Ottawa – Calgary 5:2
*22:10, finał
Składy i statystyki: 8. B. Tkachuk (Duclair, Anisimov), 32. Tierney (Naměstnikov, Co. Brown), 37. Co. Brown (B. Tkachuk, Reilly), 46. White (Boedker, Ennis), 57. Naměstnikov – 55. Jankowski (Backlund, Giordano), 59. Hanifin (Hamonic, Dubé)
Toronto – Chicago 2:6
01:00, finał
Składy i statystyki: 21. W. Nylander (Marner, Barrie), 36. Kerfoot (Engvall, Barrie) – 1. Caggiula (D. Kubalík, C. Murphy), 6. J. Toews (E. Gustafsson, A. Nylander), 12. Saad (P. Kane, Carpenter), 24. J. Toews (Caggiula, E. Gustafsson), 31. D. Kubalík (J. Toews, Koekkoek), 38. D. Kubalík (J. Toews, Keith)
Detroit – Florida 1:4
01:00, finał
Składy i statystyki: 26. D. Larkin (Helm) – 18. Dadonov (Huberdeau, Brown), 19. Pysyk (Ekblad, Vatrano), 54. Barkov (Yandle, Huberdeau), 59. Malgin (Vatrano, Hoffman)
Philadelphia – Los Angeles 4:1
01:00, finał
Składy i statystyki: 4. Konecny (J. van Riemsdyk, Giroux), 24. Konecny (J. van Riemsdyk, Couturier), 33. Farabee (Niskanen, Sanheim), 49. J. van Riemsdyk (Giroux, K. Hayes) – 46. D. Brown
Columbus – New Jersey 5:0
01:00, finał
Składy i statystyki: 15. Atkinson (Gerbe, D. Savard), 29. Atkinson (Bemström, Wennberg), 32. Lilja, 33. N. Foligno (Gavrikov), 39. Wennberg (Atkinson, Werenski)
Montreal – Vegas 5:4
01:15, koniec po rz. karnych (2:1)
Składy i statystyki: 6. Cousins (Weise), 13. Kovalčuk (Danault), 19. Kulak (Domi), 50. Cousins (Weise), kar. Tatar – 30. Marchessault (R. Smith, Theodore), 35. Stastny, 59. Pacioretty (Theodore), 60. R. Smith (Stastny, Theodore)
Nashville – Buffalo 2:1
02:00, finał
Składy i statystyki: 27. Johansen (Josi, C. Smith), 54. C. Smith (Turris, Ekholm) – 19. S. Reinhart (Dahlin, McCabe)
Minnesota – Dallas 7:0
03:08, finał
Składy i statystyki: 11. Spurgeon (Zuccarello, Suter), 17. Soucy (Zucker), 24. Zucker (Fiala, Brodin), 25. Donato (Hartman), 40. Zuccarello (Zucker, Dumba), 54. Parise (Suter, E. Staal), 57. Hartman (Greenway, Donato)
Vancouver – San Jose 4:1
04:00, finał
Składy i statystyki: 35. Eriksson (Pearson, Horvat), 46. Pearson (Virtanen, Gaudette), 48. Q. Hughes (Roussel, Gaudette), 56. J. T. Miller (Virtanen, E. Pettersson) – 48. Goodrow (E. Karlsson, Suomela)
Pittsburgh – Boston 4:3
18:40, finał
Składy i statystyki: 17. Simon (Crosby, Hörnqvist), 21. Blueger (Crosby, Letang), 42. J. Johnson (B. Tanev), 53. Rust (Malkin) – 1. Bergeron (Marchand, Pastrňák), 3. Bjork (Coyle, DeBrusk), 16. Pastrňák
Carolina – NY Islanders 2:1
23:00, koniec po rz. karnych (3:2)
Składy i statystyki: 6. Svečnikov (Pesce, Niederreiter), kar. Williams – 40. Lee (Cizikas, Mayfield)
Dywizja Bobrowa – Dywizja Czernyszewa 7:4
14:25, finał (PF)
Składy i statystyki: 3. Šaporjev (Morozov), 5. Tkačjov (Šaporjev), 11. Morozov, 13. Jaškin, 14. Morozov, 17. Šaporjev (Hudáček, Jaškin), 18. Šaporjev (Morozov) – 11. Sošnikov, 15. Sošnikov (Dietz), 19. Omark (Dietz, Sošnikov), 19. Dietz (Sošnikov, Omark)
Dywizja Charłamowa – Dywizja Tarasowa 6:8
15:20, finał (PF)
Składy i statystyki: 3. Zaripov (Porjadin), 5. Rasmussen (Gončarov), 8. Dawes (Bailen), 9. Gončarov (Bailen), 11. Porjadin (Jokipakka, Zaripov), 12. Dawes (Gončarov, Bailen) – 1. Sjomin (Šinkjevič, Kaprizov), 2. Costa (Genoway), 3. Gretsky (Anisimov), 4. Robinson (Genoway), 15. Šinkjevič (Sjomin), 16. Da Costa (Genoway, Robinson), 19. Kaprizov (Sjomin), 20. Robinson
Dywizja Czernyszewa – Dywizja Charłamowa 9:8
16:10, koniec po rz. karnych (1:0) (3. msc.)
Składy i statystyki: 4. Yip (Almqvist), 9. Sošnikov (Omark), 14. Semjonov, 16. Zohorna (Yip), 17. Omark, 18. Vojnov, 18. Semjonov (Vojnov), 20. Almqvist, kar. Činachov – 6. Porjadin (Zaripov), 8. Chenkel (Sedlák), 10. Gončarov, 12. Rasmussen, 15. Dawes (Bailen, Gončarov), 16. Sedlák (Rasmussen, Chenkel), 17. Porjadin (Zaripov), 19. Dawes (Bailen)
Dywizja Bobrowa – Dywizja Tarasowa 7:6
17:15, koniec po rz. karnych (1:0) (Fin)
Składy i statystyki: 5. Hietanen (Jaškin), 8. Rylov (Morozov, Šaporev), 8. Lehtonen (Šipačov), 9. Tkačjov (Šipačov), 11. Šaporev (Rylov), 14. Lehtonen (Tkačjov), kar. Lehtonen – 2. Genoway (Robinson), 3. Šmeljov (Gretsky), 6. Da Costa, 13. Sjomin (Šmeljov), 15. Da Costa (Genoway), 17. Kaprizov (Sjomin)