Arka Gdynia – Cracovia

1:1

finał (1:0)

16.03.2013, 19:00 • Tomek,

Dziękuję za wspólne spędzenie 90 minut i zapraszam na więcej na lajfy.com! (20:56:59)

W pierwszej połowie to gospodarze dominowali, lecz odrodzona Cracovia po przerwie meczu zdołała zdobyć bramkę i wywieźć jeden punkt z Gdyni.

90+2

Struna został pouczony za wykopanie piłki po gwizdku.

90+1

Spookjnie piłkę rozgrywają goście.
Arbiter główny doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89

Ostatnia zmiana w spotkaniu. Romanov wejdzie za Bernhardta.

88

Dudzic już wrócił na boisko.

87

Gra zostaje wznowiona. Goście póki co w dziesiątkę.

87

Kolejna przerwa w grze. Na boisku leży Dudzic.

86

Gorąco pod bramką Cracovii. Rzut rożny dla gospodarzy.

85

Struna fauluje Pietkiewicza w środkowej strefie boiska.

84

Gra zostaje wznowiona.

83

Mamy przerwę w grze. Na boisku leży Tomasik, który ucierpiał w przypadkowym starciu z kolegą z drużyny.

82

Faulowany Radzewicz.

81

Krajanowski z prawej strony dośrodkowuje, jednak piłka wychodzi poza linię końcową.

80

Kolejne przewinienie. Tym razem faulowany popularny 'Edek' - Bernhardt.

79

Budziński fauluje rywala.

78

Pruchnik wrzuca z prawego skrzydła, jednak prosto na głowy obrońców Cracovii.

77

Zmiana w ekipie gości. Dąbrowski schodzi z boiska a w jego miejsce zobaczymy Zejdlera.

76

Zmiana wśród gospodarzy. W miejsce Jarzębowskiego wchodzi Pietkiewicz.

75

Świetny strzał Radzewicza! Jednak tylko rzut rożny dla Arki po świetnej paradzie Pilarza.

74

Strzał Dąbrowskiego z dystansu, jednak bardzo wysoko nad bramką strzeżoną przez Szlagę

73

Da Silva uderza głową, lecz spokojnie łapie Pilarz.

72

Ależ okazja dla Arki! Da Silva centruje z prawego skrzydła do Grzelaka, lecz ten trafia w słupek i futbolówkę szczęśliwie łapie Pilarz!

71

Z linii pola karnego uderza Kuklis, lecz wysoko nad bramką.

70

Pierwsza zmiana w barwach Cracovii. W miejsce Boljevicia wchodzi Zieliński.

68

Dudzic faulowany przy linii bocznej boiska.

67

Kolejna zmiana w zespole Arki. Pruchnik wejdzie za Rzuchowskiego.

66

Trojanowski popełnia błąd w defensywie, jednak na jego szczęście piłki nie przejmuje Cracovia.

65

Kuklis wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

64

Na spalonym Dudzic.

63

Kuklis przyjmuje piłkę ręką na połowie rywala.

62

Zmiana w ekipie gospodarzy. W miejsce Zwolińskiego zobaczymy Da Silvę.

60

Dudzic zbyt głęboko zagrywa w pole karne i spokojnie futbolówkę łapie Szlaga.

59

Na boisko jednak dał radę wrócić Szeliga. Goście już w komplecie.

58

Budziński obejrzał żółty kartonik za faul na rywalu.

58

Gra zostaje wznowiona. Przyjezdni póki co w dziesiątkę.

57

Sądząc po grymasie na twarzy Szeligi Cracovia będzie zmuszona do zmiany.

56

Mamy przerwę w grze. Na boisku leży Szeliga.

55

Dogranie piłki z lewego skrzydła do Grzelaka, jednak radzą sobie z nim defensorzy z Krakowa.

54

Szeliga fauluje na połowie rywala.

53

Wciąż naciskają przyjezdni. Jednak tym razem na spalonym Dudzic.

52

Rzut rożny dla Cracovii. Piłkę w rogu już ustawił Boljević.

50

GOL DLA CRACOVII!

Świetne podanie Bernhardta do DUDZICA, który w sytuacji sam na sam z ostrego kąta pokonuje Szlagę!

Świetny początek drugiej połowy w wykonaniu gości!

49

Dobra centra Boljevicia, jednak radzą sobie defensorzy Arki.

49

Po raz kolejny faulowany Bernhardt. Rzut wolny w dogodnej pozycji dla gospodarzy.

48

Cracovia rozgrywa piłkę, jednak brakuje im elementu zaskoczenia.

47

W środku pola faulowany Bernhardt.

46

Arbiter główny już dał sygnał gwizdkiem, jednak Cracovia wciąż siedzi w szatni.
Po pierwszej połowie stojącej na niezłym poziomie mamy prowadzenie 1:0 Arki. Zapraszamy na drugą część gry.

45+1

Uderzenie Radzewicza z rzutu wolnego, jednak mało groźne i pewnie interweniował Pilarz.

45

Sędzia doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu pierwszej połowy.

44

Piłka trafiła w pole karne do Brodzińskiego, po jego uderzeniu z najwyższym trudem interweniował Pilarz!

44

W środku pola faulowany był Kuklis.

43

Żółtą kartką ukarany Krajanowski.

42

Krajanowski zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i został zatrzymany przez Marciniaka.

42

Na pozycji spalonej był Dudzic.

41

Po dośrodkowaniu w korner piłkę musnął Grzelak i futbolówkę przeleciała obok słupka. Od bramki zacznie Pilarz.

40

Dośrodkowanie Radzewicza w pole karne, piłkę dotknął jeszcze obrońca gości i mamy korner dla Arki.

39

Dziwna decyzja Kuklisa, po którego podaniu szybka akcja Arki została zatrzymana.

37

Było groźnie w polu karnym Cracovii, ale ostatecznie, szczęśliwie piłkę złapał Pilarz.

36

Zwoliński zbyt długo holował piłkę na połowie Cracovii i został zatrzymany przez jej obrońców.

34

Dośrodkowanie Boljevicia z rzutu wolnego, główkował Żytko i piłka przeleciała minimalnie obok słupka!

34

Rzut wolny dla Cracovii na połowie Arki.

33

Uderzenie Tomasika blokowane.

32

Uderzenie z dalekiej odległości z rzutu wolnego Kosanovicia niecelne.

30

Uderzenie z dalekiej odległości Bernhardta niecelne. Od bramki zaczyna Szlaga.

29

W ostatnich minutach tempo spotkania minimalnie zmniejszyło się.

27

Dośrodkowania Szwocha w pole karne gości, ale obrońcy zdołali wybić futbolówkę.

25

Po nieudanej akcji Arki od bramki zaczyna Pilarz.

23

Uderzenie Radzewicza zza pola karnego niecelne.

22

Piłkarze Arki dobrze wybijają piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

22

Korner dla Cracovii.

20

Gol dla Arki!
Świetne uderzenie z dalszej odległości MARCINA RADZEWICZA! Lekko wysunięty z bramki Pilarz był bez szans! Stadiony świata!

19

Szybka kontra Cracovii, uderzenie Boljevicia około dwa metry od bramki Szlagi.

19

Dośrodkowanie Szwocha blokowane. Korner dla gospodarzy.

18

Dobre zagranie w pole karne do Dudzica, który odegrał piłkę do Bernhardta, ale jego uderzenie było niecelne.

16

Fatalne uderzenie zza pola karnego Kuklisa.

15

Zagranie Budzińskiego w kierunku Boljevicia, ale zbyt mocne. Piłkę złapał Szlaga.

14

Dąbrowski podawał do Dudzica, ale piłkarze nie zrozumieli się i od bramki zaczyna Szlaga.

13

Długie podanie zawodnika gości, piłkę pewnie złapał Szlaga.

12

Obrońcy Cracovii dobrze powstrzymują ofensywną, chaotyczną akcję Arki.

10

Uderzenie lobem zza pola karnego Kuklisa, który zauważył wysuniętego z bramki Pilarza, jednak strzelał niecelnie.

10

Złe zagranie Krajanowskiego. Piłkę przejęli zawodnicy gości.

9

Niedokładne dośrodkowanie Krajanowskiego. Od bramki zacznie Pilarz.

8

Cracovia rozgrywa piłkę w środku pola.

7

Uderzenie z dystansu Radzewicza, ale pewnie broni Pilarz.

4

Od bramki zaczyna Szlaga.

1

Mecz zaczęła Arka.

1

Skład startowy:

Arka Gdynia: Szlaga, Krajanowski, Brodziński, Jarzębowski, Tomasik, Grzelak, Szwoch, Rzuchowski, Radzewicz, Kuklis, Zwoliński.

Cracovia: Pilarz, Marciniak, Kosanović, Żytko, Struna, Szeliga, Budziński, Dąbrowski, Dudzic, Bernhardt, Boljević.

Sędziowie: Tomasz Garbowski.
Arbitrem dzisiejszego meczu jest Tomasz Garbowski .
Cracovia plasuje się na trzecim miejscu w stawce i zgromadziła do tej pory 36 oczek.
Arka Gdynia znajduje się na ósmej pozycji w tabeli z 27. punktami na koncie.
W ostatnim sobotnim meczu 19. kolejki I ligi Arka Gdynia podejmie na własnym boisku Cracovię.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.