NY Islanders – Arizona 4:2
01:00, finał
Składy i statystyki: 2. Brassard (Pulock, B. Nelson), 35. Jo. Bailey (Leddy, B. Nelson), 48. Lee (Jo. Bailey, D. Toews), 60. Mayfield (Boychuk) – 11. Grabner (Chychrun), 59. Garland (Chychrun, Kessel)
NY Rangers – Buffalo 6:2
01:00, finał
Składy i statystyki: 12. Panarin, 15. B. Howden (Fast, Lemieux), 20. R. Strome (Skjei, DeAngelo), 34. DeAngelo (Bučněvič, Skjei), 48. R. Strome (B. Howden), 59. Kreider (Fox, Fast) – 25. Scandella, 40. Sobotka (Okposo, Ma. Johansson)
Columbus – Carolina 4:3
01:00, koniec po dogrywce
Składy i statystyki: 4. Texier (Bemström, Riley Nash), 33. R. Murray (Jenner, D. Savard), 38. Milano (D. Savard, R. Murray), 64. Atkinson (Dubois, S. Jones) – 5. D. Hamilton (Foegele, Slavin), 12. Dzingel (Nečas), 13. Aho (Pesce, Wallmark)
Montreal – San Jose 2:4
01:10, finał
Składy i statystyki: 17. Cousins (N. Thompson), 40. Armia (Domi, S. Weber) – 20. E. Kane (Couture, Hertl), 25. E. Kane (Hertl, Burns), 29. Labanc (Hertl, E. Karlsson), 40. M. Karlsson (J. Thornton, Marleau)
St. Louis – Los Angeles 5:2
02:08, finał
Składy i statystyki: 19. Dunn (Schwartz, Parayko), 31. Pietrangelo (Perron, R. O'Reilly), 32. Thomas (Sanford, Bozak), 48. B. Schenn (Schwartz, Parayko), 60. B. Schenn (Steen) – 15. J. Carter (Lizotte, Doughty), 24. Iafallo (Walker, Kopitar)
Nashville – Minnesota 4:0
02:10, finał
Składy i statystyki: 21. Salomäki (Sissons, Josi), 40. Järnkrok (Arvidsson, Johansen), 47. C. Smith (Bonino, Grimaldi), 57. Sissons (Ekholm)
Chicago – Philadelphia 1:4
02:30, finał
Składy i statystyki: 41. Saad (A. Shaw, Dach) – 14. Lindblom (Konecny), 21. Giroux (Sanheim, J. van Riemsdyk), 46. K. Hayes (Laughton, Farabee), 57. J. van Riemsdyk
Dallas – Anaheim 2:1
02:30, finał
Składy i statystyki: 3. Gurjanov (Cogliano, Heiskanen), 18. Gurjanov (Fedun, Oleksiak) – 25. Comtois (N. Ritchie, Steel)
Calgary – Florida 6:5
03:00, koniec po rz. karnych (2:0)
Składy i statystyki: 12. Czarnik (Brodie, Lucic), 32. Tkachuk (Frolík, Brodie), 41. Tkachuk (Frolík, Giordano), 46. Giordano (E. Lindholm, Monahan), 58. S. Bennett (Mangiapane), kar. Monahan – 25. Huberdeau (Barkov), 36. Weegar (Barkov), 47. Brown (Yandle, Barkov), 49. Dadonov (Huberdeau, Barkov), 55. Pysyk (Vatrano, Malgin)
Edmonton – Washington 4:3
03:00, koniec po dogrywce
Składy i statystyki: 14. Nurse (Draisaitl, Kassian), 45. Draisaitl (McDavid, Kassian), 59. McDavid (Neal, Chiasson), 62. Draisaitl (McDavid) – 26. J. Vrána, 27. Ovečkin (Siegenthaler, Carlson), 34. Ovečkin (T. Wilson, J. Vrána)
Władywostok – Soczi 1:3
11:30, finał
Składy i statystyki: 40. Miščenko (V. Strelcov, Konnov) – 18. Šmeljov (Krikunov, Pogorišnyj), 23. Archipov (A. Petrov, Tomilin), 60. Krikunov (Kaletnik)
Jekaterynburg – Magnitogorsk 0:3
16:00, finał
Składy i statystyki: 20. Běreglazov, 37. Kozun (Rasmussen), 56. Potěchin (Matuškin, Kozun)
Din. Mińsk – Din. Ryga 1:2
18:30, finał
Składy i statystyki: 6. Kovyršin (An. Stěpanov, Gragnani) – 15. Darzinš (Bartulis, McMillan), 38. Berzinš
Omsk – Kunlun 0:3
18:30, finał
Składy i statystyki: 27. Fram (Werek), 33. T. Murphy (Bondra), 48. Fram (Bondra, Cracknell)