West Bromwich Albion F.C. – Swansea City A.F.C.

2:1

finał (1:1)

09.03.2013, 16:00 • The Hawthorns (West Bromwich) • Mateusz Silewicz

Koniec meczu! West Bromwich Albion wygrywa 2:1 ze Swansea City. Dziękuję za uwagę. (17:51:55)

90+4

Strata piłki i sędzia prawdopodobnie za chwilę zakończy spotkanie.

90+3

Ostatnia okazja dla Swansea.

90+1

Swansea atakuje, West Bromwich broni się całą drużyną!

90

4 minuty doliczone!

88

Dyer ukarany żółtą kartką.

87

Uderzenie Lamaha blokują obrońcy.

86

Bramka dla Swansea, ale sędzia odgwizduje spalonego.

81

Niecelny strzał Michu na bramkę Fostera.

80

Zmiana w drużynie West Bromwich Albion: z boiska schodzi Lukaku, na boisko wchodzi Odemwingie.

79

Rzut rożny dla Swansea City.

78

Bardzo niecelne uderzenie Lukaku z woleja.

77

Michu na pozycji spalonej.

76

Zmiana w drużynie Swansea City: z boiska schodzi Routledge, na boisko wchodzi Shechter.

75

Przed nami ostatni kwadrans tego spotkania.

73

Bardzo zaostrzyła się gra obu drużyn!

73

Dyer faulowany, rzut wolny dla Swansea.

71

Świetna interwencja Fostera, ale sędzia i tak odgwizdał pozycję spaloną na Lamahu.

70

Rzut rożny dla Swansea.

68

Zmiana w drużynie Swansea City: z boiska schodzi Hernández, na boisko wchodzi Lamah.

67

Vorm łapie dośrodkowanie Morrisona.

66

Ataki West Bromwich są coraz groźniejsze, z kolei Swansea opada już z sił!

64

Swansea próbuje odrobić jednobramkową stratę do West Bromwich.

61

Gol dla West Bromwich!
Bramkę samobójczą zdobył DE GUZMAN, który w niefortunny sposób odbił piłkę do własnej bramki...

60

Zmiana w drużynie Swansea City: z boiska schodzi Moore, na boisko wchodzi Dyer.

59

Dorrans pudłuje w dobrej sytuacji strzeleckiej...

56

Vorm świetnie broni uderzenie Lukaku! Nie ma bramki!

55

Rzut karny dla West Bromwich!

51

Bardzo niecelne uderzenie Lukaku, który był sam na sam z bramkarzem drużyny gości.

49

Faul Lukaku, od rzutu wolnego grę wznowią piłkarze Swansea.

46

Piłkarze powoli wracają na boisko, za chwilę rozpocznie się druga część meczu!
Do przerwy West Bromwich Albion remisuje ze Swansea City 1:1. Druga połowa rozpocznie się za 15 minut.

45

Sędzia dolicza 1 minutę do regulaminowego czasu gry pierwszej części meczu.

45

Lukaku podaje, ale zbyt mocno.

43

Uderzenei Pablo Hernándeza w mur, poprawka de Guzmana niecelna.

40

Żółtą kartką ukarany został Jones. Rzut wolny dla Swansea na linii pola karnego.

39

Bramkę zdobył LUKAKU, który po dobrym podaniu tylko dołożył nogę i z pięciu metrów pokonał Vorma.

39

Rzut rożny dla West Bromwich.

37

Informacja: Prowadząc 1:0 i grając na wyjeździe drużyna Swansea nie przegrała jeszcze meczu w tym sezonie.

34

Asystę przy golu Moore zaliczył de Guzman.

33

Gol dla Swansea!
Bramkę zdobył MOORE, którzy wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzałem głową pokonał Fostera.

32

Świetne podanie Lukaku do Dorransa, który był w sytuacji sam na sam z Vormem. Strzał zawodnika West Bromwich był baaaardzo niecelny....

30

Faul Mulumbu, rzut wolny ze środka boiska dla Swansea.

29

Lukaku na pozycji spalonej.

28

Fatalne podanie Yacoba, Swansea odbiera piłkę gospodarzom.

26

Świetny czysty odbiór piłki przez Jonesa.

24

Foster daleko wybija piłkę w kierunku Lukaku.

22

Dorrans próbował jeszcze raz, ale tym razem niecelnie i od bramki grę wznawia Vorm.

21

Strzał Dorransa zablokowany.

20

Michu pudłuje w sytuacji sam na sam!

17

Jak na razie na boisku nie dzieje się zbyt wiele. Od kilku minut Swansea nie może wyjść ze swojej połowy.

14

Vorm chwyta piłkę po akcji gospodarzy i daleko wybiją ją do przodu.

13

Od kilku chwil przy piłce utrzymują się piłkarze West Bromwich Albion.

11

Davies wrzucał futbolówkę w pole karne, ale dobra interwencja Olssona, który szczupakiem wybił piłkę na aut.

10

Dalekie podanie w kierunku Michu, ale obrońcy przejmują piłkę.

8

De Guzman oddaje strzał, ale niecelnie.

7

Rzut wolny dla Swansea z 20 metrów.

5

Świetna akcja Swansea, zawodnicy gości wymienili kilka podań na połowie West Bromwich i oddali minimalnie niecelny strzał. Było groźnie!

4

Jak na razie trwa obustronne badanie się.

2

Uderzał Michu, ale futbolówkę zablokował jeden z obrońców West Bromwich.

1

Pierwszy atak West Bromwich, ale piłka po niedokładnym podaniu opuściła pole gry.

1

Skład startowy:

West Bromwich Albion: Foster - Olsson, Ridgewell, Jones, McAuley - Morrison, Mulumbu, Yacob, Brunt - Dorrans, Lukaku.

Swansea City: Vorm - Williams, Monk, Àngel Rangel, Davies - de Guzman, Routledge, Sung-Yong Ki, Pablo Hernández - Moore, Michu.

Sędziowie: L. Mason.
Sędzią tego spotkania będzie Lee Stephen Mason.
Na urazy w zespole gości narzekają Taylor i Chico.
W drużynie gospodarzy nie zagrają Thorne oraz Gera, którzy są kontuzjowani.
West Bromwich w poprzedniej kolejce przegrało z Chelsea 0:1, a Swansea wygrała 1:0 z Newcastle United.
Zajmujące 9. miejsce w Premiership West Bromwich Albion na własnym stadionie podejmie ósmy zespół tabeli - Swansea City. Obie drużyny mają taki sam dorobek - 40 punktów.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.