Zagłębie Sosnowiec – Pogoń Siedlce

1:0

finał (1:0)

13.08.2017, 20:00 • Stadion Ludowy, Sosnowiec • 3. runda • Damian Apostolski

Strzały na bramkę: 2:2. Strzały niecelne: 8:7. Rzuty rożne: 6:6. Spalone: 4:2. Faule: 13:7. (21:56:20)

90+4

90+4

Strzał Kitano zablokowany przez obrońcę Zagłębia. Kontra Nowaka przerwana gwizdkiem arbitra. Koniec meczu.

90+3

Pogoń fatalnie rozegrała chyba ostatnią już akcję. Od bramki zacznie Kudła.

90+2

Bardzo niedokładne rozegranie przez zawodnika Pogoni. Zagłębie wywalcza aut na połowie rywala.

90+1

Sędzia dolicza 3. minuty.

90

Nowak wywalczył rzut rożny. Sosnowiczanie nie zapędzają się już pod bramkę rywala. Teraz Nowak wywalczył aut, a chwilę później kolejnego cornera. Mądra gra na czas w wykonaniu kapitana Zagłębia.

89

Udany odbiór Jędrycha, który uruchomił "świeżego" Mularczyka. Wychowanek Zagłębia postraszył rywala i wywalczył aut.

88

Kitano próbował szarżą wejść w pole karne rywala, ale skutecznie został powstrzymany przez defensywę Zagłębia. Chwilę później na uwolnienie wybijają Zagłębiacy.

88

Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Nawotka, na boisku pojawia się Mularczyk.

87

Pewna interwencja Kudły na linii.

86

Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Polkowski, na boisku pojawia się Szrek.

85

Łuczak miał kolejną dogodną sytuację. Doświadczony pomocnik mógł lepszym strzałem wykończyć tą akcję, z dalekiej podróży wrócili teraz piłkarze z Mazowsza.

84

Nawotka dośrodkowywał w pole karne, ale na linii podania stanął rywal, który wybił piłkę na róg.

83

Lewicki wywalczył aut na wysokości pola karnego rywala.

82

Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Banasiak, na boisku pojawia się Najemski.

82

Składna akcja Zagłębia zakończona niecelnym strzałem Łuczaka.

80

Jeszcze próbują w końcówce przyjezdni, ale na razie wszystkie akcje są nie skuteczne.

1:0

finał (1:0)

Gole: 38. Lewicki

Kartki:   71. Nowak (SOS)

Strzały celne: 2:2. Strzały niecelne: 8:7. Rzuty rożne: 6:6. Spalone: 4:2. Foule: 13:7.

Zagłębie Sosnowiec: Kudła – Sulewski, Jędrych, Cichocki, Udovicić – Makowski, Nowak – Wrzesiński (69. Łuczak), Banasiak (82. Najemski), Nawotka (88. Mularczyk) – Lewicki.

Zmiany: Perdijić, Mularczyk, Mozler, Najemski, Krzykowski, Cristovao, Łuczak.

Pogoń Siedlce: Stępinowski – Ratajczak, Garyga (68. Kitano), Zjawiński, Tomasiewicz, Bajdur (68. Paluchowski), Żytko, Wichtowski, Jegliński, Czarnecki, Polkowski (86. Szrek).

Zmiany: Misztal, Małachowski, Kitano, Mroziński, Szrek, Paluchowski.

Sędziowie: Zbigniew Dobrynin – Michał Pierściński, Piotr Szubielski