0:0

finał (0:0)

23.02.2013, 20:00 • Stade de l'Aube (Troyes) Stade de l'Aube (Troyes)

Dziękuje za relacje i zapraszam na kolejne mecze (21:55:21)
Sędzia kończy mecz. Druga połowa już nie stała na takim dobrym poziomie jak pierwsza. Żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć bramki i wynik 0:0 jest załużonym rezultatem.

89

To mogła być piłka meczowa w wykonaniu gości. Wrzutka z lewej strony przed bramkę Troyes, a tam Modeste uderza z główki tuż nad poprzeczką.

87

Ostatnia zmiana w drużynie Troyes. Boisko opuszcza Jean, a za niego wchodzi Yattara

86

Wrzutka z narożnika boiska w pole karne Troyes, a tam Yatabare oddaje strzał z pierwszej piłki lecz został on zablokowany

76

Przed szansą teraz Troyes bo faulowany został Marcos przed polem karnym gości.

74

Błąd obrońcy Bastii w polu karnym i bliski tego wykorzystania był Behebeck lecz niecelnie uderzył na bramkę Landreau

71

Dośrodkowanie Bahebecka zablokowane przez Cioniego i od autu rozpoczynają gospodarze

68

Zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Camus, a za niego wchodzi Bahebeck

68

Marchal ukarany żółtą kartką

67

Dośrodkowanie z rzutu rożnego przed bramkę Thurama, a tam najwyżej wyskoczył do piłki Modeste i strzela z główki obok bramki

59

Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Boisko opuszcza Darbion, a za niego wchodzi Marcos

56

Khazri dobiega do sędziego domagając się rzutu wolnego przed polem karnym. Sędzia wogóle niereaguje na jego pretensję

54

Na dzisiejszym meczu jest zoorganizowana kilkuosobowa grupa kibiców gości, którzy na ten mecz musieli przemierzyć ponad 1000km.

53

Strzał w wykonaniu Yatabary ląduje daleko w trybunach

50

Znakomity wślizg N'Sakala pod swoim polem karnym ratując swoją drużynę przed groźną akcją Bastii

46

Drużyny już pojawiły się na boisku i sędzia Ennijmi za chwilę powinien rozpocząc drugą połowę meczu
Arbiter zakończył pierwszą połowę, która stoi na bardzo wysokim poziomie. Obie ekipy miały swoje szanse na zdobycie gola jednak w każdym przypadku zabrakło odrobinę szczęścia.

45

Krótko rozegrany corner w wykonaniu gospodarzy. Z lewej strony pola karnego N'Goyi wrzuca piłkę na 5 metr przed bramkę lecz żaden z zwaodników nieprzeciął zagrania

44

Akcja przeniosła się pod pole karne gości gdzie po dośrodkowaniu z lewej strony piłkę wybijają obrońcy na rzut rożny.

42

Za mocne zagranie do Khazri przez Rothena i od bramki rozpocznie Thuram

39

Strata Troyes w środku pola. Podanie do wychodzącego Yatabare, a ten próbował przelobować bramkarza jednak zbyt wysoko uderzył piłkę

38

Niedokładne zagranie w pole karne przez Modeste i z kontrą ruszają gospodarze

36

Skrzydłowa akcja w wykonaniu Khazri jednak dosrodkowanie zablokowane przez obrońców

35

Choplin zaatakowany nakładką przez Jeana na środku boiska

32

Wrzutka Rothena ze środka boiska na wbiegającego w pole karne Modeste, a ten wygrywa powietrzną walkę i uderza z główki na bramkę.

31

Groźny faul Yatabare na Darbionie, ale sędzia jak narazie nie zamierza ukarać zawodnika żółtą kartką

27

Ładne podanie Darbiona do Niveta przed pole karne, który uderza tuż obok lewego słupka Landreau

27

Z kontrą rzuszają gospodarze.

25

Prostopadłe zagranie Camusa do wychodzącego zza plecy obrońcy Jeana lecz napastnik gospodarzy był na pozycji spalonej

23

Piłkarze z Bastii domagają się karnego po zagraniu piłki ręką w swoim polu karnym przez Faussuriera. Jednak sędzia nie reaguje na ich protesty.

21

Othon oddaje strzał lecz dobrze ustawiony był Cioni i zablokował uderzenie

18

Znakomita kontra w wykonaniu gości. Długie podanie do Yatabary ze środka boiska, a ten zagrał piłkę z narożnika pola karnego przed bramkę Thurama lecz nikt nieprzeciął podania.

16

Rothen fauluje zawodnika gospodarzy i Troyes zaczyna od rzutu wolnego ze swojej połowy

14

13

Strzał na bramkę Bastii, ale dobrze poradził sobie Landreau

12

Zmiana w drużynie gości. Kontuzjowany Harek opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Choplin

10

Na boisku leży teraz Harek, który prosi o pomoc medyczną

8

Dogodna sytuacja dla Troyes. W pole karne z piłką wbiegł Othon i zagrał na 15 metr do wchodzącego N'Goyi, a ten nietrafia w piłkę.

7

Bastia próbuje kilkoma podaniami przedostać się pod pole karne gospodarzy, jednak tracą piłkę na ich połowie

5

Na spalonym Jean

3

Groźna akcja Troyes w polu karnym gości. Jean przedryblował dwóch obrońców i próbował oddać strzał lecz został zablokowany.

1

Pierwsza akcja drużyny gości lecz stracili piłkę pod bramką gospodarzy

1

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie".
Zapowiada się więc ciekawy mecz, w którym miejmy nadzieję, że nie zabraknie emocjii oraz bramek.
Gospodarze u siebie spisują się nienajgorzej. Potrafili zatrzymać Ol. Marsylię oraz ekipę z Montpellier. Troyes także potrzebuję punktów, aby odbić się od strefy spadkowej.
Goście ostatnio grają kiepsko przegrywając cztery mecze z pięciu rozegranych. Dla nich każdy punkt jest na wagę zwycięstwa więc będą zapewne walczyć do końca w dzisiejszym meczu
Troyes jest 18 w tabeli i wyprzedza ona tylko drużynę z Nancy. Do drużyny Reims, która jest nad strefą spadkową traci już 6 punktów.
Drużyna z Bastii zajmuje w lidze 15 miejsce z 26 punktami.Od strefy spadkowej dzieli ich tylko 3 punkty.