FC Rubin Kazan – Atletico Madryt

0:1

finał (0:0)

21.02.2013, 18:00 • Stadion Luzhniki • Robert Bukowski

Konsekwentna gra w defensywie drużyny z Kazania a także nieskuteczność zawodników Atletico w ofensywie pozwoliła utrzymać prowadzenie drużynie gospodarzy. (19:56:38)
Pan Hategan gwiżdże po raz ostatni i Rubin Kazan przegrywa w dzisiejszym meczu 0:1. Jednak przegrana ta oznacza awans tej drużyny, gdyż pierwszy mecz wygrała ona 2:0. Mecz tylko w końcówce okazał się ciekawy, gdy Atletico mogło myśleć o dogrywce po strzeleniu gola.

90+3

Przerwanie akcji przez obrońcę Rubina, długie wybicie do Rondona.

90+1

Żółta kartka dla Diaza, który zatrzymał Rondona w kontrataku. W tej sytuacji chyba powinien dostać czerwoną kartkę.
Sędzia doliczył 3 minuty.

90

Ryzhikov otrzymuje kartkę za opóźnianie gry.

90

Od 80. minuty mecz zupełnie zmienił się, i końcówka jest naprawdę gorąca.

89

Czerwona kartka dla Navasa! Kapitan Kazania fatalnie wchodzi w nogi Falcao! Niepotrzebny faul i osłabienie drużyny.

88

Zmiana w drużynie FC Rubin Kazan: z boiska schodzi Natcho, na boisko wchodzi Ryazantsev.

87

Rzut wolny przy linii bocznej dla Atletico. Jedna z ostatnich szans na dokładne dogranie w pole karne.

85

Goście mają 5 minut na strzelenie jeszcze jednej bramki i doprowadzenie do dogrywki. Czy zdążą?

84

Gol dla Atletico!

Końcówka zapowiada się jednak ciekawie! Ładny rajd Lopeza w pole karne a piłkę do siatki pakuje FALCAO!

83

Korner dla gości, krótkie rozegranie a potem dośrodkowanie w pole karne. Futbolówka znów w rękach Ryzhikova.

81

Kolejny samotny atak Rondona. Znów traci on piłkę w starciu z obrońcami, lecz zyskał kilka cennych sekund.