3:2

finał (1:1)

09.03.2013, 15:30 • Allianz Arena • Bartlomiej Olczak

Ja już dziękuję za uwagę i do przeczytania! (17:22:24)
Na wyróżnienie zasługują Ribery, Boateng i Lahm po stronie gospodarzy, zaś po stronie gości strzelcy goli Bolly i Lambertz.
Strzały: 22 Bayern, 4 Fortuna. Ta statystyka mówi dużo o tym co się działo na Allianz Arena.
To był bardzo dziwny mecz. Dziwny, bo Bayern wygrał go dopiero w końcówce, mimo że miał przygniatającą przewagę.
Tak więc Bayern Monachium wygrywa 3:2 z Fortuną Dusseldorf i umacnia się na pozycji lidera Bundesligi.

90

Sędzia Stieler przedłużył drugą połowę tylko o minutę, co nie podoba się gościom.

89

Bayern przetrzymuje piłkę uniemożliwiając gościom atak.

88

Żółta kartka dla Bellinghausena.

87

Do końca meczu pozostały 3 minuty. Czy Fortunę stać na jakiś ostatni zryw?

86

Gol dla Bayernu!
3:2! JEROME BOATENG! Precyzyjny strzał głową po dograniu Lahma i Giefer był bez szans!

85

Do końca meczu pozostało już tylko 5 minut. Czy Bayern zdoła strzelić zwycięską bramkę?

85

Schweinsteiger podaje do Gomeza, ten strzela głową i trafia w poprzeczkę! Ależ szczęście gości! Ewidentnie fortuna im sprzyja.