Ottawa – Calgary 0:4
23:07, finał
*Składy i statystyki: 17. Mangiapane (Monahan, Kylington), 25. E. Lindholm (R. Andersson), 30. M. Tkachuk (E. Lindholm, Monahan), 42. Zadorov (Coleman)
St. Louis – Edmonton 4:5
01:00, finał
Składy i statystyki: 15. Kyrou (Bučněvič), 30. Bortuzzo (Bozak, Perron), 45. I. Barbašev (R. Thomas, Parayko), 48. Tarasenko (Bučněvič, R. Thomas) – 20. McDavid (Hyman), 23. Draisaitl (McDavid, Hyman), 37. Nugent-Hopkins (Draisaitl, Yamamoto), 37. R. McLeod (Foegele, Turris), 60. Yamamoto (Draisaitl)
NY Rangers – New Jersey 4:3
01:00, koniec po rz. karnych (4:3)
Składy i statystyki: 24. A. Fox, 32. Lafreniere (Trouba, Kakko), 47. Kakko (R. Strome), kar. Kreider – 16. Bratt (Mercer, P. K. Subban), 34. D. Hamilton (Bratt, Zacha), 58. Zacha (N. Hischier, Tatar)
Washington – Pittsburgh 6:1
01:00, finał
Składy i statystyki: 5. Fehérváry (T. Wilson, Hathaway), 15. Hathaway (Ovečkin, T. van Riemsdyk), 37. Sprong (Eller, Sheary), 39. Sheary (McMichael, Sprong), 45. Kuzněcov (Ovečkin), 50. T. Wilson (Kuzněcov, Carlson) – 19. Guentzel (Letang, Marino)
Boston – Montreal 5:2
01:10, finał
Składy i statystyki: 29. McAvoy (T. Hall, J. Zbořil), 43. McAvoy (B. Marchand), 46. Coyle, 50. Coyle (DeBrusk, O. Steen), 59. T. Hall (Pastrňák, Carlo) – 9. Armia (Lehkonen), 37. Pezzetta (A. Brooks, Josh Anderson)
Anaheim – Vancouver 5:1
02:00, finał
Składy i statystyki: 13. Zegras (H. Lindholm, Silfverberg), 23. Zegras (Getzlaf, T. Terry), 29. Milano (Zegras, Fowler), 60. Henrique (Getzlaf), 60. Steel (Deslauriers, S. Carrick) – 8. Höglander (Q. Hughes, J. T. Miller)
Novosibirsk – Niżniekamsk 3:2
13:30, koniec po rz. karnych (1:0)
Składy i statystyki: 16. Kudako (Šenfeld, N. Shore), 40. Česalin (D. Bodrov), kar. Šarov – 14. Vicharev (Petriščev, Kupcov), 32. Kupcov (K. Vorobjov)
Czelabińsk – Magnitogorsk 3:2
15:00, koniec po dogrywce
Składy i statystyki: 31. L. Sedlák (Bailen), 33. Těrtyšnyj (Bailen), 61. V. A. Tkačov (Bailen, L. Sedlák) – 19. Čibisov (Currie), 50. Leipsic (Goldobin)
Din. Mińsk – Jarosław 3:7
17:10, finał
Składy i statystyki: 6. D. Korobov (Děmkov, Almqvist), 7. Strömwall (T. Beck, Almqvist), 38. Strömwall (T. Beck, Almqvist) – 5. Misjul, 14. Maxim Šalunov (Kajumov), 21. Kajumov (A. Anisimov), 23. M. Beljajev, 29. Maxim Šalunov (Denis Alexejev, A. Marčenko), 56. Denis Alexejev (A. Anisimov, A. Marčenko), 60. Maxim Šalunov (Kajumov, P. Kudrjavcev)
Omsk – Podolsk 3:0
17:30, finał
Składy i statystyki: 8. Šaripzjanov (V. Žarkov, Dědunov), 34. Brjukvin (Běreglazov, Kosov), 41. Gricjuk
CSKA Moskwa – Czerepowiec 3:2
17:30, koniec po rz. karnych (2:1)
Składy i statystyki: 22. Grigorenko (Blažijevskij), 37. P. Karnauchov (Arťom Sergejev, Wallmark), kar. Okulov – 17. Chochlov (Liška), 39. A. Alexejev
Dyn. Moskwa – Helsinki 3:1
17:30, finał
Składy i statystyki: 2. O'Dell (Raševskij, Andrej Sergejev), 38. Fisenko, 60. Šipačov (O. Lindberg) – 28. Kivistö (Junttila, Björninen)
Kunlun – Chabarowsk 4:5
17:30, koniec po dogrywce
Składy i statystyki: 36. Yip (Werek), 37. Nicholls (M. Abramov, Fram), 50. M. Abramov (Nicholls, Bartley), 52. Sproul (S. Foo, Tyler Wong) – 9. A. Gorškov, 23. Šarov (Grebenščikov, Jordán), 23. A. Kuzněcov (Alexejev, Znacharenko), 32. Grebenščikov (A. Kuzněcov, Volgin), 64. Lenc (A. Kuzněcov, R. Pedan)
Din. Ryga – Władywostok 3:2
18:30, finał
Składy i statystyki: 5. Tiivola (Skvorcovs, Southorn), 35. Southorn (E. Kulda, Skvorcovs), 41. Tiivola (J. Karjalainen, Zile) – 15. Vladislav Ušenin (Vjačeslav Ušenin), 53. Gračov