2:2

finał (0:2)

26.12.2017, 16:00 • Old Trafford, Manchester • Runda 20 • Dawid Czempisz

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (17:57:25)
To już koniec tego niezwykle interesującego spotkania. Burnley był bardzo blisko wywalczenia dzisiaj kompletu punktów, jednak nie utrzymał prowadzenia 2:0 na Old Trafford. Wszystko zmieniło się po przerwie kiedy to na boisku pojawił się Lingard. Gracz United dwa razy wpisał się na listę strzelców i zapewnił Czerwonym Diabłom jeden punkt. Ogólnie żadna z drużyn nie będzie zadowolona z takiego wyniku.

90+5

90+5

To już ostatnia minuta tego niezwykle interesującego piłkarskiego spektaklu. United ruszają z ostatnią akcją!

90+4

De Gea stara się jeszcze wspomóc partnerów i przyspiesza akcję United. Później po centrze Younga wyłapał futbolówkę Pope.

90+3

Do końca meczu jeszcze pozostały trzy minuty. Old Trafford kibicuje United i zachęca do walki o pełną pulę!

90+1

90+1. Jesse Lingard (MAN) - 2:2

90+1

Gol dla United!
Strzelcem bramki JESSE LINGARD.

Ależ strzał w końcówce udał się Lingardowi! Po ogromnym zamieszaniu w szesnastce gości oddał on sytuacyjny strzał z czternastego metra i futbolówka wpadła idealnie w róg bramki Pope'a!

90+1

Sędzia Martin Atkinson dolicza do regulaminowego czasu trwania tego meczu aż pięć dodatkowych minut.

90

Żółtą kartkę otrzymuje Jack Cork (Burnley F.C.).

90

Świetną okazję strzelecką miał w końcówce Shaw, ale jego strzał z woleja został w ostatniej chwili zablokowany.

89

Dalekie podanie Younga nie dotarło do celu. Później już nieco na uwolnienie wybijają futbolówkę piłkarze przyjezdnego teamu.

88

Coraz bliżej sensacyjnej wygranej na Old Trafford są gracze The Clarets. Sędzia doliczy jednak sporo minut do czasu trwania drugiej połowy.

86

Walters sprytnie zachował się w tej sytuacji i wywalczył rzut wolny dla swojego teamu po faulu Phila Jonesa.

85

Zbyt krótkie dośrodkowanie w pole karne Rashforda. Bez większego problemu radzi sobie defensywa The Clarets.

84

Bardzo długo piłkę w pobliżu pola karnego gości rozgrywają miejscowi piłkarze. Ostatecznie faulowany był Paul Pogba.

83

Miejscowy zespół konstruuje swoją akcję w ataku pozycyjnym na prawym skrzydle. Ostatecznie fatalnie zagrywał były gracz Borussii Dortmund.

81

Zmiana w drużynie Burnley F.C.: z boiska schodzi Ashley Barnes, na boisku pojawia się Jonathan Walters.

2:2

finał (0:2)

Gole: 53. Lingard, 90+1. Lingard – 3. Barnes, 36. Defour

Kartki:   2. Rojo (MAN), 52. Shaw (MAN), 59. Mchitarjan (MAN) – 4. Barnes (BLY), 34. Taylor (BLY), 66. Gudmundsson (BLY), 69. Bardsley (BLY), 71. Pope (BLY), 79. Vokes (BLY), 90. Cork (BLY)

Posiadanie piłki: 71 % : 29 %.
Strzały celne: 6:2. Strzały niecelne: 7:1. Rzuty rożne: 12:2. Spalone: 10:14. Foule: 0:1.

Manchester United: de Gea – Young, P. Jones, Rojo (46. Mchitarjan), Shaw – N. Matić, P. Pogba (C) – Mata, Ibrahimović (46. Lingard), Rashford – Lukaku.
Zmiany: Romero – Blind, A. Herrera, Lindelöf, Mchitarjan, Tuanzebe, Lingard.

Burnley F.C.: Pope – Bardsley, K. Long, Mee (C), Taylor – Cork – Arfield, Hendrick, Defour (67. Vokes), Gudmundsson – Barnes (81. Walters).
Zmiany: Lindegaard – Lowton, Marney, Walters, Vokes, Wells, A. Westwood.

Główny: M. Atkinson
Asystenci: S. Child, H. Lennard
Techniczny: L. Mason