0:0

finał (0:0)

03.03.2013, 12:30 • Stadio Olimpico di Torino

Za uwagę i czas spędzony wraz z naszym serwisem dziękuje Rafał Gnutek. Zapraszam na kolejne relacje "na żywo" w serwisie Lajfy.com. (14:24:59)
Zadowolona z tego rozstrzygnięcia może być jedynie drużyna Palermo, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i remis na wyjeździe to dość spory sukces.
Gwizdy żegnają piłkarzy obu ekip i słusznie. Spotkanie stało na bardzo słabym poziomie i poza sytuacją Meggioriniego z 87. minuty nie mieliśmy ciekawych akcji.

90+3

90+2

Rodríguez wybijał piłkę przewrotką z własnej połowy. Wyglądało to bardzo ciekawie, jednak piłka trafiła za linię boczną.

90

Sędzia przedłuża to spotkanie o trzy minuty.

90

Palermo jako ostatnia drużyna tabeli może być zadowolona z takiego rozstrzygnięcia. Gorzej już z drużyną gospodarzy.

87

Najlepsza okazja w tym meczu do zdobycia bramki dla Torino. Meggiorini nie zdołał pokonać już niemalże leżącego Sorrentino, a ten wykazał się doskonałą interwencją.

87

Niewidoczny jest dzisiaj reprezentant Polski - Kamil Glik, grający w barwach Torino.

86

Rzut wolny dla Torino. Piłka ustawiona jest z boku pola karnego gości.

85

Zmiana w Palermo. Dybala za Morganellę.

83

Teraz rzut rożny po przeciwnej stronie boiska.

82

Korner dla Palermo.

80

Żółta kartka dla von Bergena za faul na Meggiorinim.

80

Zmiana w Torino. D'Ambrosio w miejsce Darmiana.

75

Pozostał kwadrans do końca meczu.

74

Żółta kartka dla wprowadzonego przed chwilą Meggioriniego. Włoch ostro faulował rywala.

72

Zmiana w Torino. Meggiorini w miejsce Brazylijczyka Barreto.

69

García popisał się indywidualną akcją, podał do wprowadzonego po przerwie Miccoliego, a ten strzelił minimalnie nad poprzeczką.

69

Zmiana w Palermo. Fórmica za Fabbriniego.

60

Za nami godzina gry.

56

Zmiana w drużynie Torino. Boisko opuścił Vives, z kolei pojawił się na nim Santana.

54

Uderzenie z dystansu Cerciego niecelne.

50

W ataku pozycyjnym goście.

49

Miccoli wchodzi na boisko w miejsce Boselliego.

47

Rzut rożny dla Torino.

46

Przypadkowe zagranie ręką Kurtičia, a była okazja do kontry Palermo.

46

Piłkarze wracają już na murawę, aby rozpocząć drugą część meczu.
Za kwadrans wracamy na drugą część meczu. Miejmy nadzieję, że poziom nieco wzrośnie.
Na usta ciśnie się: No nareszcie koniec pierwszej połowy. Bardzo słaby poziom tego meczu. Dodatkowo strzałów było jak na lekarstwo. Obie drużyny nie przypominają ekip reprezentujących włoskiej Serie A.

45+1

45+1

Fabbrini ostro potraktowany przez zawodnika gości. Napastnik Palermo leży na murawie.

45

Arbiter dolicza minutę.

43

Kończy się pierwsza część bardzo słabo spotkania. Jeżeli chodzi o włoską Serie A moglibyśmy więcej od niej oczekiwać.

40

Kurtič fauluje Brighiego i dostaje żółtą kartkę. On też ma nieuzasadnione pretensje do sędziego.

37

Cerci najwyraźniej nie był zadowolony z decyzji sędziego.

36

Żółtą kartką ukarany Cerci za sfaulowanie zawodnika gości na jego połowie.

30

Za nami już pół godziny gry. Do tej pory żadna z drużyn nie potrafi wykreować sobie sytuacji bramkowej.

25

W końcu ktoś zdecydował się na strzał. Uderzenie Kurtiča łapie bramkarz Torino - Gillet.

23

Drużyny nie śpieszą się z rozgrywaniem piłki.

20

Żółta kartka dla Vivesa.

18

Morganella podcinany na połowie Torino.

16

W ataku pozycyjnym tym razem Torino. Zamknęli rywali na ich własnej połowie. Ciekawe czy przeniesie to jakąś sytuację.

13

Strzał z 20 metrów oddał Fabbrini, jednak piłka minęła nieco bramkę strzeżoną przez Gilleta.

7

Dużo walki w środku pola. Żadna z drużyn nie chce zbyt wcześnie odkryć się i zaatakować rywala.

4

Zamieszanie i Palermo wywalczyło rzut rożny.

3

Próba ataku ze strony Palermo, jednak akcja po lewej stronie boiska została zatrzymana.

1

Pierwsza zespołowa akcja gospodarzy i mamy pierwszy korner dla Torino.
Torino w ciemnoczerwonych koszulkach, białych spodenkach. Białe koszulki i czarne spodenki przywdziali goście.

1

Arbiter sprawdza gotowość obu bramkarzy.
Powitanie obu zespołów już na płycie Stadio Olimpico di Torino. Za chwilę startujemy.
Obie drużyny są już przygotowane do wejścia na murawę.
Palermo to aktualnie ostatnia drużyna włoskiej Serie A, z kolei Torino plasuje się na 13 miejscu, a więc nie spodziewamy się zbyt wartkiego widowiska.
Skład startowy:

Torino FC: Gillet - Masiello, Rodríguez, Glik, Darmian - Vives, Gazzi, Brighi, Cerci - Barreto, Bianchi

US Città di Palermo: Sorrentino - Muñoz, von Bergen, García - Morganella, Arévalo, Kurtič, Dossena - Iličić, Boselli, Fabbrini

Sędziowie: G. Rocchi - A. Stefani, R. Faverani.
Początek transmisji tekstowej live z tego spotkania już od godziny 12:30! Zapraszamy!
Spotkanie, pomimo że to mecz pomiędzy przeciętnymi drużynami SerieA, zapowiada się interesująco. Od wyniku tej konfrontacji zależy bowiem dalszy los Palermo, które przegrywając może zacząć witać się z SerieB.
Ostatnie spotkanie tych dwóch drużyn, które miało miejsce na Stadio Renzo Barbera w Palermo, 21 października 2012 roku, zakończyło się bezbramkowym remisem.
W zespole Torino na pewno zabraknie zawieszonych za kartki Ogbonna i Diopa. Natomiast w ekipie gości nie będzie mógł zagrać Aronica pauzujący z tego samego powodu.
Zespół Palermo, to aktualnie ostatnia drużyna włoskiej SerieA, która zdołała zebrać zaledwie 20 punktów i do miejsca dającego możliwość pozostania w 1 lidze brakuje jej sześciu oczek. Podopieczni Gian Piero Gasperaniego wygrali ostatni raz 24 listopada 2012 roku. Trzy punkty zdobyli w spotkaniu przeciwko Catanii (3-1), a na dwanaście kolejnych spotkań przegrali sześć i tyle samo zremisowali. W ostatniej kolejce piłkarze z Sycylii podzielili się punktami z Genoą.
Zespół gospodarzy spotkania zajmuje obecnie 12 lokatę w tabeli ligi włoskiej z dorobkiem 31 punktów. Podopieczni Giampiero Ventury przegrali w ostatniej kolejce z zespołem Caliagri, po dość zaciętym spotkaniu zakończonym wynikiem 4-3.
Już w niedzielne popołudnie będziemy mieli okazję śledzić zmagania w piłkarskiej SerieA. Dokładnie o godzinie 12:30 na Stadio Olimpico di Torino w Turynie spotkają się jedenastki Torino i Palermo!
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:30.