1:1
finał (0:0)
15.08.2019, 19:00 • Dinamo Stadion, Minsk • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
FK Šachťor Salihorsk – Torino FC
1:1
finał (0:0)
Gole: 90+1. Januš – 82. Zaza
Kartki: 63. Ansaldi (TUI), 78. Lukić (TUI)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 43 % : 57 %.
Strzały celne: 6:5. Strzały niecelne: 6:7. Rzuty rożne: 2:6. Spalone: 0:2. Foule: 13:11.
FK Šachťor Salihorsk:
Klimovič (C) – Matvejčik, Chadarkevič, Rybak (67. Burko), Antić – Selyava, Szöke – Kovalev, Ebong, Balanovič (86. Bodul) – Bakaj (77. Januš)
Zmiany: Česnovskij – Burko, Januš, E. Višņakovs, Chvaščinskij, Lambulić, Bodul
Trener:
Torino FC:
Sirigu – Bonifazi, Nkoulou, Bremer – De Silvestri, Lukić, Rincón, Meite, Ansaldi (64. Aina) – Belotti (C) (77. Millico), Zaza
Zmiany: Rosati – Baselli, Singo, Berenguer, Millico, Djidji, Aina
Trener:
Sędziowie: Petrescu – Ghinguleac, Grigoriu
Widownia:
1. mecz: Torino - Salihorsk 5:0
HJK – Riga FC 18:00 2:2
Dinamo T. – Feyenoord 18:30 1:1
Spartak Mos. – Thun 18:45 2:1
AIK Solna – Sheriff 19:00 1:1
BATE – FK Sarajevo 19:00 0:0
Suduva – Maccabi TA 19:00 2:1
Bnei Yehuda – Neftchi 19:00 2:1
Zoria – CSKA Sofia 19:00 1:0
Yeni Malatyaspor – Partizan 19:00 1:0
Mlada – FCSB 19:00 0:1
Apollon – Austria W. 19:00 3:1
Salihorsk – Torino 19:00 1:1
Zrinjski – Malmo 19:00 1:0
The New Saints – Łudogorec 19:30 0:4
Trabzonspor – Sparta 19:30 2:1
Hapoel BS – Norrköping 19:30 3:1
Valetta – FK Astana 20:00 0:4
AEK Atény – Craiova 20:00 1:1
Vik. Pilzno – Antwerp • koniec po dogrywce 20:00 2:1
Eintracht – FC Vaduz 20:30 1:0
PSV – Haugesund 20:30 0:0
Gent – Larnaka 20:30 3:0
Alkmaar – Mariupol 20:30 4:0
Strasbourg – Lokomotiv Plovdiv 20:30 1:0
Aris S. – Molde • koniec po dogrywce 20:30 3:1
Aberdeen – Rijeka 20:45 0:2
Rangers – Midtjylland 20:45 3:1
Wolves – Piunik 20:45 4:0
Braga – Brøndby 20:45 3:1
RCD Espanyol – Luzern 21:00 3:0
90+3
90+1
90+1. Januš (SAL) - 1:1
90+1
86
82
82. Zaza (TUI) - 0:1
82
Strzelcem bramki ZAZA.
80
79
78
69
64
63
46
45+1
4
4. Ebong (SAL)
1