Reprezentacja Polski

Polska – Brazylia

1:5

finał (1:4)

14.04.2019, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Śniadeckich 4, Koszalin • Maria Wyrzykowska

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje prowadzone na naszym portalu! (19:50:11)
Zdecydowanie spokojniejsza druga połowa spotkania. Długo Polacy dobrze grali w obronie, a dzięki Nawratowi nie tracili bramki, ale na minutę przed końcem Brazylijczycy rozegrali bardzo dobrą akcję i strzelili jedynego gola w drugiej odsłonie. Nie był to zły mecz Biało-Czerwonych, ale w pierwszej połowie wyglądali oni lepiej i tworzyli więcej sytuacji. Nie mamy się czego wstydzić, bo momentami Polacy przeprowadzali interesujące akcje, ale wiadomo – zawsze pewien niedosyt po porażce zostaje. Już pojutrze rewanż – mecz odbędzie się w Bydgoszczy.

39:57

Uderzenie Michała Marka, będzie jeszcze rzut rożny. O czas poprosił trener Korczyński – ostatnia szansa dla Polaków!

39:12

Gol dla Brazylii!
Strzelcem bramki RAFAEL LIRA. Dogranie do Ferrao grającego na pozycji pivota, ten odegrał piłkę podeszwą i Rafael zdobywa bramkę na minutę przed zakończeniem spotkania. 5-1 dla Brazylii.

38:50

Faulował Zastawnik i jest to piąte przewinienie Polaków – każde kolejne będzie skutkowało przedłużonym rzutem karnym.

38:50

Odegranie Baterii do Ferrao, ale nie uderzył dobrze piłki Brazylijczyk.

37:58

Doskonale się zabrał z piłkę Zastawnik, podał do Luteckiego, ten odegrał do zawodnika Clearexu, ale już nie tak dobry strzał Zastawnika i nie ma bramki – broni Guitta.

37:13

Nawrat wyrzucił piłkę na głowę Luteckiego, który oddał strzał, ale Guitta dobrze broni! Po rzucie rożnym niecelnie uderza Leszczak.

36:25

Wyższym pressingiem atakują Polacy, ale jest im niezwykle ciężko odebrać krążącą po obwodzie piłkę.

35:09

O czas poprosił szkoleniowiec Brazylijczyków. Pięć minut do końca spotkania.

34:25

Dwójkowa akcja Fitsa i Paradinskiego, ale ten drugi niecelnie uderza na bramkę.

33:33

Faulowany przez Gładczaka Fits, już czwarty faul gospodarzy. Muszą się pilnować, bo jeszcze kilka minut do końca spotkania.

33:18

Z dystansu próbował uderzać Michał Marek, ale nie mógł w ten sposób pokonać Guitty.

31:19

I szybka akcja Brazylii, uderza Ferrao, ale Nawrat musnął piłkę i tylko słupek! Ależ występ rezerwowego golkipera Polaków!

31:09

Szybki kontratak Polaków, zagranie do Łopucha do Zastawnika na lewą stronę, ale niecelnie!

30:45

Dobry drybling Rafaela Rato, dogranie w pole karne, ale piłka wybita poza pole gry.

30:17

Spokojnie rozgrywają piłkę Brazylijczycy, ale musza się mieć na baczności Polacy – nasi przeciwnicy w każdej chwili mogą przyspieszyć grę i zaskoczyć formację defensywną.

1:5

finał (1:4)

Gole: 11. Marek – 8. Lira, 13. Mendes, 14. Paradinski, 20. Bateria, 40. Lira

Kartki:   3. Marlon (BRA)

Polska: Kałuża, Nawrat – Kubik, Czyszek, Wilk, Gładczak, Łopuch, Zastawnik, Solecki, Lutecki, Leszczak, Kriezel, Marek, Grubalski

Brazylia: Thiago Mendes, Diego Roncaglio – Rafael Lira, Daniel Albuquerque, Dione Veronese, Leonardo Silva, Calor Vagner, Fernando Cunha, Felipe Paradynski, Fabricio Bastezini, Marlon Araujo, Rafael Fits

Sędziowie: Tomasz Frąk, Damian Grabowski – Sławomir Steczko, Damian Jaruchiewicz