Menu

Piłka nożna

2 Liga

Błękitni Stargard – Znicz Pruszków

2:3

koniec (0:2)

22.11.2020, 13:00 • Stadion Miejski, Stargard • 14. kolejka • Sebastian

83

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Tarnowski, na boisku pojawia się Rackiewicz.

82

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Zjawiński, na boisku pojawia się Proczek.

77

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Gabrych, na boisku pojawia się Kubicki.

68

Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Brzeziański, na boisku pojawia się Starzycki.

68

Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Kaczmarek, na boisku pojawia się Ryk.

64

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Tabara, na boisku pojawia się Zagórski.

56

Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Mosakowski, na boisku pojawia się Niedojad.

46

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Hrnciar, na boisku pojawia się Faliszewski.

20

Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Karmański, na boisku pojawia się Ostrowski.

Błękitni Stargard – Znicz Pruszków

2:3

koniec (0:2)

Wróć do online

Bramki: 85. Ostrowski, 86. Bochnak – 18. Tabara, 33. Tabara, 77. Wichtowski

Kartki:   28. Cywiński (BSS), 50. Bochnak (BSS), 57. Kaczmarek (BSS), 89. Ostrowski (BSS) – 47. Tabara (ZNI), 51. Faliszewski (ZNI), 88. Jurczak (ZNI)   17. Kujawa (BSS)

Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
Strzały na bramkę: 9:9. Strzały niecelne: 5:5. Rzuty rożne: 12:6. Spalone: 0:3. Faule: 12:23.

Błękitni Stargard: Sasiak – Theus, Mosakowski (56. Niedojad), Kujawa, Sitkowski, Karmański (20. Ostrowski), Polkowski, Kaczmarek (68. Ryk), Cywiński, Bochnak, Brzeziański (68. Starzycki).

Rezerwowi: Skuza – Klimek, Bednarski, Krawczun, Niedojad, Ryk, Starzycki, Rajch, Ostrowski.

Znicz Pruszków: Jurczak – Górski, Wichtowski, Baran, Hrnciar (46. Faliszewski), Bochenek, Tabara (64. Zagórski), Machalski, Tarnowski (83. Rackiewicz), Zjawiński (82. Proczek), Gabrych (77. Kubicki).

Rezerwowi: Misztal – Jeliński, Rybak, Kubicki, Szymański, Proczek, Zagórski, Faliszewski, Rackiewicz.

Sędziowie: Filip Kaliszewski (Gdańsk)