2:1

finał (1:0)

11.10.2019, 17:30 • UNYP Arena, Praga • 2. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:13:02)
Nieudany drugi mecz Rekordu Bielsko-Biała w fazie Main Round Ligi Mistrzów. Wcześnie stracona bramka nie zapowiadała nic dobrego. Co prawda mistrza Polski było stać na doprowadzenie do remisu, ale ostatnie słowo należało do FK Csikszereda. Drużyna z Rumunii rozstrzygnęła spotkanie golem na 2:1 i tak samo jak Rekord ma trzy punkty po dwóch kolejkach.

40:00

39:40

W ostatniej minucie zapachniało wyrównaniem. Uderzenie Michała Kubika w poprzeczkę. Wcześniej ten sam zawodnik oddał strzał w słupek. Nie ma szczęścia reprezentant Polski.

38:05

Rekord Bielsko-Biała szuka szans na wyrównanie z wycofanym bramkarzem.

36:11

Gol dla FK Csíkszeredy! Strzelcem bramki ALVARITO.

Kompletnie zagapili się bielszczanie, którzy protestowali. Sędzia nie zareagował na nieczyste zagranie zawodnika FK Csikszereda, a jego kompani przeprowadzili błyskawiczny kontratak. Futsalówka powędrowała w pole bramkowe do Alvarito, który ominął płaskim uderzeniem Bartłomieja Nawrata. Mistrz Rumunii ponownie na prowadzeniu.

36:10

Zagranie Artura Popławskiego w pole bramkowe do Michała Marka. Blisko strzelca na razie jedynego gola dla Rekordu Bielsko-Biała byli dwaj gracze FK Csikszereda i nie pozwolili na kolejne uderzenie do sieci.

35:20

Mało już czasu na rozstrzygnięcie spotkania. Trzeba zaryzykować.

33:45

Jan Janovsky nadział się na interwencję bramkarza w sytuacji sam na sam. Wybiegał na czystą pozycję Czech z Rekordu Bielsko-Biała, jednak nie strzelił tak zaskakująco, żeby pokonać Lopeza Gonzaleza.

33:10

Po trzy faule z obu stron.

31:20

FK Csikszereda nie potrafił spożytkować rzutu wolnego po faulu Pawła Budniaka.

31:13

Paweł Budniak napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko własnego pola bramkowego.

30:30

Po dwa faule obu drużyn w drugiej połowie.

30:15

Druga połowa spotkania za półmetkiem. W poprzednim meczu Rekord rozstrzygnął rywalizację w ostatnich 10 minutach i liczy na powtórzenie tego wyczynu.

28:20

Uciekła piłka mistrzom Rumunii. Podobnie jak kilka minut wcześniej po przeciwnej stronie boiska dośrodkowanie w pole bramkowe nie miało adresata.

27:08

Gol dla Rekordu!
Strzelcem bramki MICHAŁ MAREK.

Wyraźnie rozkręcał się Michał Marek. To on doprowadził do remisu. Przejął piłkę na połowie przeciwnika, wymienił podania z Pawłem Budniakiem i oddał strzał z półwoleja do bramki FK Csikszereda. Nie zastanawiał się i był to dobry sposób na zmuszenie do kapitulacji Lopeza Gonzaleza.

26:40

Michał Marek obrócił się z piłką na połowie przeciwnika i poczęstował bramkarza FK Csikszereda mocnym uderzeniem. Lopez Gonzalez miał szczęście, że futsalówka leciała prosto w niego.

25:30

Szczęście zespołu spod Klimczoka. Dwaj obrońcy, a także Bartłomiej Nawrat byli już w parterze, jednak przeciwnik oddał uderzenie obok bramki.

25:05

Rekord Bielsko-Biała wznowił grę z linii bocznej boiska. Płaskie zagranie przecięło pole bramkowe i żaden zawodnik w zielonym stroju nie dołożył do niej stopy, żeby oddać uderzenie.