Queens Park Rangers F.C. – Manchester United

0:2

finał (0:1)

23.02.2013, 16:00 • Lukasz Samek

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie". (17:53:14)

Koniec meczu. Manchester United zasłużenie pokonuje Queens Park Ranger i umacnia się na pozycji lidera. Gospodarze dzisiejszego spotkania natomiast mają coraz mniej ciekawą sytuację.

90

Trzy minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

90

Główkuje Samba, ale w boczną siatkę.

90

Rzut wolny dla QPR.

87

Giggs do Welbecka, ale ten w polu karnym zamiast strzelać, próbował jeszcze kiwać.

84

Strzela Rooney, ale nad bramką.

83

Giggs dośrodkowuje w poprzeczkę, dobija Nani, ale nie mamy zmiany wyniku.

82

Wyjaśniają gospodarze.

82

Rzut rożny dla United.

80

Gol dla United!
Bramkę zdobył GIGGS. Pięknie Giggsa wypuścił Nani, a Ryan dopełnił formalności!

78

Ładnie w polu karnym Welbeck, ale w ostatniej chwili blokowany gracz United.

76

Evra podaje do Rooneya, ale ten blokowany w doskonałej sytuacji.

75

Z autu United po fatalnym rozegraniu piłki przez QPR. Rozpoczyna się ostatni kwadrans.

73

Spadło trochę tempo gry, gra głównie w środku pola.

72

Ostatnia zmiana w ekipie QPR. W miejsce Townsenda wchodzi Hoilett.

70

Rzut wolny dla United w środkowej strefie boiska.

68

Valencia zastępuje Younga.

65

Vidić poza boiskiem. Na jego twarzy pojawiła się krew.

64

Znów zagrożenie pod bramką United, ale piłkę wznowi De Gea od bramki.

64

Pierwszy kontakt z piłką Remy'ego, ale broni De Gea. Rzut rożny.

61

Wayne Ronney zmienia Hernandeza.

61

Remy w miejsce Zamory.

60

Ładna akcja wprowadzonego Jenasa, ale od bramki De Gea.

59

Taarabt pada w polu karnym, ale sędzia pokazuje grać dalej.

56

Jednak Giggs, ładne dośrodkowanie, ale Vidić nie dosięgnął piłki.

56

Rzut wolny dla United. Giggs czy Ferdinand?

55

Kolejna w tym meczu strata Ryana Giggsa.

54

Próbują na wszystkie sposoby gracze QPR, ale za każdym razem górą obrońcy United.

52

Strzela Chicharito, ale prosto w Cesara.

49

Za mocna piłka do Younga.

47

Nani strzela z główki Cesar z problemami, ale broni.

47

Dośrodkowanie Evry, ale piłka w rękawicach Cesara.

46

Jenas zastąpił Granero.

46

Druga połowa rozpoczęta. Queens Park Rangers przy piłce.

45

Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.

44

Gracz United już wstał i zaraz wejdzie na boisko.

43

Evra leży na boisku. Został trafiony korkiem w twarz.

41

Rzut wolny dla United wykonywany przez Giggsa, główkuje Vidić, ale tuż obok bramki.

41

Jakiś drobny uraz Van Persiego. W jego miejsce Welbeck.

40

Rzut wolny dla United.

38

Zamieszanie w polu karnym United, ale bez większego zagrożenia. Young wybija piłkę daleko.

36

Szybka kontra, dośrodkowuje Rafael w sytuacji sam na sam strzela Van Persie, ale wspaniale broni Cesar. Rzut rożny!

35

Rafael wybija piłkę z linii bramkowej. Wynik bez zmian.

35

Rzut rożny dla gospodarzy.

34

Tym razem próbuje Taarabt, ale daleko od bramki.

24

Tym razem QPR, ale dobra interwencja Evry.

23

Strzelcem RAFAEL. Przepięknej urody bramka. Wszystko zaczęło się od przejęcia Giggsa, który podaje do Van Persiego. Van Persi oddaje strzał z ostrego kąta, piłkę przed pole karne paruje Cesar, a tam od razu pięknie strzela Rafael w samo okienko bramki QPR !

22

Nemanja Vidić sprytnie dał się sfaulować i od rzutu wolnego United.

21

Giggs w szybkiej kontrze, ale za mocno do Chicharito.

18

Dośrodkowanie Younga, ale piłka w rękawicach Cesara.

17

Korner dla United, ale piłkę wybija Taarabt.

16

Głowka Chicharito i z dużymi problemami Cesar !

15

Nieporozumienie pomiędzy Carrickiem i Giggsem. Od bramki Cesar.

13

Dośrodkowanie z wolnego Younga, ładnie do piłki wyskakuje Nani, ale jego strzał głową obok bramki.

12

Nani powalony na murawę. Rzut wolny dla United.

10

Strata Ryana Giggsa i przy piłce QPR.

8

Ładnie zapowiadająca się akcja Manchesteru, ale Chicharito do Van Persiego trochę za mocno. Dodatkowo napastnik United na spalonym.

8

Póki co więcej gry toczy się na połowie gości. Dosyć niespodziewanie.

6

Dobra interwencja w obronie Younga i obyło się bez zagrożenia pod bramką "Czerwonych Diabłów".

5

Z rzutu wolnego gospodarze.

4

Dużo niedokładności, bardzo mało składnych akcji póki co.

2

Spokojny początek z obu stron.

1

Skład startowy:

Queens Park Rangers: Cesar - Traore, Hill, Samba, Bosingwa - Taarabt, Mbia, Granero, Townsend - Mackie, Zamora.

Manchester United: De Gea - Rafael, Ferdinand, Vidić, Evra - Nani, Giggs, Carrick, Young - Chicharito, Van Persie.

Sędziowie: .
Pod dużym znakiem zapytania stoi występ Loica Remy'ego. Napastnik QPR nabawił się kontuzji pachwiny i nie wiadomo czy będzie w stanie wystąpić. Po stronie United na pewno nie będzie Wayne'a Rooneya. Oprócz tego nadal kontuzjowani są Paul Scholes i Phil Jones.
W ostatnich latach obie ekipy spotykały się czterokrotnie i za każdym razem wygrywali gracze "Czerwonych Diabłów". W pierwszej rundzie Manchester United wygrał 3:1.
Queens Park Rangers jest w zupełnie innych nastrojach. Gospodarze sobotniego spotkania zamykają ligową tabelę. W 26 rozegranych spotkaniach uzbierali 17 punktów.
Goście spotkania, Manchester United to liderzy ligi. W 26 spotkaniach zgromadzili 65 oczek i o 12 punktów wyprzedzają Manchester City.
Spotkanie pomiędzy Queens Park Rangers a Manchesterem Unitem zostanie rozegrane w ramach 27 kolejki Premier League.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.