RCD Mallorca – Getafe CF

1:3

finał (1:0)

23.02.2013, 16:00 • Sin Comenzar, Mallorca

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie". (17:54:16)
Po niezłym meczu Getafe pokonuje na wyjeździe Mallorce 3:1. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na lajfy.com

90+2

Strata piłki przez Michela.

90+1

Zagranie do Colungi, ale ten źle przyjął sobie piłkę.

90+1

Aż trzy minuty katorgi dla Mallorci.

90

Dobrze interweniuje Escudero, który zatrzymał szarżującego dos Santosa.

88

Gracze Getafe spokojnie rozgrywają piłkę między sobą czekając na ostatni gwizdek sędziego.

87

Szybko skończyły nam się emocje w Palma de Mallorca.

86

Gol dla Getafe! Zagranie Gavilana do niepilnowanego COLUNGI, a ten strzela w przeciągu czterech minut swoją drugą bramkę! Z taką grą Mallorca z pewnością spadnie do Segunda Division!

84

Pedro Leon schodzi, a na boisku pojawia się Michel.

84

Od bramki grę rozpocznie Moya.

83

Nsue w miejsce Alfaro.

82

Gol dla Getafe! COLUNGA! Dośrodkowanie w pole karne Mallorci, tam znajduje się napastnik zespołu gości i dobrym uderzeniem głową pakuje piłkę do bramki obok bezradnego Aouate!

81

Dużo dyskusji na boisku. Gracze Mallorci sugerują, że Fernandez dotknął piłki ręką w polu karnym gości.

80

Dobra interwencja defensorów zespołu Getafe, którzy wybijają piłkę.

79

Kolejny korner dla gospodarzy.

78

Nunes ma na pieńku z arbitrem bo ten ponownie wskazuje obrońcę Mallorci jako tego, który przewinił.

78

Moya przenosi piłkę nad poprzeczką!

77

Rzut rożny dla Mallorci.

76

Dośrodkowanie w pole karne, tam najwyżej wyskakuje Alexis i uderza piłkę głową, a ta odbija się od słupka i wypada poza pole gry!

75

Kolejna dziwna decyzja arbitra. Nunes fauluje Gavilana i będzie rzut rożny dal zespołu Getafe.

72

Tym sposobem bardzo słabe dziś Getafe wyrównuje.

71

Gol dla Getafe! Diego Castro strzałem a'la Panenka pokonuje Aouate! Mallorca 1, Getafe 1!

69

Zmiana w zespole Getafe. Lacen zastępuje Borje.

68

Za chwilę kolejna zmiana w zespole gości.

63

Mimo, że to Getafe było faworytem spotkania to zespół Mallorci tworzy sobie więcej okazji bramkowych.

62

Żółtą kartką ukarany Marti.

62

Z drugiej strony boiska strzela Victor, centymetry od słupka!!

60

Dośrodkowanie w pole karne Getafe, główkuje Anderson, ale piłka przelatuje nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Moye.

59

Długa piłka do Colungi, ten ma przed sobą tylko Aouate, ale fatalnie przestrzela i posyła piłkę obok prawego słupka bramki!! Świetna okazja zmarnowana!

58

Alfaro fauluje w walce o piłkę Escudero.

57

Dos Santos wyszedł oko w oko z Moyą, ale nie potrzebnie dośrodkowywał jeszcze do partnera i piłkę wybił Alexis!

52

Na boisku za chwilę zamelduje się Gavilan.

51

Walczył dos Santos, ale ostatecznie od bramki rozpocznie był zawodnik Valencii, Moya.

50

Zaczyna padać rzęsisty deszcz w Palma de Mallorca.

49

Moya odważnym wyjściem z bramki uprzedza dos Santosa.

49

Źle rozegrany rzut wolny, Borja fauluje jednego z zawodników Mallorci.

49

Barrada nieprzepisowo powstrzymywany, rzut wolny.

48

Złe uderzenie Luny.

47

Moya wybija piłkę na rzut rożny po akcji Piny.

46

Anderson zmienia Geromela.

46

Rozpoczął zespół Getafe.

46

Po pierwszej połowie Mallorca wygrywa 1:0 z Getafe po bramce dos Santosa. Zapraszamy na drugą część meczu!

45+1

Alfaro leży na murawie, miejmy nadzieję, że to nic poważnego.

45

Brzydki faul Colungi.

44

X. Torres otrzymuje żółtą kartkę za faul na Huttonie.

43

W końcu lepsza akcja gości, ale ostatecznie uderzenie Torresa zostało zablokowane.

43

Piłkę pewnie łapie golkiper Getafe, Moya.

42

41

Alfaro przewracany w polu karnym, ale sędzia Teixeira nie reaguje!

40

Alan Hutton, były gracz Tottehnamu czy Aston Villi wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

39

Od bramki zacznie golkiper Mallorci. Zespół gości kompletnie bez pomysłu na grę w dzisiejszym spotkaniu.

38

A mocne zagranie do Colungi.

37

Zespół Getafe jeszcze ani razu poważnie nie zagroził bramce strzeżonej przez Aouate.

36

Na spalonym Victor.

35

Piłkę wybijają defensorzy Getafe.

34

I będzie rzut rożny dla Mallorci. Piłkę wybijał Escudero.

34

Żółta kartka dla Fernandeza.

33

Złe rozegranie rzutu wolnego. Dośrodkowanie w stronę Nunesa zdecydowanie za mocne.

32

Escudero fauluje dos Santosa.

31

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, dobrze piłkę wybija Hutton.
A korzystając z okazji warto wspomnieć, że Kamil Stoch właśnie wygrał serię próbną przed konkursem o Mistrzostwo Świata w Val di Fiemme.

30

Zakotłowało się w polu karnym Mallorci, ale piłkę wybił ostatecznie Nunes.

29

Za mocne dośrodkowanie dos Santosa, od bramki zacznie Moya.

28

Troszkę spadło tempo meczu. Mallorca cofnęła się na własną połowę i wyczekują na okazję do kontry.

26

Piłka ląduje w rękawicach Aouate.

26

Przedzierał się Colunga, ale Nunes wybił piłkę na rzut rożny.

24

Gol dla Mallorki! Fantastyczna indywidualna akcja DOS SANTOSA!! Meksykanin ruchem ciała ograł Escudero, po czym podkręconym strzałem przy prawym słupku pokonał interweniującego Moye!! Mallorca 1, Getafe 0!

23

W ostatnim spotkaniu Mallorca uległa Valencii 0:2 mimo, że zespół Ches przez większą część spotkania grał w dziesiątkę.

22

Pedro Leon strzela w sam środek muru.

21

Colunga faulowany przez Nunesa przed polem karnym. Będzie szansa na oddanie strzału z rzutu wolnego.

18

W dobrej sytuacji Pedro Leon nie trafia w futbolówkę.

17

Colunga wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

16

Tissone fauluje w walce o piłkę Borje.

15

Dużo walki w środkowej części boiska.

14

Zbyt wysokie dośrodkowanie Piny pewnie łapie golkiper Getafe.

13

W polu karnym Getafe znalazł się Tissone, jednak uderzył w sam środek bramki gości!!

12

Dużo się dzieje na stadionie na Mallorce. Gospodarze są bardzo zdeterminowani i waleczni. Tracą oni obecnie 6 punktów do bezpiecznego miejsca w tabeli Primera Division i jeżeli nie chcą po tym sezonie spaść z do Segunda Division to muszą walczyć o każdy punkt.

10

Giovanni dos Santos wyszedł oko w oko z Moyą, ale sędzia boczny odgwizdał pozycję spaloną Meksykanina.

9

Głową uderzał Colunga, jednak piłka po uderzeniu napastnika Getafe ląduje na górnej siatce bramki Mallorci.

8

Dos Santos w pole karne, ale dobrze piłką wybija Fernandez.

7

Pedro Geromel ukarany żółtą kartkę za zatrzymanie kontry gospodarzy.

6

Pewna interwencja Moyi po zagraniu Piny.

6

5

Niebezpiecznie w polu karnym Getafe! Do bezpańskiej piłki dopada Alfaro, ale jego uderzenie zostaje zablokowane przez jednego z defensorów gości.

4

Za mocne podanie Escudero i przy piłce zespół gospodarzy.

4

Moya piąstkuje piłkę poza pole karne swojego zespołu.

3

Giovani Dos Santos wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

2

Od początku w ataku Mallorca. Teraz niedokładne podanie do Giovaniego.

1

Alfaro podawał w pole karne do Victora, ale dobrze interweniował Alexis.

1

Rozpoczęli gospodarze.

1

Piłkarze już na murawie, za chwilę zaczynamy.
Skład startowy:

RCD Mallorca: Aouate - Hutton, Nunes, Geromel, Luna - Pina, Tissone, Marti - Alfaro, Victor, Giovani

Getafe CF: Moya - Escudero, Fernandez, Alexis, M. Torres - Borja, X. Torres - Castro, Barrada, Leon - Colunga

Sędziowie: F. Teixeira - Diaz, Torre.
Faworytem spotkania jest zespół Getafe, jednak zespół z wyspy niejednokrotnie pokazał, że potrafi grać na własnym terenie.
Mallorca jest obecnie na 19. miejscu w tabeli, tracąc do bezpiecznego miejsca sześć punktów. Getafe natomiast znajduje się obecnie na miejscu 11.
Zespół gospodarzy w swoich ostatnich meczach odniósł cztery porażki, a tylko raz zremisował. Getafe dwa razy wygrało, dwa razy przegrało i jedno spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym.