
Vegas – Detroit 5:2
04:00, finał
Składy i statystyki: 24. Hague (Dadonov, Pietrangelo), 26. Whitecloud (Mark Stone, B. Howden), 33. Whitecloud (N. Roy), 40. Cotter (Kolesar), 46. R. Smith (Janmark, Leschyshyn) – 31. Givani Smith (Dylan Larkin, Fabbri), 59. Veleno (Gagner)
Anaheim – Carolina 1:2
04:00, finał
Składy i statystyki: 12. T. Terry (Henrique, Getzlaf) – 5. Bear (M. Nečas), 50. Jarvis
Jekaterynburg – Chabarowsk 4:0
15:00, finał
Składy i statystyki: 1. A. Makejev (Bělousov), 11. A. Makejev (Gurkin), 35. Chripunov (S. Bočarov, Spooner), 43. Prince (Šumakov, Gurkin)
Niżny Nowogród – Władywostok 4:1
17:00, finał
Składy i statystyki: 16. Čechovič (Ťanulin, J. Martynov), 27. Ťanulin (Verjajev, Belevič), 48. Miele (Agostino, Lennström), 59. Ťanulin (Belevič, Verjajev) – 8. Verba (Sajustov)
Omsk – Magnitogorsk 4:2
17:30, finał
Składy i statystyki: 18. Prochorkin, 39. C. Knight (Cehlárik, Gricjuk), 50. Kaski (Tolčinskij, C. Knight), 60. Dědunov (Šaripzjanov, V. Žarkov) – 7. Korosteljov, 35. Čibisov (J. Jakovlev, Leipsic)
Din. Mińsk – CSKA Moskwa 3:6
17:30, finał
Składy i statystyki: 19. Šinkevič (T. Beck, Strömwall), 49. Varfolomejev (Graovac, Tedenby), 52. Strömwall (Almqvist) – 8. Andronov (Nordström), 15. Sorkin (Pankratov, Gilmour), 39. Grigorenko (N. Nestěrov, Okulov), 41. Alexandr Popov (N. Nestěrov, Nordström), 53. Grigorenko (Slepyšev, Okulov), 58. Nordström (Kameněv, Gilmour)
Sankt Petersburg – Novosibirsk 1:2
17:30, finał
Składy i statystyki: 8. Kuzmenko (Kemppainen, Burdasov) – 53. Ilja Morozov (Kudako, Milovzorov), 58. N. Shore (O. Li)
Soczi – Jarosław 1:3
17:30, finał
Składy i statystyki: 33. Rundblad (Lipon, Glotov) – 15. Berjozkin (Rafikov, A. Marčenko), 25. Rafikov (Boucher, Korškov), 41. Polunin (M. Osipov)