Widzew Łódź – Zagłębie Lubin

0:0

finał (0:0)

16.03.2013, 15:45 • Wiktor Bukowski

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie". (17:44:39)
Słaby mecz w wykonaniu obu ekip. Drużyną, która wydawało się bardziej chce wygrać była drużyna z Zagłębia. Kolejny mecz Widzewa kończy się bez ich trafienia a to spotkanie pozostaje bezbramkowym remisem. Dziękujemy za relację i zapraszamy do innych w ten weekend na lajfy.com!

90+3

Długi przerzut na Papadopulosa. Gavrić w aut.

90+3

Piłka wybita głową z pola karnego Zagłębia. Do piłki dobiega Rybicki, który w dryblingu ją traci.

90+2

Błąd Rymaniaka w przyjęciu, potem fauluje Brozia. Zasłużone "żółtko".

90+1

3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90+1

Złe rozwiązanie stałego fragmentu gry, wstrzelenie w światło bramki i piłkę pewnie łapie Gliwa.

90

Godal fauluje przeciwnika w dogodnym miejscu dla Widzewiaków.

90

Zagłębie chce wygrać ten mecz. Kolejny strzał na bramkę Krakowiaka.

89

Jeż w pole karne a do uderzenia doszedł Godal! Nieczysto bije piłkę głową, która mija się z bramką.

89

Szansę będą mieli piłkarze Zagłębia. Stały fragment gry dla gości.

88

Pawłowski źle przyjął piłkę do dobrym dograniu Kaczmarka. Chwilę wcześniej Kaczmarek super przeszedł skrzydłem obrońcę z Lubina.

87

Po dośrodkowaniu Jeża do strzału głową wyskoczył jeden z partnerów. Piłka ląduje obok bramki.

86

Niemoc strzelecka Widzewa trwa. Łodzianie nie mogą znaleźć recepty na defensywę przeciwnika.

85

Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Lira, na boisko wchodzi Wilczek.

84

Dobra asekuracja Gavricia, który przerywa akcję Hanzela.

83

Broź przerwaca się przed polem karnym - bez reakcji arbitra.

82

Nie ma żółtej kartki dla Rymaniaka, który blokował Kaczmarka na skrzydle.

81

Batrović dał radę minąć jednego gracza Zagłębia, kolejny już zatrzymuje akcję widzewiaka.

80

Dudek wybrał indywidualny strzał na bramkę Gliwy. Bramkarz dobrze łapie piłkę, a dwóch zawodników Widzewa już czekało na błąd bramkarza.

79

Za wspomnianego Płotkę wbiega Patryk Stępiński.

78

Ciekawe, czy któraś z drużyn zdoła dzisiaj przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

78

Boisko opuszcza Płotka, który był opatrywany przez medyków.

77

Błąd fauluje w akcji ofensywnej i od okolic własnego pola karnego zacznie golkiper gospodarzy.

75

Gavrić wybija piłkę poza plac gry. Od narożnika zacznie Robert Jeż.

74

Kaczmarek faulowany przez Bilka. Pan Rynkiewicz nie sięga po kartonik.

73

Wracamy do gry, zawodnicy z Lubina honorowo oddają piłkę Widzewowi.

72

Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Abwo, na boisko wchodzi Błąd.

72

Nowak leży na boisku po tym, jak został ostrzelony piłką w twarz.

71

Banaś dostał piłkę w pole karne i jakby zaskoczony nie miał pomysłu co z nią zrobić. W natarciu Zagłębie.

70

Rymaniak faulowany przy narożniku boiska. Czy wykorzystają szansę?

70

Jeż przy linii bocznej obija zawodnika z Łodzi i wywalcza rzut z autu.

69

Dudek oddaje strzał z dystansu, który jednak nie mógł zagrozić bramce Gliwy.

69

Kaczmarek zmienia niewidocznego Stępińskiego. Oby ten doświadczony piłkarz polepszył grę gospodarzy.

68

Słaby mecz mają okazje oglądać dzisiaj kibice w Łodzi.

67

Strzał głową Papadopulosa nieudany i piłka pewnie złapana przez Krakowiaka.

66

Dośrodkowanie Godala i obrońca woli nie ryzykować i wybija piłkę poza boisko.

65

Spokojnie miuty w Łodzi. Przy piłce utrrzymuje się Zagłębie, które gra bardziej "dojrzałą" piłkę.

64

Rzut rożny Widzewa po raz kolejny kończy się brakiem oddania strzału.

63

Sporo strat w środku pola. Kontratak Widzewa, dośrodkowanie w pole karne i Banaś skutecznie wybija piłkę głową.

61

Abwo przejął piłkę przed polem karnym, oddaje strzał niestety wysoko ponad bramką.

60

Abwo w kolejnej próbie na skrzydle. Płotka dobrze interweniuje i wybija piłkę na rzut rożny. Rozkręca nam się to spotkanie.

59

Tym razem przed szansą Batrović! Uderza piłkę głową, jednak obok bramki.

58

Groźna akcja Zagłębia! Świetne dośrodkowanie Jeża na swoich partnerów, którzy ostrzeliwują bramkę Krakowiaka.

57

Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Alex Bruno, na boisko wchodzi Batrović.

57

Dobre przeniesienie gry na Pawłowskiego. Ten jednak wstrzymał się z biegiem do piłki. Zacznie Gliwa.

56

Abwo zszedł do środka w pole karne, dograł do partnera jednak akcja przyblokowana przez stoperów Widzewa.

55

Abwo nie zdołał opanować piłki i wybiega z nią poza linię boczną. Od rzutu z autu gospodarze.

54

Faul przy linii bocznej dla gospodarzy. Krótkie rozegranie nie przyniosło rezultatu.

53

Dobre podanie płotki na Pawłowskiego blisko bramki Zagłębia. Lepiej zaczyna grać drużyna Radosława Mroczkowskiego.

52

Kolejny spalony na Stępińskim. Nowak ładnie dograł na głowę młodego napastnika.

51

Znów szczęście ma Widzew! Abwo zdołał oddać strzał w polu karnym gospodarzy. Piłka spada obok bramki i mogą odetchnąć Widzewiacy.

51

Stępiński dobrze wychodził do prostopadłego podania za obrońców. Niestety Widzewiak na pozycji spalonej.

50

Krakowiak po raz kolejny pewnie interweniuje przecinając podanie wzdłuż pola karnego.

49

Rymaniak zdołał jeszcze oddać strzał, który spada obok bramki.

48

Jeż centruje piłkę w pole karne z wolnego! Zakotłowało się w polu karnym i świetnie broni Krakowiak!

48

Lira faulowany przez Nowaka. Mamy karę indywidualną dla gracza Widzewa.

47

Ładna oprawa na stadionie w Łodzi.

47

Przewinienie Nowaka na Hanzelu. Dobre miejsce na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

46

Zaczęli przyjezdni. Obie drużyny wróciły z szatni bez zmian.

46

Piłkarze wracają na murawę. Zapraszamy na drugą połowę.

Pan Rynkiewicz gwiżdże po raz ostatni i jest to już 305 minut Widzewa bez strzelonego gola. Nierówna gra obu drużyn w pierwszej połowie. Trenerzy muszą zmotywować swoich podopiecznych, bo gole jak na razie nie padły. Czekamy na drugą połowę.

45

Pierwsza połowa chyba pozostanie nierozstrzygnięta. Minuta doliczona przez arbitra.

45

Nieudane zagranie Dudka z rzutu wolnego, piłka opuszcza boisko.

44

Faul dla Łodzian. Dudek nieprzepisowo zatrzymany przez Papadopulosa, który ma już żółtą kartkę.

43

Brak koncentracji Pawłowskiego, który nie przyjmuje łatwej piłki. Aut dla gości.

42

Alex zagrał na osamotnionego Rybickiego, który nie miał szans wygrać z dwoma obrońcami Zagłębia.

41

Lira miał szansę wyjść z kontrą, lecz ładne przejęcie piłki przez Dudka.

41

Dobre zatrzymanie akcji przez Bilka. Blokuje on biegnącego z piłką Rybickiego.

40

Pawłowski faulowany przez Rymaniaka przy linii bocznej.

39

Broź oddaje strzał zza pola karnego, słabe uderzenie obrońcy gospodarzy wylatuje poza linię końcową.

39

Abwo wrócił się do defensywy i zablokował akcję gospodarzy, rzut rożny dla Widzewiaków.

38

Broź trochę za mocno dogrywał z rzutu wolnego. Kolejna stracona akcja - piłka złapana przez Gliwę.

37

Piłka wylatuje z 'jedenastki' Widzewa. Strzał z powietrza jednego z graczy Zagłębia i piłkę pewnie łapie bramkarz gospodarzy.

36

Kolejna akcja skrzydłem Abwo. Płotka nie zdołał zablokować dośrodkowania przeciwnika i w polu karnym obrońca wybija piłkę na rzut rożny,

35

Dobre dośrodkowanie Alexa w pole karne Zagłębia. Gliwa wychodzi z bramki i przejmuje piłkę.

34

Dudek wybiegł z piłką środkiem pola - brak jednak pokazujących się partnerów powoduje zwolnienie akcji.

33

Nie ustaje doping na stadionie w Łodzi.

32

Mamy pierwszą żółtą kartkę. Ukarany zostaje zawodnik Zagłębia - Papadopulos.

32

W groźnej kontrze Zagłębie, złe zagranie Abwo do Liry i goście tracą piłkę.

31

Faul na graczu gospodarzy. Dobra okazja do dośrodkowania na głowy partnerów.

30

Błąd Phibela, jednak Francuz poprawia się i zagrywa piłkę do przodu.

29

Lira bez ryzyka wykopuje piłkę na aut. Na połowie gości większość zawodników RTSu.

28

Zagłębie lepiej rozgrywa swoje akcje, a Widzew zbyt szybko próbuje przejść do ataku, przez co często traci piłkę.

27

Lira dobrze zagrał z Jeżem, drugi zagrywa w stronę Abwo, który jest na spalonym. Zacznie Krakowiak.

26

Stępiński przegrywa pojedynek biegowy z Godalem. Słowak wybija piłkę poza linię boczną.

25

Alex Bruno faulowany przez Cotrę na połowie Zagłębia.

24

W posiadaniu piłki goście. Jednak zagranie do przodu przerwane przez gospodarzy.

23

Alex Bruno próbował minąć Cotrę. Ten jednak nie daje się przejść i odbiera piłkę Brazylijczykowi.

22

Uspokoiła się trochę gra w Łodzi. Widzewiacy trochę cofnięci a przecież grają u siebie.

21

Wejście nakładką Brozia. Kolejne przewinienie podopiecznego Mroczkowskiego.

20

Jeż przypadkowo faulowany przez Sebastiana Dudka, ze stałego fragmentu gry z własnej połowy zaczną goście.

20

Szybka kontra Widzewa, jednak podanie Rybickiego nie dociera do Stępińskiego.

19

Papadopulos uprzedzony przez Brozia, który przerywa akcję gości. Rzut rożny dla Lubinian.

18

Jeż dośrodkowuje w pole karne, obrońcy wykazują bierną postawę i Banaś miał szansę na oddanie strzału.

17

Płotka fauluje rozpędzającego się Abwo. Obrońca źle zaczął dzisiejszy mecz.

16

Widzewiacy z każdą akcją przejmują inicjatywę.

15

Dośrodkowanie Godala pewnie łapie Krakowiak.

14

Ależ akcja Widzewa! Piłkarze Zagłębia zaspali i mogli strzelić sobie bramkę samobójczą po akcji Rybickiego! Kolejny korner.

14

Stępiński podał do Pawłowskiego, dośrodkowanie młodego zawodnika zablokowane przez Rymaniaka - rzut rożny.

13

Dudka dośrodkował w pole karne. Rymaniak kopnięty przez Rybickiego, który chciał zrobić przewrotkę. Rozpocznie Gliwa.

13

Faul przy linii bocznej Jeża na Rybickim.

12

Lira oddaje strzał z dystansu. Od własnego pola bramkowego zacznie bramkarz Widzewa.

12

Ależ błąd Płotki! Zagrywa głową do Krakowiaka a zza jego pleców wybiega Abwo! Krakowiak dobrze wychodzi z bramki - rzut rożny dla Lubina.

11

Złe zagranie ze środka pola przez pomocnika Widzewa. Piłka dolatuje do Gliwy.

10

Akcja po drugiej stronie. Dobrze prezentuje się Abwo i oddaje piłkę do Liry, który uderza piłkę obok bramki.

9

Pawłowski w akcji indywidualnej, mija dwóch rywali i oddaje strzał z dystansu - pewnie Gliwa. Oklaski dla Pawłowskiego.

8

Hanzel traci piłkę przy linii końcowej. Broź faulowany od tyłu. W pierwszych minutach to goście są stroną dominującą.

7

Lira zbiega do linii końcowej. Mija Brozia, jednak asekuruje go Phibel, który wykopuje futbolówkę poza linię boczną.

6

Podanie przed szesnastę do Abwo! Groźny strzał nad bramką.

6

Cotra w dobrej próbie na lewej stronie. Łodzianie wybijają piłkę na aut.

5

Abwo złapany na spalonym. Chwila odpoczynku dla defensywy RTSu.

4

Dobre dogranie w pole karne Widzewa, z zamieszania obronną ręką wychodzą "Czerwoni".

4

Piłka w strefie defensywnej drużyny z Lubina, podanie do przodu i faul na Abwo.

3

Faul Liry na Broziu, chyba powinien dostać żółtą kartkę. Będzie okazja do dośrodkowanie w pole karne.

2

Dobra współpraca i pierwsza akcja Stępińskiego i Rybickiego. Młodzi piłkarze z pewnością będą dzisiaj zagrożeniem dla ekipy Pavla Hapala.

1

Rozpoczęli gospodarze, którzy występują na czerwono, Zagłębie na biało.

1

Od początku głośny doping pod zegarem!
Przed meczem jeszcze minuta ciszy poświęcona trenerowi Władysławowi Stachurskiemu.
Obie drużyny są już na murawie, zaczynamy za parę minut!
W barwach Widzewa debiutuje Michał Płotka.
Znamy już podstawowe jedenastki, w jakich wystąpią oba zespoły.
Skład startowy:

Widzew Łódź:
Krakowiak - Broź, Phibel, Gavrić, Płotka - Bruno, Nowak, Dudek, Rybicki, Pawłowski - Stępiński
Zagłębie Lubin:
Gliwa - Cotra, Banaś, Godal, Rymaniak - Bilek, Abwo, Hanzel, Jeż, Lira - Papadopulos

Sędziowie: Jarosław Rynkiewicz.

Spotkanie poprowadzi Pan Jarosław Rynkiewicz z Zielonej Góry.
Najlepszym strzelcem łodzian jest... Łukasz Broź z czterema trafieniami. W ekipie z Lubina najczęściej do siatki rywali trafia Papadopulos, który ma na swoim koncie siedem goli.
Na stadion Widzewa po trwającym całą rundę jesienną proteście, powraca doping, który być może uskrzydli gospodarzy. W pierwszym spotkaniu górą był zespół Radosława Mroczkowskiego.
Najwyraźniej lubinianom nie leży gra przy ul. Piłsudskiego - zaledwie trzy zwycięstwa, osiem remisów, i jedenaście porażek. Miedziowi ostatni raz wygrali w Łodzi w 2006 roku.
Widzewiacy wreszcie zapunktowali i nie stracili gola w rundzie wiosennej (w poprzedniej kolejce 0:0 z GKS Bełchatów), jednak nadal nie potrafią wygrać od czterech kolejek. Co innego Zagłębie, które w doliczonym czasie gry pokonało Jagiellonię, w tym roku ugrało już siedem punktów, a w ostatnich ośmiu meczach, dwa remisy i sześć zwycięstw!
Widzew zajmuje 12. pozycję i jak dotychczas zanotował 22 punkty. Miedziowi w przeciągu osiemnastu kolejek zdołali zgromadzić na swoim koncie dwadzieścia pięć punktów, co daje im 8. lokatę.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:45.