Pittsburgh – Dallas 4:2
01:00, finał
Składy i statystyki: 38. McCann (M. Pettersson, Hörnqvist), 47. Letang (Simon), 51. Hörnqvist (Dumoulin, Kahun), 60. Letang (Hörnqvist, Guentzel) – 26. Hintz (Ja. Benn, J. Klingberg), 53. J. Klingberg (Heiskanen)
Washington – NY Rangers 5:2
01:00, finał
Składy i statystyki: 3. Oshie, 16. Kempný (Ovečkin, Carlson), 24. Dowd (Orlov, Carlson), 51. Oshie (Carlson, Bäckström), 60. Hathaway (Hagelin) – 13. Bučněvič (Zibanejad, Trouba), 37. Panarin (Kreider, Zibanejad)
Florida – Colorado 4:5
01:10, koniec po dogrywce
Składy i statystyki: 4. Huberdeau (Weegar, Ekblad), 9. Vatrano (Malgin, Strålman), 15. Huberdeau (Barkov, Brown), 35. Connolly (Strålman) – 11. Donskoi (Cole, Compher), 32. Nieto (Bellemare, Calvert), 32. Burakovsky (Donskoi, Zadorov), 35. Burakovsky (Donskoi, Cole), 64. MacKinnon (Burakovsky, Girard)
Chicago – Columbus 3:2
02:40, koniec po dogrywce
Składy i statystyki: 16. Caggiula (DeBrincat, de Haan), 49. DeBrincat (P. Kane, E. Gustafsson), 61. J. Toews (P. Kane) – 26. Dubois (Atkinson, Nyquist), 43. Nutivaara (Bjorkstrand)
Edmonton – Detroit 2:1
03:00, finał
Składy i statystyki: 28. Neal (Chiasson, Nurse), 33. Bear (Draisaitl, Nurse) – 37. Green (Bertuzzi, Bowey)
Anaheim – Carolina 4:2
04:00, finał
Składy i statystyki: 5. Henrique (Rakell, O. Kaše), 14. Terry (Fowler, Steel), 21. Silfverberg (Del Zotto), 26. Rowney (Rakell, H. Lindholm) – 29. Haula (T. Teräväinen, D. Hamilton), 33. H. Fleury
St. Louis – Montreal 2:5
21:00, finał
Składy i statystyki: 8. Schwartz (Pietrangelo, Tarasenko), 60. Perron (Faulk, Parayko) – 6. Weal (Domi, Tatar), 21. Gallagher (Danault), 24. Drouin (Kotkaniemi, S. Weber), 32. Suzuki (N. Thompson, Cousins), 60. S. Weber
Kunlun – Dyn. Moskwa 1:2
09:00, finał
Składy i statystyki: 15. Cracknell (Fram) – 8. Šipačov (Tarasov), 45. V. Kuljomin (Igumnov)
Władywostok – Czerepowiec 5:3
09:00, finał
Składy i statystyki: 3. Vicharev (Ljungh, Bakoš), 37. Bakoš (Vicharev, Ljungh), 43. Vicharev, 55. Konnov (A. Strelcov, V. Strelcov), 60. Ljungh (Bakoš, Vicharev) – 8. Trubačjov (Geraskin, Khabarov), 27. Chochlov (Gračjov, Lapenkov), 29. Liška (Monachov, Jakimov)
Saławat – Bars 3:1
13:30, finał
Składy i statystyki: 21. Omark (Hartikainen, Chochrjakov), 33. Lisovec (Kugryšev, Kadějkin), 60. Kadějkin (Kugryšev, V. Žarkov) – 28. Jarullin (Tkačjov)
Helsinki – Niżny Nowogród 3:4
16:00, koniec po dogrywce
Składy i statystyki: 5. Savinainen (Oksanen, Regin), 13. O'Neill (Lepistö), 27. Norman (Lepistö) – 3. Šenfeld (Žafjarov, Varnakov), 55. Varnakov (Ch. Genoway, Žafjarov), 57. Mišarin (Bočarov), 64. Q. Howden (Ch. Genoway)
CSKA Moskwa – Czelabińsk 3:0
16:00, finał
Składy i statystyki: 25. Tělegin (Slepyšev, Světlakov), 51. Sekáč (Tělegin, Vey), 59. Grigorenko (Sekáč)