NY Rangers – NY Islanders 3:4
01:00, koniec po rz. karnych (1:2)
Składy i statystyki: 6. Desharnais (Shattenkirk, M. Staal), 44. Zuccarello (Br. Smith), 55. K. Hayes (Fast, McDonagh) – 3. Lee (Pulock, Eberle), 7. B. Nelson (Ladd), 22. Barzal (de Haan, Jo. Bailey), kar. Tavares
Boston – Vancouver 6:3
01:00, finał
Składy i statystyki: 4. Bjork (Bergeron, Marchand), 10. Pastrňák, 10. Bjork (Krejčí, McAvoy), 11. Krejčí (Bergeron, Agostino), 31. Marchand (Bjork, Bergeron), 52. Bergeron (Pastrňák, Marchand) – 3. Dorsett (Del Zotto, Ch. Tanev), 37. Vanek (Gagner, Del Zotto), 37. Horvat (Bärtschi, Boeser)
Columbus – Tampa 0:2
01:05, finał
Składy i statystyki: 18. Sergačjov (Kučerov, Naměstnikov), 36. Sergačjov (Kučerov, Stamkos)
Ottawa – New Jersey 4:5
01:30, koniec po dogrywce
Składy i statystyki: 3. Turris (E. Karlsson, Z. Smith), 26. Brassard (B. Ryan, E. Karlsson), 28. Burrows (E. Karlsson, Hoffman), 36. Pyatt (Pageau) – 3. Hischier (Stafford, Hall), 5. Hischier (Hall, J. Moore), 45. Palmieri (Hall), 56. Ma. Johansson (Palmieri), 62. J. Moore (Hall, Hischier)
Chicago – Edmonton 1:2
02:40, koniec po dogrywce
Składy i statystyki: 8. P. Kane (Rutta, Keith) – 18. Maroon (McDavid, Yamamoto), 65. Letestu (Klefbom, McDavid)
Calgary – Carolina 1:2
03:00, finał
Składy i statystyki: 57. Monahan (J. Gaudreau, Jágr) – 25. Skinner (B. McGinn, D. Ryan), 42. Williams (Skinner, Hanifin)
Colorado – St. Louis 3:4
03:00, finał
Składy i statystyki: 14. Kerfoot (Compher, Rantanen), 45. Comeau (C. Wilson, Kerfoot), 56. Kerfoot (Duchene, Barrie) – 21. Stastny (Tarasenko, Pietrangelo), 33. Schwartz (Pietrangelo, Sobotka), 34. Dunn (Stastny), 50. Bortuzzo (Sobotka, Blais)
Arizona – Dallas 4:5
04:00, finał
Składy i statystyki: 6. Stepan (Ekman-Larsson, Keller), 23. Stepan (Domi, Demers), 47. Keller, 60. Keller (Dvorak, Stepan) – 7. Ja. Benn, 8. Faksa (Pitlick), 44. Johns, 49. Seguin (Ja. Benn, J. Klingberg), 58. Seguin (Ja. Benn, J. Klingberg)
Novosibirsk – Chabarowsk 3:2
14:30, finał
Składy i statystyki: 1. Sigarjov (Demidov, Zackrisson), 20. Demidov (Sannikov, Naumov), 55. Sigarjov (Zackrisson) – 25. Frolov (Gorškov), 27. Aťušov (Vl. Ušenin, Gorškov)
Saławat – Jekaterynburg 5:3
16:00, finał
Składy i statystyki: 7. Hartikainen (Loginov, Omark), 21. Kemppainen (Omark), 40. Korotkov (S. Garejev, Panin), 60. I. Makarov (Larsen), 60. Kemppainen – 15. Kuljaš, 26. Kuljaš, 54. Česalin (Jegoršev, Simakov)
Bars – Czelabińsk 7:1
18:00, finał
Składy i statystyki: 7. Tokranov (Tkačov), 8. Galijev (Tkačov, Klinkhammer), 10. Tkačov (Klinkhammer), 13. D. Musin (Sekáč, Malychin), 17. Sidorov (Glinkin), 17. Jazkov (Malychin), 24. Tkačov (Markov) – 49. Kručinin (Peňkovskij, Jakuceňa)