0:0
finał (0:0)
15.08.2019, 20:30 • Philips Stadion, Eindhoven, Nizozemí • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
PSV Eindhoven – FK Haugesund
0:0
finał (0:0)
Gole:
Kartki: 90+2. Sadílek (PSV)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 2:2. Strzały niecelne: 5:4. Rzuty rożne: 10:6. Spalone: 2:1. Foule: 13:10.
PSV Eindhoven:
Zoet – Dumfries (46. Teze), Viergever, Baumgartl, Sadílek – Gutiérrez, Rosario (C), Gapko – Bergwijn, Malen, Bruma (59. Ihattaren)
Zmiany: Ruiter – Lato, Hendrix, Ihattaren, Aboukhlal, Boscagli, Teze
Trener:
FK Haugesund:
Sandvik – Desler, Bergqvist, Hansen (C), Pedersen – Krygärd (74. Grindheim), Tronstad, Leite (85. Nielsen) – Sandberg, I. Koné (70. Samuelsen), Velde
Zmiany: Stople – Nielsen, Grindheim, Samuelsen, Kalleväg, Gregor, Ibrahim
Trener:
Sędziowie: J. Martínez – Barbero, Noval (vš. ESP)
Widownia:
1. mecz: Haugesund - PSV 0:1
HJK – Riga FC 18:00 2:2
Dinamo T. – Feyenoord 18:30 1:1
Spartak Mos. – Thun 18:45 2:1
AIK Solna – Sheriff 19:00 1:1
BATE – FK Sarajevo 19:00 0:0
Suduva – Maccabi TA 19:00 2:1
Bnei Yehuda – Neftchi 19:00 2:1
Zoria – CSKA Sofia 19:00 1:0
Yeni Malatyaspor – Partizan 19:00 1:0
Mlada – FCSB 19:00 0:1
Apollon – Austria W. 19:00 3:1
Salihorsk – Torino 19:00 1:1
Zrinjski – Malmo 19:00 1:0
The New Saints – Łudogorec 19:30 0:4
Trabzonspor – Sparta 19:30 2:1
Hapoel BS – Norrköping 19:30 3:1
Valetta – FK Astana 20:00 0:4
AEK Atény – Craiova 20:00 1:1
Vik. Pilzno – Antwerp • koniec po dogrywce 20:00 2:1
Eintracht – FC Vaduz 20:30 1:0
PSV – Haugesund 20:30 0:0
Gent – Larnaka 20:30 3:0
Alkmaar – Mariupol 20:30 4:0
Strasbourg – Lokomotiv Plovdiv 20:30 1:0
Aris S. – Molde • koniec po dogrywce 20:30 3:1
Aberdeen – Rijeka 20:45 0:2
Rangers – Midtjylland 20:45 3:1
Wolves – Piunik 20:45 4:0
Braga – Brøndby 20:45 3:1
RCD Espanyol – Luzern 21:00 3:0
90+3
90+2
85
85
85. Bruno Leite (HAU)
82
82. Samuelsen (HAU)
77
77. Ihattaren (PSV)
74
70
59
46
46
45+2
45+1
45+1. Denzel Dumfries (PSV)
38
38. Denzel Dumfries (PSV)
32
32. Malen (PSV)
1